הכר את החבר
המרואיין: itzikon535210

../images/Emo24.gifהכר את החבר../images/Emo70.gif המרואיין: itzikon535210

המשחק הכר את החבר חוזר! ואני באמת מקווה שהפעם בלי הפסקות ארוכות
אז אם כבר איציק שלנו זכה בתחרות מתכוננים לליגה. בואו ניתן לו פרס אמיתי: במה שתדעו לכם,איציק אולי קצת נחבא אל הכלים,אבל הוא בחור נהדר,והוא כבר רמז לי שהוא רוצה שיכירו אותו פה יותר לעומק. מדובר בגאון כדורגל אמיתי,אתם תהיו בשוק מה עומד מאחורי הכינוי הקצת מוזר הזה(הראשון ששואל אותו פשר הכינוי מקבל ממני גומיגם) אז יאללה,תנו לו בראש
משתמשים שרואיינו כבר: לאונרדו וזהו Sir Terry Wogan G 2 מרואיין כעת: itzikon535210 שאלון התחלתי: שם: גיל: מקום מגורים: מסגרת\\תעסוקה: קבוצת כדורגל אהודה בישראל: קבוצת כדורגל אהודה בעולם: כמה זמן אתה בפורום כדורגל: ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב: דבר מה לאומה: ו...תמונה: (לא חובה,רק אם אתם מרגישים צורך...)

itzikon5352106

New member
אז בואו ותכירו אותי:

שם: איציק לוי גיל: 22 מקום מגורים: בית שמש תעסוקה: מאבטח וסטודנט לניהול מערכות מחסן ממוחשב קבוצת כדורגל אהודה בישראל: בית''ר י-ם קבוצת כדורגל מאהודה בעולם: ברצלונה כמה זמן אתה בפורום כדורגל: אני חושב ששנתיים פלוס,פעם הייתי כותב אחת לכמה זמן איזו תגובה,היום אני משתדל לכתוב בכל נושא ואפילו מעלה נושאים שחלקם הגדול פותח דיונים נסערים.למשל: היסטוריית המשחקים בין אנגליה לגרמניה שחקרתי אותה לעומק לקראת שמינית הגמר ביניהן במונדיאל האחרון ועד ל-5 ההשפלות הגדולות של הכדורגל הישראלי בזירה האירופאית ו/או העולמית ועוד.... ספורט נוסף שאני מאוד אוהב: בדמינטון.חחחחחח לא סתם האמת שרק כדורגל. דבר מה לאומה: אומה,את שחקנית גדולה לא ידעתי שאת אוהבת כדורגל וחברה בפורום כדורגל הישראלי כאן בתפוז.אה ,סליחה אתה התכוונת לאומה שלנו,לעם הישראלי ולא לאומה תורמן... בדיחה שלי עכשיו ברצינות-אין על העם שלנו,למרות שיש הרבה דברים שאני מתעב במדינה הזו עדיין אני אוהב אותה למרות הכל.כי אין לי ארץ אחרת. ויאללה בואו תכירו אותי

ANGELUSPIKE

New member
הי איציק

אז מה פירוש הכינוי שלך? (לואנרדו אני רוצה את הגומיגם שלי
) שמעת על זה שגומא רוצה לקנות את בית"ר, מה אתה חושב על זה, אמיתי מזוייף, אם אמיתי זה טוב או רע? ה 11 שלך מאז שאת רואה את בית"ר (אתה יכול במערכים 4-4-2 או 4-3-3- זה בחירה שלך). קבוצות אהובות באנגליה, איטליה, גרמניה, ועוד ליגות שמעניינות אותך. משחק של בית"ר שזכור לך לטובה. משחק של בית"ר שזכור לך לרעה. טוב זהו לבנתיים. רואי.

itzikon5352106

New member
היי רואי

Itzikon5352106 זה הכינוי שלי,איציקון זה כינוי שהדביקה לי ידידה בצבא וכנרשמתי לתפוז רציתי מס' שיהיה רק שלי אז לקחתי את המס' האישי שלי והוספתי אותו לכינוי..... שמעתי על זה,כמו ששמעתי שפלאטו שרון רצה ועוד הרבה רצו וברגע הגורלי והמכריע עשו אחורה פנה.בעיניי זה אמיתי ואני לא חושב שזה רע שאדם כמוהו מעוניין לקנות את המועדון ה-11 הגדולים שלי מאז שנולדתי ומאז שאני זוכר את עצמי אוהד בית''ר שוער: איציק קורנפיין מגן ימני: שמוליק לוי מגן שמאלי: דוד אמסלם בלמים: סרגיי טרטיאק ואהוד כחילה קישור: יוסי אבוקסיס,אישטוואן פישונט,אבי נמני,איציק זוהר חלוצים: אלי אוחנה ורונן חרזי באנגליה-ארסנל ואני לא כ''כ אוהב ומתחבר לליגה הגרמנית למרות שהיא ליגה משוגעת עם הרבה שערים ומשחקים טובים,את הליגה האיטלקית אני גם לא מחבב,אני לא רואה את הליגה ההולנדית בגלל שהיא לא משודרת בארץ אבל אני אוהב את אייאקס ועוקב אחרי תוצואותיה,למרות שהיא לא אותה אייאקס של קלייברט,סיידרוף,ליטמנן והחבורה של אמצע שנות ה-90 אבל יש לה השנה כשרון גדול עם לואיס סוארס ועמנואלסון המגן השמאלי והשוער סטנקלבוך שנתן הופעה טובה במונדיאל ואני מאוד רוצה שהיא תצליח בליגת האלופות העונה אבל היא הגרלה לבית אכזרי עם ריאל,מילאן ואוקזר. היו לבית''ר הרבה משחקים גדולים ולדעתי הגדול מכולם ואחד הגדולים בכדורגל הישראלי הוא הניצחון 2-5 על הפועל ב''ש בעונת 97/98.הוא לא שודר בשידור חי בטלוויזיה ואני זוכר ששמעתי שירים ושערים על ההתחלה ספגנו גול עצמי ואיציק קורנפיין נפצע ונכנס במקומו שוער בן 17 משה גריף חסר הניסיון,יוסי אבוקסיס הורחק וממש בדקה ה-45 ב''ש עלתה ליתרון 0-2.במחצית השנייה בית''ר ב-10 שחקנים כבשה חמישייה והשיגה נצחון מדהים. http://www.youtube.com/watch?v=DLl2ywxlhmY משחק שזכור לרעה הוא בעונה הארורה עם גוטמן,עונת 00/01 כשהובסנו 0-7 בבלומפילד למכבי ת''א בהפסד הכי גדול שלנו בהיסטוריה.זה היה בתאריך 12.5.01 יום שבת כשלמחרת חגגתי בר מצווה באולם והיו אמורים להיות בשולחנות בלונים צהובים-שחורים אבל עקב ההפסד דרשתי להחליף אותם לבלונים כחול לבן,התביישתי פשוט אחרי התבוסה המשפילה. http://www.youtube.com/watch?v=Nmu_l8MaCMM

Cade Foster

New member
אהלן איציק

1. מי הקומיקאי שאתה הכי מעריך בארץ? 2. מה הציפיות שלך מבית"ר העונה? 3. מה אתה חושב על אבי לוזון?
4. זלאטן איברהימוביץ' - מה הסיבות לכישלון בבארסה? יצליח במילאן? 5. היית פעם במשחק בחו"ל? 6. מה המשחק הכי גדול שראית בחיים שלך? 7. אם הייתה בית"ר ירושלים בכדורסל, היית נכנס לתחום?

itzikon5352106

New member
אז ככה

1-אני משער שהתכוונת למעריץ ולא למעריך אבל זה בערך אותו הדבר.האמת שיש הרבה אבל השלושה שבאמת הם אדיר מילר-הוא היה כזה קורע בתוכנית שלו ערב אדיר כל שישי בערוץ 2,אח''כ בהיכל התרבות עם מה קשור הם ניסו לחקות את ארץ נהדרת וזה לא הלך להם אבל הם עשו קטע ענק לצ'רלי וחצי כשמילר מחקה אחד לאחד את יהודה ברקן,אבל ברמזור הוא פשוט קורע,אחת הסדרות הטובות שעשו בישראל.השני הוא ישראל קטורזה אני רואה מועדון לילה רק בגללו והשלישי הוא ספי ריבלין.הוא פשוט ענק,מצחיק,אני לפעמים צופה ביוטיוב בקטעי עבר ישנים ואני נקרע ממנו,גם כשהוא עשה את הסדרה איצ'ה ואת הסדרה 'ספי' בהשארת מיסטר בין וגם בגלל שהוא שחקן כדורגל לשעבר בהפועל ראשל''צ והוא בקיא מאוד בענייני כדורגל. 2-אני לא מצפה שניקח אליפות זה ברור.אורי מלמיליאן אמר שאם יצטרף עוד שחקן אחד או שניים אפשר לרוץ לאליפות אבל זה היה שטויות.בית''ר התרגלה לכסף הגדול של גאידמק שהביא לפה כוכבים מהדרג הבכיר בעולם-עד היום אני לא מאמין ששחקן כמו אבראו שהעלה את אורגוואי לחצי גמר המונדיאל שיחק בבית''ר,וגם לא דויד אגנסו שהוא אמנם לא מבכירי החלוצים בעולם אבל עדיין חלוץ ספרדי שגדל בריאל מדריד מגיע לשחק בישראל זה דבר בלתי נתפס.העונה בבית''ר צריך לתת צ'אנס לצעירים טובים כמו צחי אליחן,עדן מלכה,דן אייבנידר,מתן בראשי ואלי דסה שיצברו בטחון.אני מעדיף אותם על פני שחקנים 'כבויים' כמו עידן טל ושמעון גרשון.אני מצפה ששחקנים יילחמו על הדשא,יאכלו אותו אם צריך כי בינתיים אנחנו נראים רע ולמזלנו יש קבוצות יותר חלשות מאיתנו אז אני מתנחם בזה.אני חושש מאוד מתסריט עונת 01/02,העונה שאחרי גד זאבי והכסף הגדול שבית''ר הייתה תחת מפרק ונשארה בליגה רק במח' הסיום עם הרבה מזל.כרגע אני אשמח מאוד אם נהיה בפליאוף העליון,זו הצפייה שלי מבית''ר והחשש הוא כאמור ממאבקים נגד הירידה. 3-אבי לוזון הוא אסון לכדורגל שלנו.איפה נשמע דבר כזה שיו''ר התאחדות משתלח בשופטים כשהוא בא לצפות משחקי נוער,אני מדבר על מקרה שירן זילברמן למי ששכח.איפה נשמע דבר כזה על קזוז נקודות בחצי-נכון שגם בבלגיה יש קיזוז אבל שם הרמה יותר טובה משלנו מבחינת אצטדיונים וכסף.הוא שחצן,גס רוח,אני בז לו.הוא מתגאה בזה שהוא הקים את בית הנבחרות בשפיים ושה ההישג הגדול שלו ושהוא קידם את הכדורגל הישראלי כשהוא היה עלוב ומוצר אשפה והתגאה שהליגה שלנו היא השישית בטיבה בעולם.הוא זילזל ביוון ובשוויץ והבטיח שנעלה למונדיאל,כולם זוכרים איפה סיימנו את הבית. הכי הרגיז אותי שלפני חודש הוא רואיין בערוץ הספורט וכשניב רסקין השאל אותו מה המטרה הפעם לקראת יורו 2012 אז הוא אמר משחקי הפלייאוף יהיו הישג ואח''כ הוא ברוב חוצפתו גימד את הישגיו של שלמה שרף כשאמר ששלמה שרף לא הגיע להישגים ושהניצחון על צרפת היה במשחק ידידות.אז שני דברים-אם שלמה שרף הגיע למשחקי הפלייאוף וזה היה כשלון אז למה לואיס פרננדז יגיע למשחקי הפלייאוף וזה ייחשב כהצלחה ודבר שני,שלוזון יתקשר לאריק קנטונה,מרסל דסאיי שחקני נבחרת צרפת באותו משחק ולז'ראר הוייה מאמן צרפת דאז שיספרו לו שבגלל ישראל וגם בגלל בולגריה צרפת לא השתתפה במונדיאל 94. אני מחכה כבר שלוזון יילך הביתה. 4-זלאטן הגיע לבארסה אחרי 5 שנים שסמואל אטו היה הסקורר האמיתי שם שקרע רשתות כמעט בכל משחק והיה שותף בכיר לעונה הגדולה של 09/10.הקהל לא אהב את המהלך שהביא לעזיבת אטו מה גם שלדעתי ולדעת רבים אטו פשוט חלוץ יותר טוב ממנו ולכן הם ראו בזלאטן חלוץ חלש ופחות טוב מאטו.בארסה אמנם זכתה באליפות בספרד אבל לא הגנה על תואר אלופת אירופה וזלאטן לא הצליח להיכנס לנעליים של אטו וכנראה גם לא הסתגל לחיים בספרד כי הוא היה רגיל לאיטליה. לגבי ההצלחה במילאן-יכול להיות שהחזרה לאיטליה תעשה לו רק טוב,כי אם הוא היה נשאר בבארסה הוא היה הופך לשחקן ספסל גם בעקבות הברוגז עם גרדיולה וגם בגלל הגעתו של דויד וייה.אני רואה אותו משחק יותר טוב במילאן מאשר בבארסה והוא ורונאלדיניו ביחד עם רוביניו הולכים להיות משולש קטלני. 5-מעולם לא הייתי בחו''ל.הכי קרוב זה רמאללה כי העברתי את רוב שירותי הצבאי באזור. 6-זו שאלה קשה.ראיתי הרבה משחקים בחיי הצעירים,רובם בטלוויזיה כי אני כבר שנים ממעט ללכת למשחקים.אני אבחר שני משחקים,אחד שקשור לכדורגל הישראלי ואחד לכדורגל העולמי. הניצחון 0-5 על אוסטריה,הייתי אז בסוף כיתה ה' ואני זוכר ת'משחק הזו כאילו זה היה אתמול.אייל ברקוביץ' נתן שם משחק ענק עם צמד שערים שזה כבר דבר נדיר כי הוא היה רגיל רק לבשל,חיים רביבו בכדור חופשי מהסרטים,אלון מזרחי המריא עם שער ונג'ואן גרייב שחגג אליפות היסטורית בהפועל חיפה הוסיף את החמישי מבישול נפלא של ברקוביץ'. לגבי הכדורגל העולמי אז הניצחון של בארסה על ריאל בסופר קלאסיקו 2-6 בעונת 08/09 בסנטיגאו ברנבאו.הייתי אז שבת בבסיס ליד רמאללה,הייתה לי טלוויזיה בחדר שקלטה ערוצים ערבים ששידרו כדורגל(ככה גם ראיתי משחקים של ליגת האלופות ואת יורו 2008) ואני ועוד חבר התפללנו שישדרו באיזה ערוץ את בארסה וריאל ושידרו את זה ולא האמנו שככה יגמר המשחק,פעם ראשונה ועד לעכשיו אחרונה שראיתי משחק כדורגל משודר בשפה הערבית באיזה ערוץ ירדני או מה שזה לא יהיה. 7-לא,מה לי ולכדורסל.

barakbl

New member
היי

1. מה דעתך על היוזמה של האוהדים לקנות חלקים מהמועדון? 2. האם אתה חושב שאורי מלמיליאן הוא האדם הנכון במקום הנכון? 3. מה דעתך על הלה פמיליה? 4. כאוהד בית"ר וברסה (כמוני אגב) - מה דעתך על האוריינטציה השמאלית מאוד של אוהדי ברסה (וחבל קטלוניה בכלל, ואגב, גם של ספרד), שהיא אף אנטי ישראלית? האם זה מציק לך? 5. מי השחקן הישראלי האהוב עליך בכל הזמנים? 6. ליגה אנגלית - מעניינת אותך? מועדון אהוב? 7. מועדון הכי שנוא בארץ?

itzikon5352106

New member
אז הנה התשובות שלי

1-יוזמה מבורכת.אני לא כל כך הבנתי איך זה אמור להתבצע בפועל אבל כל דבר חיובי שגורם לאוהדים לעשות משהו עבור המועדון הרי זה מבורך. 2-ראשית כל,שאלה מעניינת.אם מסתכלים על אורי כמאמן אז הוא מעולם לא אימן קבוצה גדולה,הוא הצליח יותר כמאמן של קבוצות בלאומית והעלה ארבע קבוצות לליגה הבכירה-הפועל י-ם,מכבי נתניה,הכח עמידר ר''ג(איתה גם ירד ליגה) והפועל אשקלון.את נתניה הוא עזב בעונת 01/02 אחרי שלא הסכים לשחרר את איציק זוהר לבית''ר אבל ההנהלה לא הקשיבה לדרישותיו והוא התפטר.מבחינת הישגים כמאמן בליגה בכירה הוא לא הצליח להטביע את חותמו מה גם שקבוצות העדיפו מאמנים אחרים על פניו.מצד שני,וזו אמת וידוע לכולם ומלמליאן אפילו אמר את זה,שתמיד כשבית''ר בצרות כלכליות קוראים לסמלים שלה שיבואו ויאמנו כי הם לא רוצים לראות את המועדון בו גדלו מתפרק וכשהיה כסף בתקופת גאידמק העדיפו מאמנים אחרים.הדוגמה הברורה היא יוסי מזרחי שהגיע בעונת 01/02 אחרי עונה מצוינת במכבי פ''ת,אותה עונה שבית''ר הייתה עם צרות כלכליות ואי ודאות אחרי גד זאבי בלי שחקנים ובלי כסף ומזרחי אחרי פתיחת עונה גרועה החליט ללכת הביתה.אז מלמליאן נמצא כרגע בדיוק כמו יוסי מזרחי בזמנו ובעיניי הוא האיש המתאים כי זו עונה שבית''ר צריכה לקדם שחקני בית ומלמילאן הוא האיש המתאים שיודע מה זה להיות שחקן בית ולקבל הזדמנויות ואולי הוא יסלול את דרכם של כל הצעירים הכשרונים בבית''ר. 3-לא מבין מה הם רוצים מאיציק קורנפיין,אם לא הוא המועדון הזה לא קיים.במקום לעודד הם באים לקלל וביום ראשון ראינו איך האוהדים השפויים ויש הרבה כאלה בבית''ר מנסים למנוע מהם את המחאות הלא מובנות האלו.מצד אחד זה גורם לקרע בין אוהדים כמו בזמנו במכבי ת''א ומצד שני אני שמח שהאוהדים השפויים קמו לתחיה וכואב לי שבתקשורת נותנים במה ללה פמיליה ולא לאוהדים הטובים והמסורים שבאים לכל משחק בכל נקום ומעניין אותם דבר אחד-לעודד!!! 4-מציק לי?? לא ממש,מה גם שאני לא מבין על מה בדיוק אתה מדבר.חואן לפורטה,נשיא בארסה נחשב לידיד קרוב של ישראל וזה שגרדיולה אמר בזמנו על הקנס שקיבל פרדי קנוטה מסביליה בעקבות חשיפת חולצה עם כיתוב בעד פלסטין במהלך 'עופרת יצוקה' שזה קנס מגוחך לא אומר שכל בארסה וחבל קטלוניה שונאים את ישראל.אני מצפה מאנשי כדורגל בכל מקום בעולם כולל בישראל שיתעסקו בכדורגל ולא בפוליטיקה. 5-מי אם לא אלי אוחנה,מס' 11 הגדול ביותר של בית''ר בכל הזמנים.בעיניי הוא החלוץ הישראלי הכי גדול שהיה אי פעם.אני מודה לא ראיתי את סטלמך ז''ל ולא את שפיגלר ושייע גלזר ושחקנים משנות ה-60 וה-70 אבל ממה שאני ראיתי אין חלוץ כמוהו ואני גם לא חושב שיהיה,היחיד שיכול להגיע לרמתו הוא ברק יצחקי ואם כל הכבוד לאלון מזרחי שהוא מלך השערים של הכדורגל הישראלי ונבחר ע''י ערוץ הספורט כחלוץ הגדול ביותר מזרחי הוא לא אוחנה ואם אוחנה לא היה משחק באירופה הוא היה מלך השערים בכל הזמנים. 6-אני אמנם אוהד בארסה אבל כן,הליגה האנגלית בעיניי היא הטובה בעולם.בספרד בשנים האחרונות יש ליגה של בארסה וריאל שפשוט קורעות את כולן ואני חושב שגם העונה זה יימשך,בארסה וריאל בצמרת וכל השאר בפער ניכר מאחור. אני נהנה לראות את ארסנל,ארסן ונגר הוא מאמן שלוקח שחקנים צעירים וזולים ולא בדיוק כוכבים והופך אותם לכאלה,כדוגמת פטריק ויירה,תיירי הנרי ועכשיו ססק פברגאס,תיאו וולקוט ורובין ואן פרסי והעונה הוא הביא את מרואן צ'מאח מבורדו שיכול לפרוח בליגה האנגלית. 7-הפועל ת''א.בעשור שחלף הם פשוט עשו לבית''ר בית ספר,ואני אומר את זה בכאב רב.

נוח לאהוד את בארסה נכון?

הכי מתסכל שלא מבינים למה אני שונא אותם בחלק ארץ הזה פפ גם אמר שמבצע עופרת יצוקה היה מיותר רק שהקקר הזה שכח לציין ש-8 שנים הם יורים עלינו קסאמים ובל נשכח את קבלת הפנים שחיכתה שם למכבי כדורסל למדריד יש תדמית של נאצים קיצוניים אבל היחס בקטלוניה היה עוין הרבה יותר ממדריד כך שחברים שלנו הם לא

שומו

New member
אני מוכן להתערב איתך על מה שתרצה

שלג'וספ גוארדיולה אין שום מושג לגבי מה שקורה בשדרות ב-8 השנים האחרונות. למעשה, אם הוא בכלל יודע שיש מקום כזה, שדרות, אני צנצנת. אתה גר בחו"ל, לא
אני לא צריך לספר לך מה בוחרים לשדר שם ב-CNN.

itzikon5352106

New member
שמעתי פעם תיאוריה מעניינת על גארדוילה

התיאוריה אומרת שאם גיא אסולין לא הה ישראלי הוא כבר מזמן היה שחקן בכיר אצל גארדיולה.....

לא רק בגלל זה

אם אתה אוהד מכבי סל אתה בטח זוכר את קבלות הפנים הסוערות שקבוצתך קיבלה שם

שומו

New member
זוכר היטב

ועדיין, לא מבין למה זה מחייב אותי לשנוא את מועדון הכדורגל.

כי זה אותו מועדון

גם קבוצת הסל נקראת פוטבול קלוב ברצלונה למה אתה רוצה לאהוד אותם כ"כ אני לא מבין

Puskas

New member
יש לך הרבה

שנאה עצורה בפנים..שמתי לב שאתה שונא בערך את כל מה שפופולארי ויותר מזה.. השנאה שלך הגיעה עד מחוזות נידחים כמו אוסאסונה ובילבאו.. למה אתה שונא כל כך הרבה מועדונים? מה הבעיה פשוט להתרכז בגרוטאות שאתה אוהד? ניוקאסל האגדית וכמובן ריינג'רס :)

אתה אוהד את הזקנה הבלה

ומדבר על גרוטאות חח כתבתי זה מכבר שאני לא אוהב את תופעת אהדת הפלסטיק לברסה בארץ עד לפני 20 שנה אפחד לא אהד אותם כאן אבל בגלל ערוץ השמאל כולם הפכו כאן קטלונים לעת מצוא אני מתפלא שאתה לא הצטרפת לחגיגה זה לא ששנאתי הגיעה למחוזות כמו חבל הבסקים יותר נכון שהם הגיעו אלינו שאל את דודו אוואט מה החלאות שלהם עשו לו שם רק בגלל שהוא יהודי/ישראלי איך אפשר לאהוד את הסרחון הזה בכלל?

Puskas

New member
כן אבל

לפני 20 שנה לא היתה בארץ חשיפה רצינית לליגות זרות.. הכירו פה את יובנטוס שכבר אז היתה מאוד אהודה והכירו קבוצות אנגליות כי זו הליגה הראשונה שקיבלה פה חשיפה גדולה אבל כבר לפני 15 שנה היו לברסה הרבה אוהדים פה כשהיתה שם הקבוצה המפוארת עם רומאריו,קיקו והשאר.. אז זה לא נכון בכלל שכל אוהדי ברסה הם אוהדי פלסטיק (מה זה בכלל אוהד פלסטיק לעזאזל??) של השנים האחרונות.. רובם אוהדים את הקבוצה מעל עשור..וכידוע ברסה היתה די עגלה כמה שנים טובות.. וכן אני אוהד את יובה,הזברה האמיתית והיחידה,יש להיזהר מחיקויים זולים וכושלים (אודינזה וניוקאסל למשל)!

אוהד פלסטיק זה אחד

שאוהד קבוצה בגלל שהיא מצליחה ומייחס לעצמו דברים שלא קשורים אליו(למשל עצמאות קטלונית וכל החרטא הזה)כשהוא בעצמו לא כזה ולצערי ישראל מובילה בתחום הזה בגדול באנגלית יש ביטוי Plastic Paddy שמתייחס לכל הסקוטים שבמקום להיות סקוטים הם מניפים דגלי אייר למרות שהם חיים בסקוטלנד כבר 160 שנה

למעלה