אירוח אבי מלר,יום חמישי ב18:00

אלופות

בתחילת העונה ניבאתי גמר בין ברצלונה לבאיירן או בורדו. אחר כך חשבתי שפישלתי עם באיירן, ואז בדיוק הם התאוששו

bnbn100

New member
שלום אבי

מה לדעתך ההבדל בין הכדורגל בארץ לכדורגל הטוב בארופה? האם אתה חושב שנבחרת ישראל תוכל לעלות ליורו 2012? תודה

ישראל

ישראל חלשה עד בינונית. לא תעפיל עוד הרבה זמן. יש כאן התקדמות במאמנים, דגש ומתקנים, אבל מעט מדי כשרונות טבעיים ועוד הרבה פערים של משאבים, כלים ותרבות

וכאן נשאלת השאלה אם זה כדאי שנעלה בכלל

על רקע המצב הבטחוני ועל רקע האפרוריות של שחקנינו

freesavi10

New member
חחחח

והישראלי המכוער שיגנוב מגבות ומאפרות במלון לא תודה

roniway1

New member
שלום רב אבי !!

2 שאלות בבקשה: 1. אם נבחרת ישראל היתה נשארת באיזור אוקיאניה , האם לדעתך מ94 ועד היום , היינו מצליחים להעפיל למונדיאל אחד לפחות , אם לא יותר? 2. שאלה לגבי נבחרת ארגנטינה: איך אתה מסביר את הקושי שלה מול הנבחרות מאירופה?

cmonengland

New member
אבי מלר

מה קורה אבי? כאוהד אנגליה, מה אתה חושב יהיה איתם במונדיאל? אפשר סוף סוף לעשות את זה? עוד שאלה, מה אתה חושב יהיה עם העתיד של ארסנל? חבל שלא שמו אותך שדר במונדיאל :)

barakbl

New member
אהלן אבי,

1. מה דעתך על התלונות כנגד ערוץ הספורט אשר לטענת רבים הפך לערוץ קטלוניה? אני חייב לציין שאני אוהד ברסה גאה, ואני לא חושב שזה המצב, אבל מענין אותי מה דעתך בנושא... 2. מה דעתך על המפולת הכלכלית של מועדוני פאר גדולים באירופה (בדגש על אנגליה) כמו ליברפול ומנצ'סטר יונייטד (אני מקווה שאני לא דרמטי מדי)? מה המודל שהיית רוצה לראות בתחום (בעלות של אוהדים בחקיקה ורגולציה, למשל?). 3. מי לדעתך קבוצת הכדורגל הכי טובה באירופה כיום? ומאמן? האם בכלל אפשר להגדיר תשובות לשאלות כאלה? 4. ואיך אפשר בלי שאלת מונדיאל - מדובר רבות על כך שמסתמן כשלון כלכלי ושיווקי של המונדיאל הבא עלינו לטובה. איפה לדעתך טעו קברניטי פיפא? בכלל מה אפשר וצריך לעשות כדי שהענף יהיה במקום יותר טוב ממה שהוא כרגע, או שאולי אתה חושב שהענף בשיאו ובסה"כ מנוהל בצורה טובה? שוב, תודה על ההשתתפות, ותמשיך בעבודה הנפלאה בערוץ הספורט. כמו כל אוהד, יש לי הרבה ביקורת על זליגת התכנים, והקמת מיליון ערוצי ספורט בתשלום, אבל בכל מה שקשור להפקות של שידורי הספורט, לדעתי ערוץ הספורט היה ועודנו נאמבר וואן.

ערוץ

טבעי שערוץ הספורט יקדם את הנכסים שלו. אבל הוא הגזים - גם בצרמוניה סביב ברסה וריאל, אם היה עושה את זה בפאזה יותר נעימה הוא היה יותר אמין - וגם בכך שלא נתן כבוד הולם לליגות האחרות. אגב, זה הולך ומשתפר. כל הזמן לומדים ומסיקים מסקנות

לאבי מלר

מה דעתך על הכדור האוירודינמי החדש של אדידס למונדיאל? הוא קל מדי כמו שאומרים ויכול להשפיע על המשחק ונראה יותר גולים? ועוד שאלה, קראתי פעם שבארץ מעריכים ומעריצים יותר את הכדורגל האנגלי מכיון שבתחילת שידורי הטלוויזיה שידרו בארץ רק משחקים מהליגה האנגלית, וכל דור הפרשנים של היום גדל על הליגה האנגלית ולכן הוא מעריץ אותה יותר. זה נכון? תודה רבה. אני מעריץ נלהב של הפרשנויות שלך, ואתה מעניק טעם שונה לכל משחק שאתה מפרשן אותו. ועוד שאלה קטנטנה, הפרסומת שלך שרצה ברדיו של חברת yellow היא פרסומת ראשונה שאתה מקריין? כי לא זכור לי ששמעתי פרסומות בקול שלך. דני.

אנגלי ישן

אכן, העובדה שהטלוויזיה כאן שידרה במשך שנים רק תמונות אנגליות הכתיבה את הקצב לדורות רבים. וגם הביביסי היה נגיש ברדיו, ולונדון היתה תמיד יעד נוח לשופינג וכדורגל, והבריטים היו כאן והשאירו טעם של עוד - מהתרבות, לא המשטר

יש גם את העניין של השפה האנגלית

המוכרת לעומת האיטלקית והספרדית המנוכרות

new sol

New member
אבי שלום

בתחילה אציין שאתה מאד חסר לנו בתחנת הטוטו של מודיעין סנטר, ערבי יום חמישי עם הניתוחים לקראת שבת.... האם זכייתה של אינטר בליגת האלופות מרמזת לנו על הצפוי במונדיאל? האם הכדורגל הטאקטי הגנתי חסר היופי והמעוף ישלוט? או שנבחרות דרום אמריקאיות, אפריקניות, הולנד,ספרד ואנגליה הם שיכתיבו את הקצב בכדורגל תוסס והתקפי. האם החשש מהפסד יגרום גם למאמנים של הנבחרות ההתקפיות לסגור יותר ולשחק מבוקר? מעבר לכך האינטלגנציה, הידע הרב שאתה מפגין ומשחקי המילים הם מודל לחיקוי. תמשיך בדרכך ובהצלחה... משה (סולי) סלומון רעות

הרעות

תודה חבריה אתם מוזמנים לאנגליה נגד ארה"ב בפארק המים ברעות במוצש, אירוע בהנחייתי. יהיה פאן

למעלה