אירוח אבי מלר,יום חמישי ב18:00

oror15

New member
כמה שאלות קצרות

אבי שלום, אתה אחד הפרשנים היחידים שאני מעריך בארץ ואני נהנה מאוד לקרוא כתבות שלך, אשמח עם תענה לי על מספר שאלות: -מלך השערים במונדיאל? -ג'ק ווילשייר בארסנל - להשאיל או להחזיר? עד כמה גדול הפונטציאל שלו? -וינסנט אניימה - האם הוא יכול לשחק בקבוצת פרמיירליג לגיטימית? -מה דעתך על השיטה החדשה בליגת האלופות? -מה דעתך על רמת הפרשנים והשדרנים בארץ ועל כך שמשדרים משחקים בצורה לא אובייקטיבית(דוגמא בולטת: ארבל באינטר - בארסה). -נפילת "שם המשחק", דעתך עליו? ודבר אחרון, מי החליט שאיציק זוהר מבין בכדורגל?

יאללה ננסה

דויד וייה ווילשייר נהדר - להשאיר אניימה יכול בהחלט בפרמייר שם המשחק היה כביר, אדיר - קריסתו היא עוד דוגמה לכמה אנחנו מפגרים בתרבות הספורט. אתר וואן הצלחה מסחררת ושם המשחק נסגר - זה בזעיר אנפין כל התורה כולה. עצוב

KaiserDino

New member
לא מבין מה הבעיה של אנשים עם אתר וואן

תרבות הספורט בארץ היא כלום ושום דבר הרבה לפני שאופירה נולדה ובאה עם ה'סקופים' שלה. סוג המגיבים והכתבות שם מתאימים לרמה של מי שצופה בספורט הישראלי. איזה מגזין ספורט איכותי לעשות כשמנהלים לך את הספורט עם פוליטיקות קטנות ומעצבנות של מרכזי הספורט ואנשים כמו שטרן חלובה קובעים מי יהיה איפה, מה יהיה, מתי ואיך בדיוק. לא מכיר אותו- לא רוצה להביע עליו דעה, אבל די ברור מה הוא מייצג כשמסתכלים על המערכת ואיך היא נראית. אם לא היה הוא- אז מישהו אחר בסגנון. אתה לא יכול לקדם שום דבר נורמלי ככה. וואן פשוט הצליחו לעשות מהטמטום ביזנס וכל הכבוד להם. יהודיה חכמה אופירה.

itzikon5352106

New member
שאלה לאבי

האם לדעתך ה הוגן שנבחרת כמו ניו זילנד שהיא ללא ליגה מקצוענית בכלל עולה למונדיאל אחרי שהיא משחקת נגד נבחרות של קונוסים כמו פיג'י,סמואה,מיקרונזיה וכו' כשהיריבה הכי רצינית שהיא עברה בדרך למונדיאל הייתה בחריין וגם זה בקושי לעומת נבחרות אירופאיות ודרום אמריקאיות שמקיזות דם בשביל לעלות למונדיאל... יש הרבה נבחרות שלא במונדיאל שהן עדיפות בהרבה על ניו זילנד כמו שבדיה שלא העפילה מבית מוות עם פורטוגל ודנמרק ואירלנד שלא עלתה בגלל אותו שער שערורייתי של גאלאס הצרפתי למונדיאל צריכות לעלות הנבחרות הטובות ביותר ולא נבחרות חלשות כמו ניו זילנד וצפון קוריאה כי מאז מונדיאל 98 בו גדלו הנבחרות ל-32 תמיד 'מתגנבות' נבחרןוות לא ראויות שבאות יותר 'להצטלם על המגרש' מאשר לשחק כדורגל ראה דוגמת סין וסעודיה ב-2002.... רציתי לדעת מה דעתך בנושא

תודה חבר'ה

וואו, עבר כרוח סערה. סימן שהיה לי מעניין ומענג. תודה לכם, המשיכו לשאוף לפסגה, לתמוך בתקשורת ספורט איכותית, אימרו בוז לצהוב ולרכילותי, עלו והצליחו עם אהדותיכם ואהבותיכם. ולהתראות על המסך, ברדיו, באינטרנט ובכל צומת - רק בשמחות כדורגלניות ואחרות בא מאהבה על הדשא אבי מלר

למעלה