לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח אבי מלר,יום חמישי ב18:00'
אירוח אבי מלר,יום חמישי ב18:00
<< ההודעה הנוכחית
07/06/2010 | 19:33
128
153
הבטחתי לכם הפתעות,והן ממשיכות לבוא!

אני מניח שאני לא צריך להציג את האיש,שמו הולך לפניו,ובכל זאת למי שלא יודע,קצת על אבי מלר:

אבי מלר(57),עיתונאי,קריין ופרשן,נולד בחיפה,ושיחק כדורגל בילדותו בקבוצות ילדים ונוער(אך לא התפתח להיות שחקן מקצועי),בשנת 74(בהיותו בן 21 בלבד) טס לאנגליה ובמשך 10 שנים סיקר מהממלכה את הכדורגל האנגלי.
ב84 חזר,ועבד בעיתונים הגדולים בארץ(ידיעות,מעריב,על המשמר שנסגר מזמן).
ב92 התחיל לשדר בגלי צה"ל וערוץ הספורט.
בהתחלה שידר בעיקרון כדורגל אנגלי,אך כשזה עבר לצ'רלטון עשה הסבה לשידורי כדורגל גרמני,איטלקי וספרדי.
עם השנים הפך מלר לאחד הסמלים הגדולים של ערוץ הספורט,ולאישיות ששגונית ומלבבת שאי אפשר להתעלם ממנה.

כמו כן מלר גם הוציא לאור את הספר "ההולנדי של עכו",ספר שמאגד לתוכו סיפורי כדורגל מעניינים ומפולפלים(קראתי אותו,אכן ספר נהדר,מומלץ לכל חובב כדורגל שחובב קריאה):

http://bookme.co.il/Books/Item_Details.aspx?Barcod...

מנקודת מבטי האישית...תמיד חיבבתי את מלר,ובקורס עיתונאות ספורט במכללה למנהל לפני שנה גם פגשתי את מלר פעמיים כשהוא בא להרצות לנו.
אין ספק שהשיעורים על מלר היו מהמוצלחים והמעניינים בקורס(והמצחיקים כמובן),והפגישה איתו הייתה חוויה גדולה!

אז אני גאה לארח את אבי מלר אצלנו פה בפורום.

ואתם מוזמנים להתחיל לשאול את מלר שאלות.
ביום חמישי הקרוב בשעה 18:00 הוא יבוא פורום ויענה עליהן.
האירוח הוא לכבוד המונדיאל,ובניגוד לאירוח של מיכאל יוכין שהיה מאוד כללי,האירוח הזה יתמקד יותר במונדיאל.
אבל!
מלר הוא כמובן אושיית ספורט משכילה ורבת ידע,ויהיה קצת חבל לשאול אותו רק על המונדיאל.
לכן...אתם מוזמנים באמת לשאול את מלר על מה שעולה לכם בראש בנושא כדורגל,אבל תשתדלו לשאול גם על המונדיאל כמובן...

בניגוד לאירוח הקודם...אני לא הולך לכתוב כאן חוקים מרתיעים ומפחידים...
פשוט שכל אחד יחשוב לעצמו מה סביר ומה לא.
מלר ידע לבד לעשות את הסינונים.
פשוט תשמרו על רצינות,ועל כבוד האורח,ויהיה בסדר

בהצלחה
כדורגל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פשש סחתיין! - כמה שאלות'
פשש סחתיין! - כמה שאלות
07/06/2010 | 23:46
7
30
מלר אתה מהשדרנים שאני יותר מחבב, אני אוהב במיוחד את שידורי התקצירים שלך בליגת האלופות, אתה היחיד שמשדר גם את התקצירים בהתלהבות כאילו המשחק משודר ממש עכשיו
בכל מקרה, כמה שאלות:

1. סוגיית בית המוות: ברור שבית ז' על הנייר נראה כמו בית המוות, אבל בגלל שיש בו נבחרת אחת שכנראה באה לשם בעיקר בשביל לקבל בראש (צפון קוריאה), נראה שרוב מה שיש שם זה קרב על המקום השני בין חוף השנהב לפורטוגל. לדעתי בבית ד' כל אחת יכולה לעלות על חשבון כל אחת, כך גם בבית א'. מה דעתך? איזה בית הוא בית המוות?
2. הרבה פעמים אומרים ששלב הבתים הוא החלק הפחות מעניין כי רובו מסתכם בעלייה של כל הנבחרות החזקות לשמינית ונפילתן של כל הנבחרות השוליות, בדרך כלל יש איזושהי הפתעה בשלב הבתים. איזו הפתעה אתה צופה הפעם?
3. בלי קשר למונדיאל- סתם עניין אותי לדעת מה הליגות המועדפות עלייך ולמה, וגם מה הקבוצות שאתה יותר מסמפט מכל ליגה. תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'הדרך למונדיאל - שידור ברשת'
הדרך למונדיאל - שידור ברשת
10/06/2010 | 17:46
11
כדורגל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מונדיאל 2010'
מונדיאל 2010
10/06/2010 | 18:04
4
13
קודם כמה תשובות לגבי המונדיאל שתסדרנה לכם את הראש
אני אוהד הולנד. מגיל צעיר, מאז שמררתי בבכי כשהיא הפסידה בגמר 1974.
נבחרת אנגליה ממש לא עושה לי את זה. ברור שאני בעדה בדרך כלל כי אני מזוהה עם הכדורגל האנגלי ומעדיף לקטוף את הפירות מאשר לחטוף בומבות, אבל אנגליה נראית לי תמיד אפורה ושחצנית
כדורגל >>
לצפיה ב-'תגיד'
תגיד
10/06/2010 | 18:58
3
8
לא נראה לך שישראל זו המדינה שהכי מתרגשת מהמונדיאל מתוך המדינות שלא עלו?
כדורגל >>
לצפיה ב-'הצצה קטנה לשכנינו במזרח התיכון תוכיח לך שלא'
הצצה קטנה לשכנינו במזרח התיכון תוכיח לך שלא
10/06/2010 | 19:22
2
8
וגם במגזר הערבי בישראל ההתלהבות הרבה יותר גדולה מאשר אצל הרוב היהודי.
חוץ מזה, אני יכול להבטיח לך שבמדינות כמו סקוטלנד ואירלנד קיימת התרגשות לא פחותה מזו שבישראל. בעיקר בגלל תחושות אנטי לאנגלים, כמובן
כדורגל >>
לצפיה ב-'למי אתה מתכוון שכנינו?'
למי אתה מתכוון שכנינו?
10/06/2010 | 20:35
7
לא נראה לי שמצרים או סוריה מתרגשות יותר מאיתנו

אלו שנגד אנגליה בסקוטלנד הם בעיקר תומכי SNP מסריחים שרובם אגב עוכרי ישראל
כדורגל >>
לצפיה ב-'בדרך כלל '
בדרך כלל
11/06/2010 | 15:43
2
ככל שהמדינה עם מספרים דומיננטיים של אוכלוסייה מפגרת ומתקשה
כך יתלהבו יותר מכדורגל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כנסווווווווווווווו להירשם'
כנסווווווווווווווו להירשם
10/06/2010 | 22:36
4
שלום

אנחנו מחפשים אנשים שמעוניינים לגלוש בהמלצות ווינר ולהיות פעיל בזמזן הפנאי שלהם
אנו מחפשים אנשים שמעוניינים לשקיע בפורום ולכתוב המלצות ,או לפקח ולתקדם למנהלי פורום כמובן
המלצות ווינר ,תוצאות ספורט,שידורי ספורט יומי

אנחנו ניהיה שמחים עם תחזרו ותביאו גם את חברייכם לפורום .

קישורים לפורום ולפרטול ולתוצאות ספורט של פורום.

להרשמה: http://www.sportlife.co.il/forums/index.php?act=Re...

לפורום : http://www.sportlife.co.il/forums/index.php?s=258a...

לתוצאות ספורט: http://www.sportlife.co.il/index.php?content=realt...

לפ
http://www.sportlife.co.iL/

כדורגל >>
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
08/06/2010 | 01:34
3
10
שלום, אבי.
1) איזה מונדיאל לדעתך נקבל מבחינת כדורגל? יותר קרוב למונדיאל המשעמם האחרון/גמר ליגת האלופות האחרון או לכיוון של מונדיאל 98?

2) האם לא צורם לך שבאנגליה רוב הכדורגלנים זרים, המון בעלים זרים, המון מאמנים זרים וכבר לא מעט אוהדים במגרשים גם כן זרים. לאן נעלם הכדורגל האנגלי הטהור?

זה נכון שאנחנו חיים בעידן הגלובליזציה, אבל לדעתי באנגליה הלכו עם זה רחוק מדי, יחסית למדינות כמו גרמניה, איטליה או ספרד.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מונדיאל 2'
מונדיאל 2
10/06/2010 | 18:06
2
12
תחושת בטן: זה הולך להיות מונדיאל של צבע, כיף והפתעות. סדרי עולם ישתנו. נבחרות גדולות יפלו, קטנות יתרוממו. לא בטוח שהכדורגל יהיה משהו-משהו – אבל הסיפור יהיה אגדה. שווה, לא?

הניחושים שלי: ספרד אלופת העולם, הולנד או גרמניה סגנית, חוף השנהב או סרביה בחצי הגמר
נבחרות מפתיעות נוספות: צ'ילה, מכסיקו. מודחות גדולות: אנגליה (שמינית), איטליה, ברזיל, צרפת (בכלל לא גדולה. איומה). תעלומה: ארגנטינה. אם השחקנים יכלאו את מראדונה לחודש בצינוק בסוואטו – הם יקחו גביע. אם לא – הם יהיו גוויה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'למה שאנגליה תודח בשמינית?'
למה שאנגליה תודח בשמינית?
10/06/2010 | 20:24
1
5
היא בבית ג' ומצטלבת עם בית ד',
בהנחה שהיא וגרמניה מסיימות ראשונות, היא מקבלת את סרביה/גאנה/אוסטרליה בשמינית
הסרבים תמיד היו כישרוניים, אך בהתאם למסורת המזרח-אירופית, הנאיביות ניצחה ובגדול,
בפעם שעברה זה נגמר בהתרסקות של 6:0 מול ארגנטינה ואפילו בהפסד לחוף השנהב, שאז הייתה רחוקה מאוד מהיכולת של היום
כדורגל >>
לצפיה ב-'כנסו'
כנסו
10/06/2010 | 22:35
5
שלום

אנחנו מחפשים אנשים שמעוניינים לגלוש בהמלצות ווינר ולהיות פעיל בזמזן הפנאי שלהם
אנו מחפשים אנשים שמעוניינים לשקיע בפורום ולכתוב המלצות ,או לפקח ולתקדם למנהלי פורום כמובן
המלצות ווינר ,תוצאות ספורט,שידורי ספורט יומי

אנחנו ניהיה שמחים עם תחזרו ותביאו גם את חברייכם לפורום .

קישורים לפורום ולפרטול ולתוצאות ספורט של פורום.

להרשמה: http://www.sportlife.co.il/forums/index.php?act=Re...

לפורום : http://www.sportlife.co.il/forums/index.php?s=258a...

לתוצאות ספורט: http://www.sportlife.co.il/index.php?content=realt...

לפ
http://www.sportlife.co.iL/

כדורגל >>
לצפיה ב-'היי אבי,'
היי אבי,
08/06/2010 | 02:33
5
מה דעתך הסיכויים של ספרד ללכת עד הסוף? הם נראו מצויין באליפות אירופה וזכו בצדק, השאלה היא האם הם יכולים להמשיך בפורמה הזו והאם עבור הגביע העולמי זה יכול להספיק?

ישר כח, אתה אחת מנקודות האור שבערוץ!
כדורגל >>
לצפיה ב-'טו-אוב'
טו-אוב
08/06/2010 | 10:52
1
8
רן- כל הכבוד ההשקעה שלך בפורום והזמן שאתה מקדיש ראויים להערכה. ובנימה אישית יותר- אשרייך יישר כוח

אבי- מה שלומך מתרגש לקראת גביע העולם באיזו נבחרת תתמוך

וכמה שאלות קצת יותר רציניות:

1. "ההולנדי של עכו" היה גחמה נהדרת, האם יש עוד מיזמים שכאלה בתכנון ולמה בארץ אין ספרות ספורט קצת יותר איכותית מ"הוצא מהקשרו" (כבודו במקומו מונח, כמובן)
2. בתור מעריץ מושבע של "ארץ נהדרת", מעניין אותי לדעת מה חשבת על החיקוי שלך מצחיק\לא מצחיק, מדויק\לא מדויק, נכון\לא נכון
3. אמנם בתפקידך, בניגוד לשחקנים ומאמנים, אין גיל לפנסיה, ובכל זאת- האם יש מחשבות על פרישה\הסבה למקצוע אחר
4. אם לא היית עוסק בתפקידך (קצת קשה להגדיר את כל מה שאתה עושה במילים...) במה היית עוסק ובכלל, איך מגיעים למקצוע כזה
5. בתור איש ערוץ הספורט, האם אתה מתעניין רק בכדורגל, או שגם לענפים אחרים אתה נמשך ומסקר

עד כאן לבינתיים, תודה על הכל
שמר
כדורגל >>
לצפיה ב-'הולנדי פלוס'
הולנדי פלוס
10/06/2010 | 18:07
11
ההולנדי של עכו – בינתיים אין תכניות המשך, בעיקר בגלל מכשולים צפיננסיים. כמה חבל שאין בארץ מספיק קהל לספרות ספורט איכותית.
אהבתי מאוד את החיקוי בארץ נהדרת. לא חשוב אם הוא טוב – חשוב להיות שם בפריים טיים בתכנית הנצפית ביותר במדינה, מה גם שאת הדמות שלי עשו מאהבה ולא מלעג.
אין לי תכניות פרישה. אני נהנה מחדש כל בוקר, מודה לאל הטוב המאפשר לי לשלב ביזנס ופלז'ר, עושה דברים חדשים כמו לפתוח אתר/בלוג משלי   www.avimeller.co.il לחבר שיר מונדיאל חדש (http://bit.ly/cxsBgI),  ואגב, בניגוד למה שכתוב בפתיחה, אני בן 56. בגילי כל שנה קובעת....
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/06/2010 | 11:48
2
9
השנה שידרתם SPL רק את משחקי סלטיק בעוד שאת ריינג'רס האלופה והמוליכה לא שידרתם בכלל פרט לאולד פירם רציתי לדעת אם זה מכוון
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מכוון'
לא מכוון
10/06/2010 | 18:08
1
12
ימי ושעות שידור הכתיבו, וגם היריבות ההתחלתית עם הפועל תל אביב
כדורגל >>
לצפיה ב-'גמני חשבתי ככה בהתחלה'
גמני חשבתי ככה בהתחלה
10/06/2010 | 18:15
7
אבל לדאבוני זה נמשך הרבה אחרי שהפועל הודחה
כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן אבי'
אהלן אבי
08/06/2010 | 15:11
1
6
יש לי כמה שאלות לשאול אותך:

1)נתחיל כמובן מהמונדיאל,אני רוצה לשאול אותך שאלה על סיכויי נבחרות גרמניה והולנד.
שתי הנבחרות היחידות שבאמת הרשימו במשחקי ההכנה ונראות הכי מוכנות לקראת המונדיאל
השאלה שלי אם האם אתה חושב שבאמת שתיהן פייבוריטיות והאם שחקניה הצעירים של גרמניה יכולים לסחוב
אותה עד לשלב גבוה.
והאם שחקני ההתקפה המוכשרים של הולנד יכולים לחפות על ההגנה החלשה ולהוביל אותה רחוק במונדיאל?

2)האם אתה חושב שהנבחרות הלא ממש פייבוריטיות-ניו זילנד,צפון קוריאה,הונדורס יכולות להוציא משהו מהמונדיאל
ז"א נקודה או שתיים או שמבחינת יחסי הכוחות הנבחרות הללו ממש לא יכולות לחשוב על סנסציה כמו שהייתה ב-2002
שכאמור דרום קוריאה הפתיעה את כולם.

3)בתחילת השנה רק בתחילת של הבתים,האם חשבת שלבאיירן או לאינטר יש בכלל סיכויי להגיע לגמר או לשלב
גבוה כלשהו?
כי הרי בתחילת השנה באיירן הייתה זוועה ורצתה לפטר את המאמן שלה והיה נראה כאילו באיירן הולכת לעונת שפל
וגם אינטר לא ממש הבריקה בשלב הבתים והיה נראה כאילו היא אפילו לא יכולה לעלות שלב.

תודה לך על זמנך.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אלופות'
אלופות
10/06/2010 | 18:09
10
בתחילת העונה ניבאתי גמר בין ברצלונה לבאיירן או בורדו. אחר כך חשבתי שפישלתי עם באיירן, ואז בדיוק הם התאוששו
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
08/06/2010 | 19:48
4
8
מה לדעתך ההבדל בין הכדורגל בארץ לכדורגל הטוב בארופה?
האם אתה חושב שנבחרת ישראל תוכל לעלות ליורו 2012?

תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'ישראל'
ישראל
10/06/2010 | 18:11
3
12
ישראל חלשה עד בינונית. לא תעפיל עוד הרבה זמן. יש כאן התקדמות במאמנים, דגש ומתקנים, אבל מעט מדי כשרונות טבעיים ועוד הרבה פערים של משאבים, כלים ותרבות
כדורגל >>
לצפיה ב-'עם 24 נבחרות ביורו הסיכוי גדל ב-50%...'
עם 24 נבחרות ביורו הסיכוי גדל ב-50%...
10/06/2010 | 18:28
2
5
לצפיה ב-'וכאן נשאלת השאלה אם זה כדאי שנעלה בכלל'
וכאן נשאלת השאלה אם זה כדאי שנעלה בכלל
10/06/2010 | 18:48
1
9
על רקע המצב הבטחוני ועל רקע האפרוריות של שחקנינו
כדורגל >>
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
10/06/2010 | 18:54
3
והישראלי המכוער שיגנוב מגבות ומאפרות במלון לא תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום רב אבי !!'
שלום רב אבי !!
08/06/2010 | 21:38
1
4
2 שאלות בבקשה:

1. אם נבחרת ישראל היתה נשארת באיזור אוקיאניה  , האם לדעתך מ94 ועד היום , היינו מצליחים להעפיל למונדיאל אחד לפחות , אם לא יותר?

2. שאלה לגבי נבחרת ארגנטינה: איך אתה מסביר את הקושי שלה מול הנבחרות מאירופה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'רק הנבחרות מאירופה? '
רק הנבחרות מאירופה?
09/06/2010 | 01:07
3
תבוסות לברזיל וכמעט אי-עלייה מהבית הדרום האמריקאי זה לא מספיק?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אבי מלר'
אבי מלר
08/06/2010 | 23:06
3
מה קורה אבי?
כאוהד אנגליה, מה אתה חושב יהיה איתם במונדיאל? אפשר סוף סוף לעשות את זה?
עוד שאלה, מה אתה חושב יהיה עם העתיד של ארסנל?
חבל שלא שמו אותך שדר במונדיאל :)
כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן אבי,'
אהלן אבי,
09/06/2010 | 14:57
2
7
1. מה דעתך על התלונות כנגד ערוץ הספורט אשר לטענת רבים הפך לערוץ קטלוניה?
אני חייב לציין שאני אוהד ברסה גאה, ואני לא חושב שזה המצב, אבל מענין אותי מה דעתך בנושא...

2. מה דעתך על המפולת הכלכלית של מועדוני פאר גדולים באירופה (בדגש על אנגליה) כמו ליברפול ומנצ'סטר יונייטד (אני מקווה שאני לא דרמטי מדי)? מה המודל שהיית רוצה לראות בתחום (בעלות של אוהדים בחקיקה ורגולציה, למשל?).

3. מי לדעתך קבוצת הכדורגל הכי טובה באירופה כיום? ומאמן? האם בכלל אפשר להגדיר תשובות לשאלות כאלה?

4. ואיך אפשר בלי שאלת מונדיאל - מדובר רבות על כך שמסתמן כשלון כלכלי ושיווקי של המונדיאל הבא עלינו לטובה. איפה לדעתך טעו קברניטי פיפא? בכלל מה אפשר וצריך לעשות כדי שהענף יהיה במקום יותר טוב ממה שהוא כרגע, או שאולי אתה חושב שהענף בשיאו ובסה"כ מנוהל בצורה טובה?

שוב, תודה על ההשתתפות, ותמשיך בעבודה הנפלאה בערוץ הספורט.
כמו כל אוהד, יש לי הרבה ביקורת על זליגת התכנים, והקמת מיליון ערוצי ספורט בתשלום, אבל בכל מה שקשור להפקות של שידורי הספורט, לדעתי ערוץ הספורט היה ועודנו נאמבר וואן.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ערוץ'
ערוץ
10/06/2010 | 18:15
1
11
טבעי שערוץ הספורט יקדם את הנכסים שלו. אבל הוא הגזים - גם בצרמוניה סביב ברסה וריאל, אם היה עושה את זה בפאזה יותר נעימה הוא היה יותר אמין - וגם בכך שלא נתן כבוד הולם לליגות האחרות. אגב, זה הולך ומשתפר. כל הזמן לומדים ומסיקים מסקנות
כדורגל >>
לצפיה ב-'יותר ברסה פחות ריאל'
יותר ברסה פחות ריאל
10/06/2010 | 21:58
7
הרבה יותר that is
כדורגל >>
לצפיה ב-'היי אבי'
היי אבי
10/06/2010 | 01:43
2
7
מתעניין באן.בי.איי?לייקרס או סלטיקס?
כדורגל >>
לצפיה ב-'נבא'
נבא
10/06/2010 | 18:12
1
11

לא ממש חי את הנבא, רק מציץ מדי פעם. רוצה שאנדרדוג ייקח. בוסטון אנדרדוג?
כדורגל >>
לצפיה ב-'איזה יהודי טוב'
איזה יהודי טוב
10/06/2010 | 23:33
5
מחזיר בשאלה
כדורגל >>
לצפיה ב-'לאבי מלר'
לאבי מלר
10/06/2010 | 01:46
2
8
מה דעתך על הכדור האוירודינמי החדש של אדידס למונדיאל? הוא קל מדי כמו שאומרים ויכול להשפיע על המשחק ונראה יותר גולים? ועוד שאלה, קראתי פעם שבארץ מעריכים ומעריצים יותר את הכדורגל האנגלי מכיון שבתחילת שידורי הטלוויזיה שידרו בארץ רק משחקים מהליגה האנגלית, וכל דור הפרשנים של היום גדל על הליגה האנגלית ולכן הוא מעריץ אותה יותר. זה נכון? תודה רבה. אני מעריץ נלהב של הפרשנויות שלך, ואתה מעניק טעם שונה לכל משחק שאתה מפרשן אותו. ועוד שאלה קטנטנה, הפרסומת שלך שרצה ברדיו של חברת yellow היא פרסומת ראשונה שאתה מקריין? כי לא זכור לי ששמעתי פרסומות בקול שלך. דני.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אנגלי ישן'
אנגלי ישן
10/06/2010 | 18:16
1
11
אכן, העובדה שהטלוויזיה כאן שידרה במשך שנים רק תמונות אנגליות הכתיבה את הקצב לדורות רבים. וגם הביביסי היה נגיש ברדיו, ולונדון היתה תמיד יעד נוח לשופינג וכדורגל, והבריטים היו כאן והשאירו טעם של עוד - מהתרבות, לא המשטר
כדורגל >>
לצפיה ב-'יש גם את העניין של השפה האנגלית'
יש גם את העניין של השפה האנגלית
10/06/2010 | 18:26
6
המוכרת לעומת האיטלקית והספרדית המנוכרות
כדורגל >>
לצפיה ב-'אבי שלום'
אבי שלום
10/06/2010 | 02:08
2
4

בתחילה אציין שאתה מאד חסר לנו בתחנת הטוטו של מודיעין סנטר, ערבי יום חמישי עם הניתוחים לקראת שבת....

האם זכייתה של אינטר בליגת האלופות מרמזת לנו על הצפוי במונדיאל?
האם הכדורגל הטאקטי הגנתי חסר היופי והמעוף ישלוט? או שנבחרות דרום אמריקאיות, אפריקניות, הולנד,ספרד ואנגליה
הם שיכתיבו את הקצב בכדורגל תוסס והתקפי.
האם החשש מהפסד יגרום גם למאמנים של הנבחרות ההתקפיות לסגור יותר ולשחק מבוקר?

מעבר לכך האינטלגנציה, הידע הרב שאתה מפגין ומשחקי המילים הם מודל לחיקוי. תמשיך בדרכך ובהצלחה...

משה (סולי) סלומון
רעות

כדורגל >>
לצפיה ב-'הרעות'
הרעות
10/06/2010 | 18:18
1
6
תודה חבריה
אתם מוזמנים לאנגליה נגד ארה"ב בפארק המים ברעות במוצש, אירוע בהנחייתי. יהיה פאן
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן הדרבי של השטן הגדול נגד הבינוני'
כן הדרבי של השטן הגדול נגד הבינוני
10/06/2010 | 18:39
4
כשהשטן הקטן עוקב בשקיקה

USA ALL THE WAY
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי,כבוד גדול.'
שלום אבי,כבוד גדול.
10/06/2010 | 04:31
1
11
יש לי אליך 3 שאלות,הן נראות ארוכות אבל הן די פשוטות.

הראשונה היא לגבי אריאל שיימן,המפטר הסדרתי עם החיידק לכדורגל,לפני שנתיים-שלוש בערך כתבת שכדאי שהוא יאמן את הרצליה כדי שיפטר את עצמו (די משעשע),לפני שבועיים הוא מינה את משה סיני ואמר שהוא מביא מאמן בסדר גודל שלו כדי שלא יצטרך להתערב בנעשה בקבוצה ברמת היום יום,ובעצם אומר שהמאמנים של הרצליה עד היום היו חלשים ולכן התערב.אני רוצה לדעת האם אתה מאמין שהוא באמת לא יתערב הפעם,ובאופן כללי האם מאמן יכול להצליח אצל בעל בית בעייתי במידה והוא טוב.

השאלה השנייה היא לגבי אדריאנו,הוא חוזר לאירופה וישחק ברומא.ראשית,החתימה הזאת נראית לי תמוהה כי היה לו רע  מאוד הרחק מברזיל והוא לא השמיע קולות שהולך לחזור לאירופה, ולדעתי השינוי קשור לזה שרק לפני כמה ימים פורסם שהולכת להיפתח כנגדו חקירה בברזיל בחשד שהלווה כספים לקרטל סמים.אבל מבחינת היכולות שלו,רציתי לדעת האם אתה חושב שיש לו צ'אנס אמיתי עכשיו לחזור לטופ החלוצים העולמי,כי אני עדין לא ויתרתי עליו,ה-2 עונות שיא האלה באינטר היו משהו מיוחד,הזכירו לי את הנרי ושבצ'נקו בשיאם.

ושאלה שלישית,החתימה של בניטז (שאותו אני מעריך למרות שנכשל טוטאלית בליברפול) באינטר נראית לי כברירת מחדל משוועת,רציתי לדעת האם יש לך שם אחר שיכולת להציע לאינטר במידה ובניטז לא היה פנוי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'3 נפלים'
3 נפלים
10/06/2010 | 18:20
9
שיימן קפריזי - סיני לא יחזיק מעמד חצי עונה. אדריאנו איבד את זה - רומא תצטער מאוד. בניטס אמיץ - אבל ישתו לו את המיץ. הוא גם מאמן בינוני וגם מגיע אחרי טרבל... ביג מיסטייק
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
10/06/2010 | 10:24
3
8
קודם כל ברצוני לציין שתענוג צרוף לשמוע אותך מפרשן ומשדר משחקים בשתוקה בלתי נגמרת .המשך כך

1.אתה משדר את הליגה האיטלקית כבר כמעט 4 שנים,האם במהלך התקופה הזאת שבה אתה עוקב אחרי הליגה קצת יותר מבעבר השתנתה דעתך לגבי הכדורגל האיטלקי?

2.המשחק הכי טוב שייצא לך לשדר?

3.האם אתה לא חושב שערוץ הספורט מגזים קצת יותר מידי בסיקור ופימפום הליגה הספרדית?

תודה.

כדורגל >>
לצפיה ב-'איטליה'
איטליה
10/06/2010 | 18:21
2
10
נהנה הרבה יותר מהסריה א, אבל עדיין יש לה מקום לשיפור בקצב, ביציעים, במתקנים, בכדורגל השמח. ה-4-3 בדרבי המילאנזי היה הגדול מכולם לפני שנתיים
כדורגל >>
לצפיה ב-'לעניות דעתי'
לעניות דעתי
10/06/2010 | 18:35
6
הבעיה האמיתית שם היא חומר אנושי גרוע שמרכיב את הקהל שם מה שמונע מהם להתקדם

אין מה לעשות הפרמיירליג הכי פופולרית בעולם מסיבה טובה ואין שום סיבה לקוות לשינוי בתור ישראלים רק בגלל שהטיסה לרומא טיפה יותר קצרה מלונדון
כדורגל >>
לצפיה ב-'ה4-3 ההוא המשחק הכי גדול שראיתי'
ה4-3 ההוא המשחק הכי גדול שראיתי
11/06/2010 | 14:48
1
4-4 היה יכול להיות הקאמבק המושלם, זה לא קרה, אבל הרגשתי גאה בקבוצה שלי אחרי המשחק הזה (מילאן).
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי '
שלום אבי
10/06/2010 | 11:02
5
8
קודם כל, שלל פרגונים על העבודה המעולה שלך בכל התחומים. אני, כמו מרבית חובבי הכדורגל האנגלי, מתגעגע לשמוע את קולך בשידורי הפרמייר ליג, הצ'מפיונשיפ והגביעים. בנוסף, חשוב לי לפרגן על המופע המשותף שלך ושל נדב יעקבי- מופע מצוין ומומלץ לכל חברי הפורום. אני מקווה לטובתך ולטובת הקהל שאוהב כדורגל שהמופע ימשיך כמה שיותר זמן.
אגב, מלר פתח בלוג חדש ששווה להמליץ עליו: http://www.avimeller.co.il/

עכשיו לשאלות:

1. שאלה לגבי שלושת האריות הקרובים ללבנו - אחרי שנים ארוכות מאוד, סוף סוף עומד בראש הנבחרת מאמן ברמה עולמית, ועל זה אין ויכוח. עד כמה לדעתך אתה מאמין ש"קאפלו-פקטור" יעבוד הפעם לאנגליה? האם זה יכול להיות ההבדל שיביא את ההישג הגדול ביותר של אנגליה מאז 1990?

2. כאוהד ארסנל, מעניין אותי לדעת מה דעתך על הכיוון הכללי של המועדון. מצד אחד, כולנו ראינו לאן הגענו בחמש השנים האחרונות, ואצל הרבה אוהדים כבר התחושה ברורה וחדה שהדברים לא עובדים ומחייבים שינוי בגישה ובמדיניות מצד ונגר והמועדון כולו, שינוי שאני מפקפק שכרגע ונגר מוכן או מסוגל לקבל על עצמו. מצד שני, כשמסתכלים על פרמטרים לטווח הארוך ועל המגמות שמתרחשות בכדורגל העולמי (פייר פליי פיננסי, רווחיות, צמצום חובות, השקעה בשחקנים צעירים וכן הלאה), נראה שהמצב בארסנל טוב יותר מקבוצות פרמייר ליג אחרות וזה יכול להיות יתרון לא מבוטל.
לאן אנחנו הולכים, בקיצור? אפשר למצוא אופטימיות לקראת העתיד של ארסנל?

3. בהנחה שליברפול ישנו פאזה וייקחו מאמן בריטי, מי לדעתך האופציה הטובה ביותר? האם אתה חושב שרוי הודג'סון הוא בחירה טובה? אם הודג'סון יילך לליברפול, מה אתה חוזה לפולהאם אחרי שתי העונות האחרונות הנהדרות שלה?

4. מה דעתך על הקבוצות שעלו השנה לפרמייר ליג? בעיקר מעניינת אותי התשובה שלך על ניוקאסל ובמיוחד בלקפול: איאן הולוויי הוא לא רק אחד האנשים הכי משעשעים בכדורגל האנגלי אלא גם מאמן שהוציא בקבוצה הזו מים מהסלע, אבל האם קבוצה כמו בלקפול עם איצטדיון של 12,000 מקומות יכולה לצפות ברצינות לתקוע יתד בפרמייר ליג? האם מקרה וויגן את'לטיק יכול לחזור על עצמו?

תודה על התשובות, שיהיה מונדיאל נהדר ונתראה בשמחות אנגליות ואחרות
כדורגל >>
לצפיה ב-'קודם צריך לקוות שהמונדיאל הזה לא יסתיים במפח'
קודם צריך לקוות שהמונדיאל הזה לא יסתיים במפח
10/06/2010 | 18:23
3
5
נפש כקודמו
כדורגל >>
לצפיה ב-'למה מפח נפש?'
למה מפח נפש?
10/06/2010 | 22:32
2
5
לצפיה ב-'כבר שכחת?'
כבר שכחת?
11/06/2010 | 05:16
1
5
לצפיה ב-'לא'
לא
12/06/2010 | 02:19
2
פשוט לא היה לי שום מפח נפש שזכור לי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'פקטור'
פקטור
10/06/2010 | 18:23
7
קאפלו לא מספיק. תראה מה כתבתי בתשובה אחרת
ארסנל נפלאה - לי לא איכפת שהיא תמשיך עם מורשת ונגר ולא תביא תארים. מישהו צריך להישאר רומנטי ואטרקטיבי - בסוף זה גם ישתלם
ליברפול - רק לא דלגליש. כן, בהחלט, הודג'סון
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
10/06/2010 | 11:11
3
5
ברשותך, יש לי 2 שאלות

1. בדר"כ אנחנו לא שומעים אותך משתתף בדיונים בערוץ על ליגת העל שלנו. ולכן מאוד מעניין אותי לשמוע מה אתה חושב על שיטת הקיזוז?

2. כידוע, מנצ'סטר יונייטד די בבעיה עקב החובות העצומים שחונקים את המועדון ומצמצמים את אפשרויות הרכש של פרגוסון. איך אתה רואה את העתיד של המועדון הזה? ימשיך להיות בטופ או ישקע לאט לאט בגלל הבעיות הכספיות?

תודה רבה. וזה כבוד גדול לארח אותך :)
כדורגל >>
לצפיה ב-'קיזוז'
קיזוז
10/06/2010 | 18:25
2
10
אני נגד הקיזוז. נראה לי מלאכותי וגחמתי. אז מה אם הצליח. אם לא יצליח פעם – מה יעשו אז? יעניקו לכל שער חוץ 2 נקודות? יחליטו על חוקים חדשים ומתחדשים לעת הצורך? יש שיטה מקובלת בעולם – היא הוכיחה עצמה
כדורגל >>
לצפיה ב-'מה דעתך על מעבר אולד פירם לפרמיירליג'
מה דעתך על מעבר אולד פירם לפרמיירליג
10/06/2010 | 18:29
3
הנושא עלה לא פעם ואני חושב שהגיע הזמן שהאנגלים יצאו קצת מהשמרנות שלהם ויאפשרו מעבר כזה הבעיה שהקבוצות הקטנות כמו ויגאן וסטוק שלא מעניינות מלבד קהילותיהן המקומיות מתנגדות בספורט האמריקאי אף אחד לא היה שואל אותן כי יש שיקולים מעבר לאינטרסים צרים מה דעתך?
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מסכים פה עם מלר '
לא מסכים פה עם מלר
11/06/2010 | 02:47
2
הקיזוז נכון מאוד למדינות כמו ישראל ובלגיה שהטלוויזיה לא מוכנה עוד לשדר והקהל לא רוצה עוד לראות.
בבלגיה לא היה ממש מרוץ צמוד לאליפות כי אנדרלכט המשיכה את התנופה לתוך הפלייאוף והקבוצה במקום השני התפרקה, קצת בניגוד למה שקרה בארץ .
אבל כן היה שם אחלה מרוץ למקום שני ומישל פרודהום השוער המצויין שהוליך את גנט אל הסגנות ומוקדמות הצ'מפיונס ליג ( אולי הישג השיא שלהם ב 20 השנה האחרונות ) השיג שדרוג רציני בעבודה, היום הוא מאמן טוונטה האלופה הנכנסת בהולנד ונציגתה בשלב הבתים בצ'מפיונס ליג.

בארץ לא צריך להרחיב כמה זה היה מצוין.
העונה היתה נגמרת בחודש נובמבר  לדעת הרוב לולא הקיזוז. גם האופטימיים ביותר היו סוגרים את הסיפור לאחר התיקו בדרבי במחזור ה 19. פשוט לא היה טעם להמשיך שום דבר, והמרוץ למקום שני היה גם כן גמור אחרי הפסד מכבי לפ"ת, שבוע אחר הדרבי. את בית"ר בכלל לא היו סופרים בקרב על מקום שלישי ובני יהודה לא הייתה מקבלת שום יחס על אף 70 אחוזי הצלחתה ב10 המחזורים הראשונים של העונה.

לקבוצות היה כל הזמן על מה לשחק וסיבות לנצח בלי קשר למיקומן בטבלה או בשלב של העונה.
מי שלא נכנסה לבית האמצעי הקיזה הרבה מאוד דם בשביל להישאר בליגה.
מי שכן הגיעה לבית האמצעי ולא העפילה לבית העליון מבינה שהיא חייבת להשתפר- כי מהבית הזה אין אפשרות לתהילה או תשומת לב אמיתית.
השיטה הזאת הרבה יותר טובה מזו הקודמת.
16 קבוצות לא במקום, אולי 14.
בכלל אני חושב שצריך היה להשאיר 12 ולפעול עם הקיזוז- מה רע?
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלות לאבי מלר'
שאלות לאבי מלר
10/06/2010 | 11:58
8
7
1) אבי מה דעתך על כך שב2016 אליפות אירופה תכלול 24 קבוצות? האם אתה בעד או נגד ?

2) האם לדעתך הליגה הספרדית בדרך להיות הליגה הסקוטית בקצב הזה?

3)מי לדעתך תהיה ההפתעה של המונדיאל?

4) האם דארון גיבסון לדעתך יוכל להיות כח משמעותי ביונייטד לשנים הבאות? או הוא עוד מקרה של לוק צאדויק וכריס איגלס ?

תודה מראש
כדורגל >>
לצפיה ב-'כסקוטלנד היינו'
כסקוטלנד היינו
10/06/2010 | 18:27
7
10
ליגה ספרדית אכן חייבת מהפכה בנוסח דראפט או משהו. אחרת אכן היא תאבד את הקהל.  
הפתעת המונדיאל: צ'ילה, סרביה, מכסיקו, חוף השנהב. תבחר
גיבסון סתמי
כדורגל >>
לצפיה ב-'האבסורד הוא'
האבסורד הוא
10/06/2010 | 18:32
6
2
שגם ב-NBA הדראפט לא כ"כ עוזר להיפך זה מונע מקבוצות משוק גדול כמו ניו יורק למצות פוטנציאל ובגלל זה צריך לסבול כל מיני סן אנטוניו או להתחקות שוב אחרי לייקרס-בוסטון בגלל התלות של שטרן ברייטינג
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא נכון....'
לא נכון....
10/06/2010 | 21:59
5
2
הדראפט יכול לשנות מועדון מקצה לקצה...

תיקח את קליבלנד שהייתה הגרועה בליגה ואחרי הבחירה בלברון ג'יימס הפכה למועמדת לאליפות
תראה את אורלנדו לפני הבחירה בדווייט האוורד ואחרי הבחירה
תראה את דנבר לפני הבחירה בכרמלו אנתוני ואחרי הבחירה

זו שיטה מצוינת שגורמת למחזוריות בליגה, שכל כמה שנים מתחלפות הקבוצות שטוענות לכתר

הדראפט לא מונע מניו יורק שום דבר. הסיבה היחידה שהקבוצה הזו היא פח היא בגלל התנהלות לא נכונה של ההנהלה והחתמות גרועות של שחקנים. וטריידים תמוהים וגרועים
כדורגל >>
לצפיה ב-'NADA'
NADA
10/06/2010 | 22:10
3
1
אבל הם לא לקחו אפילו על בית האבות של בוסטון וגם דנבר לא ממש הגיעה למשהו וגם אורלנדו

השנה היחידה שהיה שווה לקום או להישאר ער היתה 2006  וגם אז מיאמי לקחה בזכות שאק
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא יודע אם רק בזכות שאק. וויד היה פנומנלי '
לא יודע אם רק בזכות שאק. וויד היה פנומנלי
10/06/2010 | 22:30
2
3
בסדרה ההיא.

אבל לא הבנת את העיקרון.
ברור שלא כל בחירת דראפט מבטיחה אליפות...

אבל מה שאני אומר זה שבחירות דראפט נכונות יכולות לגרום למהפך בקבוצות. מקבוצה גרועה וחלשה(כמו שהיו קליבלנד. מיאמי. דנבר אורלנדו וכו') לקבוצת פלייאוף לגיטימית שעם בנייה נכונה מסביב יכולה גם לאיים על האליפות...

ושוב. זה גורם למחזוריות ואיו קבוצות קבועות ששולטות בליגה...
בתחילת העשור אלה היו הלייקרס. סקרמנטו, פילדלפיה, אינדיאנה, ניו ג'רזי
באמצע העשור אלה היו דטרויט, דאלאס, סן אנטוניו, מיאמי..
וכיום אלה הן בוסטון, אורלנדו, קליבלנד ושוב הלייקרס

יש תחלופה בין הקבוצות הבכירות כל כמה שנים...לא רק בגלל הדראפט אבל הדראפט הוא בהחלט גורם מרכזי לזה
כדורגל >>
לצפיה ב-'זה לא שלא כל בחירה מבטיחה אליפות'
זה לא שלא כל בחירה מבטיחה אליפות
11/06/2010 | 05:20
1
1
אלא שכמעט אף אחת לא מביאה אפילו אם קוראים לה לברון ג'יימס

פרט לדטרויט והספרס אף אחת מהאלו שציינת לא לקחה ולא היתה קרובה לזה

תכל'ס אתה רואה מצב שהקליפרס יקחו אליפות באיזשהו שלב במאה נוכחית?
כדורגל >>
לצפיה ב-'יכול מאוד להיות...'
יכול מאוד להיות...
11/06/2010 | 09:38
3
הם לקחו בדראפט האחרון את גריפין שיכול להתפתח לשחקן פרנצ'ייז שסביבו ניתן יהיה לבנות קבוצה

האם מישהו חשב שמתישהו סן אנטוניו יקחו אליפות(לפני הבחירה בטים דאנקן)?
האם מישהו בשנות ה80 העלה על דעתו ששיקגו תשלוט עשור שלם בליגה(לפני הבחירה בג'ורדן)?

מה שיפה בליגה הזאת הוא שקבוצות יכולות להשתנות מקצה לקצה בכמה מהלכים בודדים, רק לפני כמה שנים הלייקרס היו קבוצה אפורה ובינונית ותראה רק מה טרייד אחד עשה להם(פאו גאסול)
בוסטון היו בתחתית של התחתית רק  לפני 3 שנים(סיימו עונה עם 20 ומשהו ניצחונות), תאמין לי שגם אז אף אחד אפילו לא חלם שם על אליפות.

את השאלה שאתה שואל עכשיו על הקליפרס היו אנשים ששאלו אותה גם בהקשר של מיאמי, והוקוס פוקוס, הגיע הדראפט ואיתו דווין ווייד ואיתו גם אליפות

גם ניו ג'רזי שהיו בדיחה ולא קבוצה,לקחו בדראפט את ג'פרסון וקניון מרטין וזכו פעמיים ברציפות באליפות המזרח
פילדלפיה לקחו את אייברסון בבחירה הראשונה ולאחר מכן זכו באליפות המזרח ב2001
ויש עוד עשרות דוגמאות כאלה...

בקיצור, אם אתה לא אוהב את הליגה זו בהחלט זכותך, וגם אין לי מה לנסות לשכנע אותך כי אתה תישאר בדעה שלך ואני בדעה שלי.
אבל חשוב להעמיד דברים על דיוקם...
הליגה היא כן תחרותית- מאז 2002 לא הייתה קבוצה שזכתה בתואר פעמיים ברציפות(כל שנה אלופה אחרת)
בהחלט יש מחזוריות- אין שליטה לאף קונפרנס. יש שנים שהאלופות מגיעות מהמערב ויש שנים שהן מגיעות מהמזרח
אין קבוצות קבועות ששולטות("4 הגדולות" כמו שאומרים בליגת העל שלנו) ויש תחלופה בצמרת
והדראפט בהחלט נותן אפשרות לקבוצות שסיימו עם המאזן הכי גרוע לקבל את כישרונות העתיד ולצאת לדרך חדשה
כדורגל >>
לצפיה ב-'אגב אם יש ליגה שבאמת פתוחה'
אגב אם יש ליגה שבאמת פתוחה
10/06/2010 | 22:14
1
זה ה-NHL ובהזדמנות אאחל לשיקגו בלקהוקס שזכתה בגביע אחרי 49 שנה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
10/06/2010 | 14:34
3
אחת ולתמיד
fifa או pes ?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן אבי'
אהלן אבי
10/06/2010 | 14:38
2
5
בתור אנגלופיל כבד כמוך, רציתי לשאול על דעתך אנגליה במונדיאל, אבל ראיתי ששאלו כבר.
שתי שאלות:
1. בכל זאת לגבי אנגליה. אני מתפלל לזכייה אנגלית אבל קשה לי לראות איך אנגליה תזכה כשהיא משחקת עם חלוץ אחד. עם כל הכבוד, קראוץ', דפו, והסקי, הם לא שחקנים ברמה עולמית וגם לא מתקרבים לכך לפי דעתי (דפו, שהכי טוב מבין השלושה, הוא חלוץ דרג ב' באירופה). האם רוני יכול לסחוב לבד על גבו את ההתקפה האנגלית?
עוד סוגיה שמטרידה אותי לגבי האנגלים היא השוער, אם נסתכל על כל הזוכות האחרונות במונדיאל\יורו נראה שוערים כמו קאסיאס, בופון. האם דיוויד ג'יימס הוא שוער מהסוג שיכול לעלות את הרמה בשביל הנבחרת ולספק מונדיאל מעולה, כמו שעשו לא לפני הרבה זמן שוערים כמו ניקופולידיס ביוון ומרקוס בברזיל?
2. השאלה השנייה שלי היא מה דעתך על המארחים דרום אפריקה אותם אני מאוד מסמפט.
הסטטיסטיקה אומרת שכל מארחת במונדיאל עברה את שלב הבתים, האם לפי דעתך הדרום אפריקאים יעשו את זה? ואם כן, האם יוכלו להתקדם מעבר לשמינית (בדומה לדרום קוריאה של 2002)?
תודה רבה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אנגליה 2'
אנגליה 2
10/06/2010 | 18:28
1
9

אנגליה לא טובה מספיק. קאפלו נפלא, אבל הוא לא יכול לתקן את כל החוליים שציינת. צפויה עוד אכזבה רבתי
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא יודע אם אכזבה'
לא יודע אם אכזבה
10/06/2010 | 19:10
3
אם אתה לא מצפה לכלום אז גם לא תתאכזב מן הסתם
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום, מלר'
שלום, מלר
10/06/2010 | 14:47
1
5
קודם כל אני רוצה להגיד - באמת - שאני אוהב לשמוע אותך, אתה מהרהוטים והמשעשעים שיש בתקשורת הספורט הישראלית. מה גם שאהבתך (היוקדת) לכדורגל האנגלי לא עוברת לידי, בתור אוהד של שלושת האריות בעצמי...

שאלותיי:
1. אתה חושב שהסיבה שרונאלדיניו לא בסגל של נבחרת ברזיל היא מקצועית גרידא, או שקיים כאן גם שיקול חברתי?

2. איך התחלת לעבוד כעיתונאי ספורט? מה אתה ממליץ למישהו שרוצה להתחיל בתחום הזה?

3. איזו קבוצה אתה אוהד בארץ?

4. מאיפה באה ההזדהות האוטומטית עם הכדורגל האנגלי? (ולא שאני מתלונן, גם אני כזה...)

5. מסי - יגמור את המונדיאל כמו מראדונה ב-86' או כמו רונאלדיניו ב-2006?
כדורגל >>
לצפיה ב-'רונאלדיניו פלוס'
רונאלדיניו פלוס
10/06/2010 | 18:30
8
מקצועית וחברתית - דונגה רוצה פועלים שחורים, ושחקנים שלא אוהבים לחיות כמו צעירים בגילם. נראה אם זה יערב לו
חייתי באנגליה 10 שנים - החל מ-1975
מסי שחקן ענק. יישאר כזה גם אם לא יזכה
הייתי פעם אוהד הפועל חיפה, היום יש לי רק קבוצות בחו"ל: ווטפורד והופנהיים
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
10/06/2010 | 15:13
1
2
כבוד גדול שאתה מתארח כאן.
שתי שאלות, אשמח לשמוע את דעתך:

1. כל ליגה מביאה איתה סגנון שונה מאוד.
האם לדעתך הכדורגל בליגה כמו גרמניה למשל, בה נכבשים שערים רבים וההגנות בינוניות, על ליגות שבהם המשחק קצת פחות יפה ונכבשים פחות שערים, אך ההגנה טובה וחזקה?

2. לקראת המונדיאל - איזו נבחרת לדעתך (במונדיאל מסויים) היא הטובה ביותר בכל הזמנים?

תודה רבה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'גרמניה'
גרמניה
10/06/2010 | 18:32
6
הבונדסליגה נפלאה. הרבה יותר דגש על כישרון ותנועה והתקפה מאשר בליגות אחרות
ברזיל 70 נגד הולנד 74 - ניצחון ברזילאי בפנדלים
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלות לאבי '
שאלות לאבי
10/06/2010 | 16:22
2
6
1)מהם הסיכויים לדעתך שנבחרת אנגליה תזכה במונדיאל?
2)האם אתה מאמין שמה שהנבחרת (הישראלית) צריכה בשביל קמפיין מוצלח זה למצוא את המאמן הנכסף, או שבמצב הכדורגל הישראלי היום אף מאמן לא מסוגל להעפיל לשום מקום בלי כמויות גדושות של מזל?
3)איזו עונה אנחנו צפויים לראות מצד ריאל מדריד עכשיו כשמוריניו הצטרף לשורותיה? האם ייתכן כי מוריניו הולך לקחת את ליגת האלופות עם קבוצה שלישית?
4)לגבי הליגה הספרדית, אומרים עליה הרבה דברים טובים, בסופו של יום מדובר על ליגה של 2 קבוצות, האם הענין בליגה הזאת הוא המלחמה הנצחית בין ריאל לבארסה, או שבאמת יש מעבר לזה?
5)אילו תוספות אתה שם על הפיצה?

אין עליכם החבר'ה בערוץ הספורט, ליגת האלופות לא היתה אותו דבר בלעדיכם
כדורגל >>
לצפיה ב-'פיצה'
פיצה
10/06/2010 | 18:35
6
אוהב להוסיף לפיצה עוף וקארי - זה מאוד מיוחד. לחבר שלי יש פיצריה בכפר סבא, פיצה ליגה, והוא נכנע שם לגחמות שלי ועושה מנות מאוד יצירתיות
על כל יתר השאלות עניתי כבר בדרך
כדורגל >>
לצפיה ב-'הם מגזימים'
הם מגזימים
10/06/2010 | 18:46
בייחוד על רקע השנאה לישראל באירופה מה שקצת צורם לי
כדורגל >>
לצפיה ב-'אבי, שאלות על איטליה '
אבי, שאלות על איטליה
10/06/2010 | 16:42
8
3
מדוע אתה לא אוהב את הכדורגל האיטלקי וכל הזמן עוקץ אותו בשידוריך?
איך הרגשת כשאיטליה זכתה בגביע העולמי?
איך הרגשת כשאינטר זכתה בליגת האלופות? איך אתה מסביר את הכדורגל שלה ב-1:3 על ברצלונה? אני התמוגגתי, ואתה?
אני מניח שאתה לא נותן סיכוי לאיטליה לקראת המונדיאל, מדוע?
למה אנגליה כל הזמן מועמדת במונדיאל למרות שהיא לוזרית?
לדעתי הליגה האיטלקית הכי טובה בעולם, עדיין (ולראיה אינטר אלופת אירופה, עברה את שתי האלופות של אנגליה וספרד), היכן את מדרג אותה?

כדורגל >>
לצפיה ב-'איטלקים'
איטלקים
10/06/2010 | 18:38
7
7
מת על איטליה, מטייל ללא הרף בארץ הקסומה הזו, ולא משוגע ממש על הכדורגל שלה. רציתי שהולנד תזכה במונדיאל ואחרי שהיא עפה קיטרתי על כולן. הכדורגל של אינטר ב1-3 היה כה נפלא - שהיה מדכא לראות שהיא לא מאמינה בו ובעצמה בברצלונה. איטליה נראית מזדקנת, אפורה וכבויה. אתה כן נותן לה סיכוי?
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן גמני ככה'
כן גמני ככה
10/06/2010 | 18:42
2
אומר שהאוכל האיטלקי הכי טעים אבל מעדיף פרמיירליג וספורט אמריקאי על חפירות מערכים
כדורגל >>
לצפיה ב-'בוודאי שאני נותן לה סיכוי '
בוודאי שאני נותן לה סיכוי
10/06/2010 | 18:46
5
2
כמה שהיא לא נראית טוב - עדיין איטליה עם כל הניסיון והווינריות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אם איטליה לוקחת השנה'
אם איטליה לוקחת השנה
10/06/2010 | 19:00
4
4
אני נשבע שיותר אני לא רואה מונדיאל בחיים
כדורגל >>
לצפיה ב-'למה? איטליה גם יודעת לשחק כדורגל.. אחלה נבחר '
למה? איטליה גם יודעת לשחק כדורגל.. אחלה נבחר
10/06/2010 | 19:25
3
1
לצפיה ב-'למי שאוהב כדורגל בונקריסטי טקטי וציני'
למי שאוהב כדורגל בונקריסטי טקטי וציני
10/06/2010 | 20:36
2
3
לצפיה ב-'איטליה זה לא רק הגנה'
איטליה זה לא רק הגנה
10/06/2010 | 20:43
1
1
זו סטיגמה מטופשת שלצערי קנתה גם אותך.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הם הגעילו אותי במונדיאל הקודם'
הם הגעילו אותי במונדיאל הקודם
10/06/2010 | 21:09
4
ובעוד כמה קמפיינים כולל היורו האחרון ואני גם לא מת על האוהדים שלהם
כדורגל >>
לצפיה ב-'על סוגיית התחרותיות בכדורגל '
על סוגיית התחרותיות בכדורגל
10/06/2010 | 17:20
1
2
איזה כיף שבאת להתארח, יישר כוח למנהל הפורום שמביא לבמה מכובדת זו אנשים מעניינים.
ברשותך, רציתי לשאול כמה דברים המסקרנים אותי:

1. בפורמט הקיים, יש לקבוצה שהיא לא מהטופ 4-5 בפריימרליג סיכוי להתמודד על האליפות, אם לא מתחילת השנה אז בנקודת האמצע?

2. מרבים לדבר בעולם הכדורגל על עיקרון ההתמדה והבנייה ההדרגתית של קבוצות לאורך השנים ושזו הדרך להצלחה.
אתה חושב שבליגת העל הישראלית יש סיכוי ב 20 השנה הבאות לראות קבוצה שלא מ 4 הגדולות בתמונת האליפות באופן ראלי אחרי 2/3 עונה?

3. מה דעתך על פורמט הקיזוז והאם לדעתך הוא יקדם את התהליך לעבר סדרות פלייאוף, כפי שרואים בכמה ממדינות דרום אמריקה והמזרח הרחוק?

4. ליגה ספרדית- אם יכריחו את ברצלונה וריאל לחלק את ההכנסות מזכויות השידור באופן שווה והוגן יותר, מה הסיכוי שזה יקרב את 'לה ליגה' אל היוקרה  וההצלחה של הפריימרליג?

5. בבלגיה מהעונה הקרובה ינהיגו בליגה הראשונה שיטת פלייאוף בסדרות של הטוב מחמישה משחקים.
זה אומנם יקרה בקרב נגד הירידה בין נועלות הטבלה, אבל זה סוג של תקדים.
מה דעתך על הסבירות שנראה בקרוב מאוד הכרעה דומה גם בצמרת, בין אם זה לכרטיסים באירופה ובין על האליפות.
האם זה יהיה טוב לכדורגל?

6. טענתי החוזרת היא שהמועודנים הגדולים בכל מדינה לא רוצים לשמוע משיטות פלייאוף שונות כדי שיוכלו להמשיך לבסס את מעמדם הבלעדי בפסגה, בלי לפתוח אפשרות תחרותית קבילה לאחרות.
האם אני מדבר שטויות או שעליתי על המהות של שיטת הליגות הסדירות.

7. ישראל- בשורה התחתונה, אם מפעילים בארץ שיטה אטרקטיבית ותחרותית שבהכרח תייצר יותר משחקים בעלי עניין
והאליפות תוכרע באופן ישיר בין טוענות לכתר. האם זה יפגע או יזרז את תהליך בניית התשתיות שכולם מסכימים על נחיצותו.

8. פסיכולוגיה - אנשים בעולם הכדורגל טוענים ששיטות פלייאוף הן מלאכותיות ולא ספורטיביות.
שאלתי היא אם ניתן להוכיח שמשחקי סיום עונה בין צ'לסי לוויגאן, אינטר לסיינה , באיירן לבוכום או חיפה מול בני יהודה הם לא הרבה יותר גרועים מתרחיש בו שתי קבוצות מועמדות משחקות אחת מול השנייה בסיום.

9. מה הסיבה שלא מדברים על הנושא הזה בתקשורת לדעתך?

10. האם ניתן לומר שגביע בו משחקים מקסימום 5 פעמים משמש תחליף מספק וראוי לעיקרון הפלייאוף?
כי הדעה הרווחת אומרת שכן.

11. 3 מ 4 הגדולות בישראל אמרו שמעוניינים להוריד את מספר הקבוצות ואת הקיזוז יחד עמו.
מדוע כ"כ מפחידה אותם שיטה שלבטח תמשיך להשאיר אותם רלוונטיים במירוץ האליפות או לפחות למקום שני גם בפתיחת עונה בינונית או חלשה?

12. איפה נמתח הקו בין אוהדים ראציונליים ללוזרים?
נכון להרים ידיים אם הקבוצה בפער 10 לאחר 12 מחזורים מתוך 38?

מקווה שייצא לך לענות על לפחות חלק מהם, או אפילו לקחת אותם כחומר למחשבה במחקרך אודות הכדורגל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'פרמייר'
פרמייר
10/06/2010 | 18:40
7
הכסף, הכסף. לא, אין סיכוי לאף אחד מחוץ למועדון העשירות להצטרף למירוץ האליפות. כמה מבאס, במיוחד שהעשירים נעשים עשירים יותר, ולהפך
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלה למלר'
שאלה למלר
10/06/2010 | 17:32
3
12
אתה הומו?
כדורגל >>
לצפיה ב-'מה זה ענינך בכלל?'
מה זה ענינך בכלל?
10/06/2010 | 17:39
2
4
לצפיה ב-'אתה רואה שזה טרול'
אתה רואה שזה טרול
10/06/2010 | 18:43
1
7
מה אתה עונה לו?
כדורגל >>
לצפיה ב-'לאבי שלום רב ! ! ! '
לאבי שלום רב ! ! !
10/06/2010 | 17:35
1
9
יש לי כמה שאלות,
האם אתה חושב שנראה בעשור הקרוב קבוצה בשמינית גמר ליגת האלופות?
ולשאלה השנייה, האם אתה חושב שברקוביץ' אכן מתאים לאימון הנבחרת במצב שלה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא ולא'
לא ולא
10/06/2010 | 18:41
5
לצפיה ב-'אבי מלר שלום'
אבי מלר שלום
10/06/2010 | 17:53
1
8
מה דעתך על תופעת דיימונד דומנק, איך לא בעטו אותו מנבחרת צרפת לאור "השגיו", מה, הם עוורים?
האם לדעתך נבחרת איטליה הולכת לתקופת שפל רצינית שכמותה היא טרם ידעה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן וכן'
כן וכן
10/06/2010 | 18:41
5
לצפיה ב-'שלום אבי'
שלום אבי
10/06/2010 | 17:56
4
8
מספר שאלות:
1. האם גם אתה שותף לדעתי שריו פרדיננד עבר את שיאו והפציעה שלו היא לא הפסד כל כך גדול לאנגליה?
2. לפני שנה ירדת על דארן פלטצ'ר באחד השידורים וקראת לו "השחקן הכי גרוע במנצ'סטר יונייטד". האם שינית את דעתך בעקבות העונה החולפת (שבה לדעתי, ולא רק לדעתי, הוא היה מצוין)?
3. עוד שאלה על יונייטד-מה דעתך על ג'וני אוואנס? בלם שאפשר לבנות עליו לשנים הבאות או לא?
4. לאן לדעתך טוטנהאם תגיע בהופעה ההיסטורית בצ'מפיונס?
5. מה דעתך על האליפות של הפועל תל אביב?

6. ושאלה אישית קצת, אתה בכלל רוצה שנבחרת אנגליה תצליח במונדיאל? כי אני מניח שאתה אוהד אותם, אבל מצד שני בטור האחרון שלך כתבת שאתה מייחל להדחתם בשלב הבתים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מייחל'
לא מייחל
10/06/2010 | 18:45
3
6
מעולם לא כתבתי שאני מייחל להדחת אנגליה. ממש לא. לא מאמין בהם - אבל כפי שכבר כתבתי כאן הערב, יש לי מספיק סיבות לרצות בהצלחתה.
פרדיננד - בדיוק כתבתי טור לערוץ שמצביע על מה שאתה אומר
שיניתי דעתי על פלטשר ואפילו הצדעתי לו בטור באתר של הערוץ
טוטנהאם לא תעשה דבר מעבר לשלב הבתים, וגם זה יהיה קשה. אבל אנ י מאוד אוהב אותה ואת הסטייל המשוחרר שלה. מת על מודריץ' ולנון. הלוואי וקאפלו יתן לו לשחק
כדורגל >>
לצפיה ב-'מתוך הטור האחרון שלך'
מתוך הטור האחרון שלך
10/06/2010 | 18:51
2
5
"תנו לי בשמינית הגמר את דרום אפריקה, אורוגוואי, ניגריה, דרום קוריאה, ארה"ב, סלובניה, סרביה, גאנה, הולנד, דנמרק, סלובקיה, ניו זילנד, חוף השנהב, צפון קוריאה, ספרד והונדורס – ואני אדם מאושר. קחו הביתה את ברזיל, איטליה, ארגנטינה, אנגליה, גרמניה, צרפת ופורטוגל כבר אחרי שלב הבתים – ואני חוגג אל תוך המילניום הבא".
כדורגל >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
10/06/2010 | 18:59
6
כפי שאתה שם לב - זה סוג של פנטזיה להיפטר מכל הגדולות גם יחד למען הקטנות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'זה היה בהגזמה כדי להדגיש את הנקודה..'
זה היה בהגזמה כדי להדגיש את הנקודה..
10/06/2010 | 19:00
5
לצפיה ב-'לאבי מלר - שאלות לקראת המונדיאל'
לאבי מלר - שאלות לקראת המונדיאל
10/06/2010 | 17:56
1
7
שלום אבי,

יש לי בלוג בתפוז ואני כותב כרגע פוסט לקראת המונדיאל. בתקופה האחרונה החלטתי שאני רוצה לפנות בשאלות לפרשנים מהסוג שלך, כאלו שמכירים את הלך הרוח בנבחרות השונות ולא רק מביעי דעות. לכן, עבורי האירוח שלך הוא הזדמנות מצוינת. יש לי 3 שאלות:

1) דונגה ספג ביקורת על סגנונו ההגנתי ש"לא מתאים לברזיל", אך מבט על הארסנל שלו מראה שגם אם היה מזמין את פאטו ורונאלדיניו הכוח של ברזיל הוא בעיקר בהגנה, והיא מורכבת מאותם שחקנים שאחראיים באופן מסויים לטרבל של אינטר. אז אולי בעצם סגנון הגנתי, טקטי, כזה שינטרל את היריבות, הוא שמתאים לברזיל. מה אתה אומר?

2) עד כמה אתה חושב שזה משמעותי שברזיל ופורטוגל לא התמודדו במשחקי הכנה רציניים? הרי הן, בניגוד לגדולות אחרות, לא יכולות להתייחס לשלב המוקדם כניסוי כלים, כי כבר בבית המוקדם הן נפגשות בבית המוות.

3) מבט על היכולת של ספרד רגע לפני הטורניר, הסגל העמוק, המורכב מהמוסרים הטובים בעולם, ועל חוסר התלותיות באף שחקן, בניגוד לגדולות אחרות, יוצר תחושה שספרד פייבוריטית ברורה. מה ומי יכול לעצור אותה?

כדורגל >>
לצפיה ב-'דונגה וספרד'
דונגה וספרד
4
ספרד תזכה, ברזיל תאכזב. הסגנון היעיל של ברזיל ודונגה ישלם הפעם את מחיר הניצוץ והמחץ של היריבות, כמו ספרד הולנד גרמניה ואולי ארגנטינה.
משחקי ההכנה הם בולשיט. לא מדד לכלום. המונדיאל יטרוף קלפים של מצליחות בהכנה ולהפך ויוכיח זאת
כדורגל >>
לצפיה ב-'משדרים מהמגרש או מהמרקע?'
משדרים מהמגרש או מהמרקע?
10/06/2010 | 18:00
1
8
1. שדרי הספורט, שעה שהם מתארים משחק בשידור חי, האם הם צופים במגרש או במרקע הטלוויזיה?
אם תאמר במגרש, איך זה שבכל פעם שמוצגת על המרקע תמונה חריגה, הם מיד מתייחסים אליה ומפרשים אותה (לדוגמה, המצלמה מתבייתת על נערה יפה ביציע, ומיד מסביר השדר, כי זו חברתו של השוער או אישתו של המאמן)?
ואם תאמר, במרקע, לשם מה שולחים אותם למגרש, ועוד בחוץ לארץ? האין זה בזבוז?

2. מי טובה יותר (בדרך כלל): הנבחרת או האלופה?
לדוגמה, אם ייערך משחק ידידותי בין נבחרת ארגנטינה לקבוצת ברצלונה, מי להערכתך תנצח (אודה על השוואות נוספות כגון זו)?

תודה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שידור'
שידור
10/06/2010 | 18:51
8
רוב המשחקים מהליגות בחו"ל משודרים מהאולפן בתל אביב. בליגת האלופות בשלבי הנוקאאוט נוסעים השדר והפרשן לאיצטדיונים. להם במגרש יש לצידם מוניטור טלוויזיה כדי שיוכלו לראות הילוכים חוזרים וגם את מה שאתה רואה בבית באותה שעה
כדורגל >>
לצפיה ב-'סיבה למסי-בא?'
סיבה למסי-בא?
10/06/2010 | 18:01
10
אבי מלר היקר, דבר ראשון, גם אני הייתי בהופעה שלך ושל נדב ב BEAT בחיפה ונהנתי מכל רגע. דבר שני, מי ייתן ותחזור לשדר משחקים מהליגה האנגלית בזמן הקרוב. עם כל הכבוד לחבר'ה כמו ניר לוין ואלון חזן, זה ממש לא זה. דבר שלישי - כל הכבוד על ההופעה המכובדת ב 1 נגד 100, לצערי עוד לא ירדת מהקטע של "דיוויד בקהאם, הכדורגלן הבינוני הטוב ביותר", אפילו שגיא חושב אחרת!
ודבר אחרון - תודה רבה כמובן שאתה מקדיש מזמנך כדי לענות על השאלות!

בליגה האנגלית - 1) מי השחקן הבריטי האהוב עליך בכל הזמנים?
2) מי לדעתך השחקן הזר (לא בריטי ולא אירי) הטוב ביותר ששיחק בפרמייר ליג?
3) מי הייתה קבוצה טובה יותר לדעתך, מנצ'סטר יונייטד של 1999 או זו של 2008?
4) האם אתה בעד ה"משחק ה-39" שמתכונן להיות בפרמייר ליג אבל בינתיים זוכה להתנגדות רבה מצד הקבוצות..?

לקראת המונדיאל - 5) חוץ מאנגליה כמובן, איזו נבחרת היית שמח לראות מגיעה כמה שיותר רחוק?
6) ואיזו היית רוצה לראות נכשלת ומתרסקת?
7) אתה חזק בהימורים - מי יסיים כמלך השערים?

תודה רבה ומונדיאל שמח לכולנו!
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
10/06/2010 | 18:03
3
אהלן חבר'ה. שמח להיות במחיצתכם. כבר מתנצל על שלא אוכל לענות על כל השאלות, אבל אעשה את המקסימום. אנא היו ספציפיים וקצרים בשאלות כי גם קריאה גוזלת זמן יקר.
יאללה, נראה כיף כאן. יוצאים לדרך
אבי
כדורגל >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה קטנה אבי ברשותך '
ועוד שאלה קטנה אבי ברשותך
10/06/2010 | 18:06
1
4
למה אתה כל הזמן צועק בשידורים?????? גם נדב יעקובי ככה.. לא מדובר הרי בקבוצה ישראלית שזוכה בליגת האלופות.. מדוע ההתלהבות?
כדורגל >>
לצפיה ב-'דווקא אלי סהר ביציע העיתונות עלה על זה'
דווקא אלי סהר ביציע העיתונות עלה על זה
10/06/2010 | 18:20
10
על כל אוהדי הפלסטיק הישראלים בקאמפ נואו  הוא אמר שזו תופעה ייחודית לישראלים ואין לי אלא להנהן בראשי ולהביע אי שביעות רצון גלויה מהתופעה
כדורגל >>
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורומינו הקט מר מלר'
ברוך הבא לפורומינו הקט מר מלר
10/06/2010 | 18:29
1
4
קודם כל רציתי להגיד שההרצעות שלך בקורס של בני פייסיק היו באמת מהטובות והמוצלחות בקורס,תודה.

וכמובן תודה גדולה שהסכמת לבוא ולהתארח כאן בזמן כל כך קריטי(פחות מ24 שעות לתחילת המונדיאל...)

בגלל שאני יודע שיש לך עומס שאלות מטורף,ולא בטוח שתספיק לענות על כולן,אשאל 3 קטנות וקצרות:

1)מה אתה אומר על הנצחון הטרי של דודי סלע על אנדי רודיק? והאם חשת גם התרגשות אצל הקולגות שלך?
ובכלל,איך אתה עם טניס?

2)בכמה מילים,מהו בשבילך המונדיאל? האם באמת התחרות הנכספת ביותר ומעוז כל הכדורגל? או שעשו ממנו יותר מדי הייפ?

3)האם יש לך עוד חלומות בתחום תקשורת הספורט? מיכאל יוכין שהתארח כאן בשבוע שעבר אמר שאחד החלומות שלו זה לנהל עיתון,או ערוץ ספורט,האם גם לך קוסם משהו כזה או שמספיק לך במקום שלך?
כדורגל >>
לצפיה ב-'חלומות'
חלומות
10/06/2010 | 18:54
5
לפני חמש שנים ערכתי והוצאתי ספר - ההולנדי של עכו.
ההולנדי של עכו – בינתיים אין תכניות המשך, בעיקר בגלל מכשולים צפיננסיים. כמה חבל שאין בארץ מספיק קהל לספרות ספורט איכותית.
לפני חודשיים נכנסתי כחיקוי לארץ נהדרת. לא חשוב אם הוא טוב – חשוב להיות שם בפריים טיים בתכנית הנצפית ביותר במדינה, מה גם שאת הדמות שלי עשו מאהבה ולא מלעג.
אין לי תכניות פרישה. אני נהנה מחדש כל בוקר, מודה לאל הטוב המאפשר לי לשלב ביזנס ופלז'ר, עושה דברים חדשים כמו לפתוח אתר/בלוג משלי   www.avimeller.co.il לחבר שיר מונדיאל חדש (http://bit.ly/cxsBgI),  ואגב, בניגוד למה שכתוב בפתיחה, אני בן 56. בגילי כל שנה קובעת....
כדורגל >>
לצפיה ב-'לאבי - שאלות'
לאבי - שאלות
10/06/2010 | 18:34
3
1) מה אתה אומר על הזימונים של מרצ'לו ליפי בחלק הקדמי?

2) מי יכול לעצור את ספרד, לדעתך?

3) איזו נבחרת אתה חושב שיכולה להפתיע? אשמח אם תסביר לי למה אם תוכל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לאבי שאלות'
לאבי שאלות
10/06/2010 | 18:36
1
1
1) מה אתה אומר על הזימונים של מרצ'לו ליפי בחלק הקדמי?

2) מי יכול לעצור את ספרד, לדעתך?

3) איזו נבחרת אתה חושב שיכולה להפתיע? אשמח אם תסביר לי למה, אם תוכל.

כדורגל >>
לצפיה ב-'תעקוב אחרי התשובות הקודמות'
תעקוב אחרי התשובות הקודמות
10/06/2010 | 18:57
4
לצפיה ב-'ברזיל ארגגנטינה ספרד '
ברזיל ארגגנטינה ספרד
10/06/2010 | 18:43
1
4
לצפיה ב-'מלך השערים דוויד וייה עם יחס 6 בווינר'
מלך השערים דוויד וייה עם יחס 6 בווינר
10/06/2010 | 18:44
7
לצפיה ב-'שאלה לאבי'
שאלה לאבי
2
3
מה הסיבה שקבעו שבמונדיאל יהיו רק 32 נבחרות ? למה שלא יהיו 8 בתים של 5 נבחרות במקום 4 ? (מה שיוסיף רק עוד משחק אחד במוקדמות לכל נבחרת) ,
ואז מאירופה יגיעו עוד כמה נבחרות טובות ... ואולי ישראל

תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'השתגעת?'
השתגעת?
10/06/2010 | 18:56
1
5
40 נבחרות במונדיאל? חודש וחצי? 72 משחקים? והכל בכדי שנוכל לצפות בכדורגל של ישראל? למה, מי בדיוק חסר לך מאירופה? עזוב, גם ככה זה מנופח בגלל פוליטיקה
כדורגל >>
לצפיה ב-'תראה'
תראה
10/06/2010 | 19:10
2
אבל חלק מהמשחקים אפשר לשחק במקביל, לא צריך כל פעם משחק בודד, עדיין המונדיאל יהיה חודש אחד
זה ייתן צאנס לעוד נבחרות מאירופה כמו אירלנד שבדיה וכדומה  שיותר טובות מהונדורס וניו זילנד ..
כדורגל >>
לצפיה ב-'אתה משדר בספורט 5hd'
אתה משדר בספורט 5hd
10/06/2010 | 18:55
3
לצפיה ב-'כמה שאלות קצרות'
כמה שאלות קצרות
10/06/2010 | 18:56
2
9
אבי שלום,
אתה אחד הפרשנים היחידים שאני מעריך בארץ ואני נהנה מאוד לקרוא כתבות שלך, אשמח עם תענה לי על מספר שאלות:
-מלך השערים במונדיאל?
-ג'ק ווילשייר בארסנל - להשאיל או להחזיר? עד כמה גדול הפונטציאל שלו?
-וינסנט אניימה - האם הוא יכול לשחק בקבוצת פרמיירליג לגיטימית?
-מה דעתך על השיטה החדשה בליגת האלופות?
-מה דעתך על רמת הפרשנים והשדרנים בארץ ועל כך שמשדרים משחקים בצורה לא אובייקטיבית(דוגמא בולטת: ארבל באינטר - בארסה).
-נפילת "שם המשחק", דעתך עליו?

ודבר אחרון, מי החליט שאיציק זוהר מבין בכדורגל?
כדורגל >>
לצפיה ב-'יאללה ננסה'
יאללה ננסה
10/06/2010 | 19:02
1
7
דויד וייה
ווילשייר נהדר - להשאיר
אניימה יכול בהחלט בפרמייר
שם המשחק היה כביר, אדיר - קריסתו היא עוד דוגמה לכמה אנחנו מפגרים בתרבות הספורט. אתר וואן הצלחה מסחררת ושם המשחק נסגר - זה בזעיר אנפין כל התורה כולה. עצוב
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מבין מה הבעיה של אנשים עם אתר וואן '
לא מבין מה הבעיה של אנשים עם אתר וואן
11/06/2010 | 14:58
6
תרבות הספורט בארץ היא כלום ושום דבר הרבה לפני שאופירה נולדה ובאה עם ה'סקופים' שלה.
סוג המגיבים והכתבות שם מתאימים לרמה של מי שצופה בספורט הישראלי.
איזה מגזין ספורט איכותי לעשות כשמנהלים לך את הספורט עם פוליטיקות קטנות ומעצבנות של מרכזי הספורט
ואנשים כמו שטרן חלובה קובעים מי יהיה איפה, מה יהיה, מתי ואיך בדיוק.
לא מכיר אותו- לא רוצה להביע עליו דעה, אבל די ברור מה הוא מייצג כשמסתכלים על המערכת ואיך היא נראית.
אם לא היה הוא- אז מישהו אחר בסגנון.
אתה לא יכול לקדם שום דבר נורמלי ככה.
וואן פשוט הצליחו לעשות מהטמטום ביזנס וכל הכבוד להם.
יהודיה חכמה אופירה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלה לאבי'
שאלה לאבי
10/06/2010 | 19:05
7
האם לדעתך ה הוגן שנבחרת כמו ניו זילנד שהיא ללא ליגה מקצוענית בכלל עולה למונדיאל אחרי שהיא משחקת נגד נבחרות של קונוסים כמו פיג'י,סמואה,מיקרונזיה וכו' כשהיריבה הכי רצינית שהיא עברה בדרך למונדיאל הייתה בחריין וגם זה בקושי לעומת נבחרות אירופאיות ודרום אמריקאיות שמקיזות דם בשביל לעלות למונדיאל... יש הרבה נבחרות שלא במונדיאל שהן עדיפות בהרבה על ניו זילנד כמו שבדיה שלא העפילה מבית מוות עם פורטוגל ודנמרק ואירלנד שלא עלתה בגלל אותו שער שערורייתי של גאלאס הצרפתי למונדיאל צריכות לעלות הנבחרות הטובות ביותר ולא נבחרות חלשות כמו ניו זילנד וצפון קוריאה כי מאז מונדיאל 98 בו גדלו הנבחרות ל-32 תמיד 'מתגנבות' נבחרןוות לא ראויות שבאות יותר 'להצטלם על המגרש' מאשר לשחק כדורגל ראה דוגמת סין וסעודיה ב-2002....

רציתי לדעת מה דעתך בנושא
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה חבר'ה'
תודה חבר'ה
10/06/2010 | 19:06
4
14
וואו, עבר כרוח סערה. סימן שהיה לי מעניין ומענג. תודה לכם, המשיכו לשאוף לפסגה,  לתמוך בתקשורת ספורט איכותית, אימרו בוז לצהוב ולרכילותי, עלו והצליחו עם אהדותיכם ואהבותיכם.
ולהתראות על המסך, ברדיו, באינטרנט ובכל צומת - רק בשמחות כדורגלניות ואחרות
בא מאהבה על הדשא
אבי מלר
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה שבאת'
תודה שבאת
10/06/2010 | 19:08
1
4
אבל למה לא ענית על השאלה שלי?
כדורגל >>
לצפיה ב-'נחמד שהוא בא'
נחמד שהוא בא
10/06/2010 | 19:13
6
רק חבל שהדיון סטה מהעיקר לתפל כמו בהרבה מקרים בעבר
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה שבאת, Come on England '
תודה שבאת, Come on England
10/06/2010 | 19:25
4
לצפיה ב-'תודה שבאת '
תודה שבאת
10/06/2010 | 19:45
9

הודעות אחרונות

08:07 | 25.05.19 - מבזקי ספורט -
08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -
08:02 | 12.05.19 - מבזקי ספורט -
00:56 | 10.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ