הימורי תוצאות בבית הישראלי,הפעם נעלה?

../images/Emo103.gifהימורי תוצאות בבית הישראלי,הפעם נעלה?

יהיה מאוד מעניין לראות את השירשור הזה בעוד קצת יותר משנה
מחזור 1: ישראל-מלטה לטביה-קרואטיה יוון-גאורגיה מחזור2: גאורגיה-ישראל מלטה-לטביה קרואטיה-יוון מחזור3: גאורגיה-מלטה יוון-לטביה ישראל-קרואטיה מחזור4: לטביה-גאורגיה יוון-ישראל מחזור5: קרואטיה-מלטה מחזור6: ישראל-לטביה גאורגיה-קרואטיה מלטה-יוון מחזור7: ישראל-גאורגיה מחזור8: קרואטיה-גאורגיה יוון-מלטה לטביה-ישראל מחזור9: ישראל-יוון גאורגיה-לטביה מלטה-קרואטיה מחזור10: קרואטיה-ישראל לטביה-יוון מלטה-גאורגיה מחזור11: יוון-קרואטיה לטביה-מלטה מחזור12: קרואטיה-לטביה גאורגיה-יוון מלטה-ישראל דירוג הבית הסופי: 1) 2) 3) 4) 5) 6)

roniway1

New member
הימורים והערכות שלי

1. דבר אחד בטוח - מהמקום הראשון לא נעלה , וכנראה שישראל לא תעלה אוטומטית כסגנית הטובה ביותר. ועכשיו - לקפוץ למים
מחזור 1: ישראל-מלטה - ישראל ( 3 נקודות ) לטביה-קרואטיה - קרואטיה יוון-גאורגיה - יוון מחזור2: גאורגיה-ישראל - ישראל ( 6 ) מלטה-לטביה - לטביה קרואטיה-יוון - קרואטיה מחזור3: גאורגיה-מלטה - מלטה יוון-לטביה - תיקו ישראל-קרואטיה - תיקו ( 7 ) מחזור4: לטביה-גאורגיה - לטביה יוון-ישראל - תיקו ( 8 ) מחזור5: קרואטיה-מלטה - קרואטיה מחזור6: ישראל-לטביה - ישראל ( 11 ) גאורגיה-קרואטיה - קרואטיה מלטה-יוון - יוון מחזור7: ישראל-גאורגיה - ישראל ( 14 ) מחזור8: קרואטיה-גאורגיה - קרואטיה יוון-מלטה - יוון לטביה-ישראל - תיקו ( 15 ) מחזור9: ישראל-יוון - תיקו ( 16 ) גאורגיה-לטביה - לטביה מלטה-קרואטיה - קרואטיה מחזור10: קרואטיה-ישראל - קרואטיה ( 16 ) לטביה-יוון - תיקו מלטה-גאורגיה - מלטה מחזור11: יוון-קרואטיה - תיקו לטביה-מלטה - לטביה מחזור12: קרואטיה-לטביה - קרואטיה גאורגיה-יוון - יוון מלטה-ישראל - ישראל ( 19 ) דירוג הבית הסופי: 1) קרואטיה - 26 ( 8 נצחונות , 2 תיקו ) 2) ישראל - 19 ( 5 נצחונות , 4 תיקו , 1 הפסד ) 3) יוון - 17 4) לטביה - 15 5) מלטה - 6 6) גרוזיה - 0 ישראל תסיים במקום השני , אבל 9 הנקודות שהיא תיקח מקרואטיה , יוון ולטביה לא יספיקו לה להיות הסגנית עם המאזן הטוב ביותר מול מקומות 1 , 3 , 4. מקום שני ופלייאוף.

אני אהיה אופטימי,חלומות זה מה שנשאר לנו...

מה רע בקצת לפנטז. הפעם באמת,זה הדור הכי מוכשר שהיה כאן. וכנראה גם המאמן הכי מקצועי שהיה כאן. ובניגוד לתקופה של נילסן,הפעם נראה שהדברים זזים יפה,ופרננדז שולט בעניינים. וחוץ מזה,בית כזה סביר לא נראה לי שנקבל עוד בשנים הקרובות. בזבזנו את כל המזל שלנו. הפעם זה ילך.. מחזור 1: ישראל-מלטה 0-4 לטביה-קרואטיה 1-1 יוון-גאורגיה 0-2 מחזור2: גאורגיה-ישראל 2-1 מלטה-לטביה 3-0 קרואטיה-יוון 1-1 מחזור3: גאורגיה-מלטה 0-2 יוון-לטביה0-1 ישראל-קרואטיה 1-1 מחזור4: לטביה-גאורגיה 1-2 יוון-ישראל 0-2 מחזור5: קרואטיה-מלטה 0-5 מחזור6: ישראל-לטביה 0-1 גאורגיה-קרואטיה 2-1 מלטה-יוון 3-0 מחזור7: ישראל-גאורגיה 0-3 מחזור8: קרואטיה-גאורגיה 0-2 יוון-מלטה 0-5 לטביה-ישראל 2-1 (הפעם אנחנו מנצחים שם) מחזור9: ישראל-יוון 0-2 (וגם כאן...) גאורגיה-לטביה 0-0 מלטה-קרואטיה 3-1 מחזור10: קרואטיה-ישראל 0-0 (והבונקר שיביא את הכרטיס) לטביה-יוון 1-1 מלטה-גאורגיה 2-1 מחזור11: יוון-קרואטיה 1-1 לטביה-מלטה 0-3 מחזור12: קרואטיה-לטביה 1-3 גאורגיה-יוון 3-1 מלטה-ישראל 4-0 דירוג הבית הסופי: 1)ישראל 23 נק' 2)יוון 21 נק' 3)קרואטיה 20 נק' 4)לטביה 13 נק' 5)גאורגיה 7 נק' 6)מלטה 0 נק' אשרי המאמין...

webber44

New member
לאונרדו

לא ידעתי שאתה מנהל את הפורום הזה, פעם ראשונה שאני נכנס לפה. בכל מקרה, נראה לי שאתה דיי נדיב לטובת הבחורים של פרננדז. כבר היום היה אפשר לראות שפרננדז לא הביא איזה שינוי או שיטה חדשה, והסיבה העיקרית לניצחון היא העובדה שהמדינה הנחותה שלנו פשוט מיצרת שחקנים פחות גרועים ממלטה. אמנם לא רשמתי את זה, אבל ההימור שלי היה 2-1 לישראל. גם מול גאורגיה אתה דיי נדיב. 2-1 לישראל? הכי סביר שנוציא משם תיקו, ועם קצת מזל לא נחטוף שם גול בדקה ה90+ ונפסיד את המשחק. כנ"ל כל זה גם לגבי לטביה, ואני בטוח ב-100% שגם בר"ג לא נצליח להוציא 6 נקודות משתיהן. מסך כל 12 הנקודות במפגשים איתם אני מניח שנוציא בערך 8, וזה מה שיכריע את הכף לרעתנו. ישראל קרואטיה, הלוואי שנסיים איתם ב1-1. קרואטיה יבואו לנצח, אולי אחרי שהם יבטיחו את העליה מהבית המגוכח הזה, נצליח להוציא תיקו במפגש השני (אולי). יוון זאת השאלה הגדולה של הבית. אם הם ימשיכו בירידה ביכולת וחילוף הדורות לא יעלה בצורה יפה, יש לנו את הסיכוי להוציא 2 נקודות במפגשים איתם. אני חותם היום על זה שיותר מ-2 נקודות לא נוציא מהם בחיים. בחוץ זה 99% הפסד. לסיכום. קרואטיה לוקחת את הבית בקלות. יוון יאבדו פה ושם נקודות חשובות, אבל יסיימו במקום השני. אם נסיים את הבית עם 2 נקודות פחות מהמקום השני, אני חושב שזה לא רע בכלל. זה לא נותן לנו כלום. אבל זה מה שהנבחרת שווה.

אתם פשוט לא נורמאלים..

בני יהודה תיקח אליפות? לא.. אז גם ישראל לא תעלה.. לא כל מאמן שלא עולה זה כישלון.. אמרתי שצריך להמשיך עם גרנט וקשטן לא הושיע.. לקשטן שתו את הדם בצורה מחרידה וזה השפיע על התוצאות וקיבלנו חוקן.. ועכשיו כבר שוחטים את פרננדז.. מה אנחנו ספרד? בשביל ישראל מקום שני (ולעוף בהצלבה) זה הישג ענק!!!! וכן יוון גלמונית ככל שתהיה הרבה יותר טובה מאיתנו..

רז 1978

New member
ישראל לא תעלה

אבל בניגוד לקמפיין הקודם הפעם אני מאמין שנסיים אותו לפני לטביה כך שנסיים את מוקדמות היורו הזה במקום השלישי.

Shaycus

New member
הימור שלי

קרואטיה ראשונה יוון שנייה ישראל שלישית לטביה רביעית גיאורגיה חמישית מלטה שישית ישראל מסיימת עם 16-17 נקודות קרואטיה עולה עם יותר מ20 נקודות ויוון עם 19-20

למעלה