אירוח אבי מלר,יום חמישי ב18:00

AB17

New member
לא נכון....

הדראפט יכול לשנות מועדון מקצה לקצה... תיקח את קליבלנד שהייתה הגרועה בליגה ואחרי הבחירה בלברון ג'יימס הפכה למועמדת לאליפות תראה את אורלנדו לפני הבחירה בדווייט האוורד ואחרי הבחירה תראה את דנבר לפני הבחירה בכרמלו אנתוני ואחרי הבחירה זו שיטה מצוינת שגורמת למחזוריות בליגה, שכל כמה שנים מתחלפות הקבוצות שטוענות לכתר הדראפט לא מונע מניו יורק שום דבר. הסיבה היחידה שהקבוצה הזו היא פח היא בגלל התנהלות לא נכונה של ההנהלה והחתמות גרועות של שחקנים. וטריידים תמוהים וגרועים

NADA

אבל הם לא לקחו אפילו על בית האבות של בוסטון וגם דנבר לא ממש הגיעה למשהו וגם אורלנדו השנה היחידה שהיה שווה לקום או להישאר ער היתה 2006 וגם אז מיאמי לקחה בזכות שאק

AB17

New member
לא יודע אם רק בזכות שאק. וויד היה פנומנלי

בסדרה ההיא. אבל לא הבנת את העיקרון. ברור שלא כל בחירת דראפט מבטיחה אליפות... אבל מה שאני אומר זה שבחירות דראפט נכונות יכולות לגרום למהפך בקבוצות. מקבוצה גרועה וחלשה(כמו שהיו קליבלנד. מיאמי. דנבר אורלנדו וכו') לקבוצת פלייאוף לגיטימית שעם בנייה נכונה מסביב יכולה גם לאיים על האליפות... ושוב. זה גורם למחזוריות ואיו קבוצות קבועות ששולטות בליגה... בתחילת העשור אלה היו הלייקרס. סקרמנטו, פילדלפיה, אינדיאנה, ניו ג'רזי באמצע העשור אלה היו דטרויט, דאלאס, סן אנטוניו, מיאמי.. וכיום אלה הן בוסטון, אורלנדו, קליבלנד ושוב הלייקרס יש תחלופה בין הקבוצות הבכירות כל כמה שנים...לא רק בגלל הדראפט אבל הדראפט הוא בהחלט גורם מרכזי לזה

זה לא שלא כל בחירה מבטיחה אליפות

אלא שכמעט אף אחת לא מביאה אפילו אם קוראים לה לברון ג'יימס פרט לדטרויט והספרס אף אחת מהאלו שציינת לא לקחה ולא היתה קרובה לזה תכל'ס אתה רואה מצב שהקליפרס יקחו אליפות באיזשהו שלב במאה נוכחית?

AB17

New member
יכול מאוד להיות...

הם לקחו בדראפט האחרון את גריפין שיכול להתפתח לשחקן פרנצ'ייז שסביבו ניתן יהיה לבנות קבוצה האם מישהו חשב שמתישהו סן אנטוניו יקחו אליפות(לפני הבחירה בטים דאנקן)? האם מישהו בשנות ה80 העלה על דעתו ששיקגו תשלוט עשור שלם בליגה(לפני הבחירה בג'ורדן)? מה שיפה בליגה הזאת הוא שקבוצות יכולות להשתנות מקצה לקצה בכמה מהלכים בודדים, רק לפני כמה שנים הלייקרס היו קבוצה אפורה ובינונית ותראה רק מה טרייד אחד עשה להם(פאו גאסול) בוסטון היו בתחתית של התחתית רק לפני 3 שנים(סיימו עונה עם 20 ומשהו ניצחונות), תאמין לי שגם אז אף אחד אפילו לא חלם שם על אליפות. את השאלה שאתה שואל עכשיו על הקליפרס היו אנשים ששאלו אותה גם בהקשר של מיאמי, והוקוס פוקוס, הגיע הדראפט ואיתו דווין ווייד ואיתו גם אליפות גם ניו ג'רזי שהיו בדיחה ולא קבוצה,לקחו בדראפט את ג'פרסון וקניון מרטין וזכו פעמיים ברציפות באליפות המזרח פילדלפיה לקחו את אייברסון בבחירה הראשונה ולאחר מכן זכו באליפות המזרח ב2001 ויש עוד עשרות דוגמאות כאלה... בקיצור, אם אתה לא אוהב את הליגה זו בהחלט זכותך, וגם אין לי מה לנסות לשכנע אותך כי אתה תישאר בדעה שלך ואני בדעה שלי. אבל חשוב להעמיד דברים על דיוקם... הליגה היא כן תחרותית- מאז 2002 לא הייתה קבוצה שזכתה בתואר פעמיים ברציפות(כל שנה אלופה אחרת) בהחלט יש מחזוריות- אין שליטה לאף קונפרנס. יש שנים שהאלופות מגיעות מהמערב ויש שנים שהן מגיעות מהמזרח אין קבוצות קבועות ששולטות("4 הגדולות" כמו שאומרים בליגת העל שלנו) ויש תחלופה בצמרת והדראפט בהחלט נותן אפשרות לקבוצות שסיימו עם המאזן הכי גרוע לקבל את כישרונות העתיד ולצאת לדרך חדשה

אגב אם יש ליגה שבאמת פתוחה

זה ה-NHL ובהזדמנות אאחל
לשיקגו בלקהוקס שזכתה בגביע אחרי 49 שנה

Mancini7

New member
אהלן אבי

בתור אנגלופיל כבד כמוך, רציתי לשאול על דעתך אנגליה במונדיאל, אבל ראיתי ששאלו כבר. שתי שאלות: 1. בכל זאת לגבי אנגליה. אני מתפלל לזכייה אנגלית אבל קשה לי לראות איך אנגליה תזכה כשהיא משחקת עם חלוץ אחד. עם כל הכבוד, קראוץ', דפו, והסקי, הם לא שחקנים ברמה עולמית וגם לא מתקרבים לכך לפי דעתי (דפו, שהכי טוב מבין השלושה, הוא חלוץ דרג ב' באירופה). האם רוני יכול לסחוב לבד על גבו את ההתקפה האנגלית? עוד סוגיה שמטרידה אותי לגבי האנגלים היא השוער, אם נסתכל על כל הזוכות האחרונות במונדיאל\יורו נראה שוערים כמו קאסיאס, בופון. האם דיוויד ג'יימס הוא שוער מהסוג שיכול לעלות את הרמה בשביל הנבחרת ולספק מונדיאל מעולה, כמו שעשו לא לפני הרבה זמן שוערים כמו ניקופולידיס ביוון ומרקוס בברזיל? 2. השאלה השנייה שלי היא מה דעתך על המארחים דרום אפריקה אותם אני מאוד מסמפט. הסטטיסטיקה אומרת שכל מארחת במונדיאל עברה את שלב הבתים, האם לפי דעתך הדרום אפריקאים יעשו את זה? ואם כן, האם יוכלו להתקדם מעבר לשמינית (בדומה לדרום קוריאה של 2002)? תודה רבה.

אנגליה 2

אנגליה לא טובה מספיק. קאפלו נפלא, אבל הוא לא יכול לתקן את כל החוליים שציינת. צפויה עוד אכזבה רבתי

RunNGun

New member
שלום, מלר

קודם כל אני רוצה להגיד - באמת - שאני אוהב לשמוע אותך, אתה מהרהוטים והמשעשעים שיש בתקשורת הספורט הישראלית. מה גם שאהבתך (היוקדת) לכדורגל האנגלי לא עוברת לידי, בתור אוהד של שלושת האריות בעצמי...
שאלותיי: 1. אתה חושב שהסיבה שרונאלדיניו לא בסגל של נבחרת ברזיל היא מקצועית גרידא, או שקיים כאן גם שיקול חברתי? 2. איך התחלת לעבוד כעיתונאי ספורט? מה אתה ממליץ למישהו שרוצה להתחיל בתחום הזה? 3. איזו קבוצה אתה אוהד בארץ? 4. מאיפה באה ההזדהות האוטומטית עם הכדורגל האנגלי? (ולא שאני מתלונן, גם אני כזה...) 5. מסי - יגמור את המונדיאל כמו מראדונה ב-86' או כמו רונאלדיניו ב-2006?

רונאלדיניו פלוס

מקצועית וחברתית - דונגה רוצה פועלים שחורים, ושחקנים שלא אוהבים לחיות כמו צעירים בגילם. נראה אם זה יערב לו חייתי באנגליה 10 שנים - החל מ-1975 מסי שחקן ענק. יישאר כזה גם אם לא יזכה הייתי פעם אוהד הפועל חיפה, היום יש לי רק קבוצות בחו"ל: ווטפורד והופנהיים

yati6

New member
שלום אבי

כבוד גדול שאתה מתארח כאן. שתי שאלות, אשמח לשמוע את דעתך: 1. כל ליגה מביאה איתה סגנון שונה מאוד. האם לדעתך הכדורגל בליגה כמו גרמניה למשל, בה נכבשים שערים רבים וההגנות בינוניות, על ליגות שבהם המשחק קצת פחות יפה ונכבשים פחות שערים, אך ההגנה טובה וחזקה? 2. לקראת המונדיאל - איזו נבחרת לדעתך (במונדיאל מסויים) היא הטובה ביותר בכל הזמנים? תודה רבה.

גרמניה

הבונדסליגה נפלאה. הרבה יותר דגש על כישרון ותנועה והתקפה מאשר בליגות אחרות ברזיל 70 נגד הולנד 74 - ניצחון ברזילאי בפנדלים

Scot99Fox

New member
שאלות לאבי

1)מהם הסיכויים לדעתך שנבחרת אנגליה תזכה במונדיאל? 2)האם אתה מאמין שמה שהנבחרת (הישראלית) צריכה בשביל קמפיין מוצלח זה למצוא את המאמן הנכסף, או שבמצב הכדורגל הישראלי היום אף מאמן לא מסוגל להעפיל לשום מקום בלי כמויות גדושות של מזל? 3)איזו עונה אנחנו צפויים לראות מצד ריאל מדריד עכשיו כשמוריניו הצטרף לשורותיה? האם ייתכן כי מוריניו הולך לקחת את ליגת האלופות עם קבוצה שלישית? 4)לגבי הליגה הספרדית, אומרים עליה הרבה דברים טובים, בסופו של יום מדובר על ליגה של 2 קבוצות, האם הענין בליגה הזאת הוא המלחמה הנצחית בין ריאל לבארסה, או שבאמת יש מעבר לזה? 5)אילו תוספות אתה שם על הפיצה? אין עליכם החבר'ה בערוץ הספורט, ליגת האלופות לא היתה אותו דבר בלעדיכם

פיצה

אוהב להוסיף לפיצה עוף וקארי - זה מאוד מיוחד. לחבר שלי יש פיצריה בכפר סבא, פיצה ליגה, והוא נכנע שם לגחמות שלי ועושה מנות מאוד יצירתיות על כל יתר השאלות עניתי כבר בדרך

somone141

New member
אבי, שאלות על איטליה

מדוע אתה לא אוהב את הכדורגל האיטלקי וכל הזמן עוקץ אותו בשידוריך? איך הרגשת כשאיטליה זכתה בגביע העולמי? איך הרגשת כשאינטר זכתה בליגת האלופות? איך אתה מסביר את הכדורגל שלה ב-1:3 על ברצלונה? אני התמוגגתי, ואתה? אני מניח שאתה לא נותן סיכוי לאיטליה לקראת המונדיאל, מדוע? למה אנגליה כל הזמן מועמדת במונדיאל למרות שהיא לוזרית? לדעתי הליגה האיטלקית הכי טובה בעולם, עדיין (ולראיה אינטר אלופת אירופה, עברה את שתי האלופות של אנגליה וספרד), היכן את מדרג אותה?

איטלקים

מת על איטליה, מטייל ללא הרף בארץ הקסומה הזו, ולא משוגע ממש על הכדורגל שלה. רציתי שהולנד תזכה במונדיאל ואחרי שהיא עפה קיטרתי על כולן. הכדורגל של אינטר ב1-3 היה כה נפלא - שהיה מדכא לראות שהיא לא מאמינה בו ובעצמה בברצלונה. איטליה נראית מזדקנת, אפורה וכבויה. אתה כן נותן לה סיכוי?

כן גמני ככה

אומר שהאוכל האיטלקי הכי טעים אבל מעדיף פרמיירליג וספורט אמריקאי על חפירות מערכים

למעלה