לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2207822,078 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-' מהם הרגלי הצפייה שלכם במשחקים גדולים?'
מהם הרגלי הצפייה שלכם במשחקים גדולים?
<< ההודעה הנוכחית
06/04/2010 | 13:37
12
הנה משהו נחמד שחשבתי עליו.

היום ומחר יתקיימו משחקים מאוד מרתקים והרי גורל באלופות.
אני לא חושב שיש חובב כדורגל במדינה הזאת שנשאר אדיש.

מעניין אותי לדעת איך אתם מעבירים את הערבים האלה.
איפה אתם רואים...עם מי...מהם הפינוקים הנלווים לשולחן...
האם יש טקסים מיוחדים...איך אתם מתלבשים...ואיך הנשים בחייכם מקבלות את השגעון הזה

אז לקראת הערב ולקראת מחר...ספרו לנו על הרגלי הצפייה שלכם במשחקים גדולים
כדורגל >>
לצפיה ב-'לבד'
לבד
06/04/2010 | 13:51
כשאני רואה משחק של אינטר או של קובי בראיינט, זה חייב להיות לבד. אני בטירוף חושים. צועק, מעודד, מקלל תיריבים, את השופטים , את הקהל, באטרףףףףףף.

זה הרגע הפרטי שלי, לא רוצה שאף אחד יפריע/יעיר/ינשום.

כדורגל >>
לצפיה ב-'בתחנת הטוטו השכונתי..'
בתחנת הטוטו השכונתי..
06/04/2010 | 14:50
רבים צועקים ומקללים.. סוג של אולפן.. נשים? אני עוד צעיר.. נראה מה יגידו המבוגרים פה..
כדורגל >>
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
06/04/2010 | 15:51
משחקי גמר מונדיאל/יורו/ליגת אלופות או משחקי סופר קלאסיקו אני רואה בפאב עם אבא שלי או עם חבר טוב על איזה ליטר בירה קרה מהחבית.

אם זה סתם משחקים כמו היום אז בדרך כלל בבית כשחברה שלי אצלי אבל לא ממש מתרכז מאה אחוז אלא אם זו יובה ואז יש לי עניין אישי בזה ואז אני מאוד מפוקס.

איך מתלבש? האמת כשאני יוצא לפאב לראות ספורט אני לא ממש משקיע..ג'ינס סבבה ואיזה טי מעוצב,לא מטריח את הבגדים הכבדים שלי ששמורים לסופ"ש ואם אני בבית אז בקיץ בוקסר ובחורף סתם טריינינג עם חור.

איך האישה מגיבה? לא משהו האמת חח שונאת שאני משאיר אותה בבית בשביל לראות משחק ובטח שונאת כשהיא באה אליי ואני מרוכז בטי וי אבל זו הפשרה שבחיי זוגיות טרום נישואים (לא עלינו טפו טפו)..
גם אני מתפשר מאוד כי פעם הייתי רואה ממוצע 7-8 שידורים ספורט ישירים בשבוע ועוד כמה שידורים חוזרים+כל יום חדשות הספורט.
היום אני רואה בקושי 2 משחקים בשבוע במקרה הטוב ולרוב גם זה לא,מסתפק בכמה שידורים חוזרים בלילות ורואה פעמיים-3 בשבוע חדשות הספורט ועוד פעם בשבוע יציע העיתונות.

במונדיאל לא יהיה מה לדבר..היא תוכל לחפש אותי אבל אני 30 יום בצום (מלבד בירות) ומרוכז רק במשחקים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'בדר"כ'
בדר"כ
06/04/2010 | 18:29
בבית של חבר עם עוד כמה חברים על כמה מגשי פיצה וקולות (אם שותים אל נוהגים).
לעיתים אני בעבודה ואז אני אוכל את הלב
כדורגל >>
לצפיה ב-'בבית אצל חבר עם מערכת קולנוע ביתית'
בבית אצל חבר עם מערכת קולנוע ביתית
06/04/2010 | 18:55
משחקים רגילים אני בדרך כלל רואה בבית לבד, אבל ליגת האלופות זה קבוע אצלו. יש לו פלזמה גבוהה, מערכת קולנוע ביתית וסלון גדול. אנחנו בדרך כלל 6 חבר'ה, ולכולם יש קבוצות שונות ככה שתמיד יהיה את האחד שכולם יתרכזו בו בערב שלו (נגיד אוהד של באיירן ביום כמו מחר):
אוהד מילאן (עבדכם הנאמן)
אוהד ברצלונה
אוהד באיירן
אוהד ליברפול (כן, השנה לא היה לו נעים במיוחד לראות את המשחקים עם עוד אנשים )
ושני האחרים יותר בקטע של הליגה הישראלית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אני רואה בבית '
אני רואה בבית
06/04/2010 | 22:48
אבלכ כמובן שאם ברצלונה תעלה לגמר אני אראה את הגמר בפאב או בכל מקום אחר בחוץ כמו שעשיתי ב 2006 ו 2009
כדורגל >>
לצפיה ב-'ראשית אלו בדרך כלל לא משחקים גדולים לצערי אלא'
ראשית אלו בדרך כלל לא משחקים גדולים לצערי אלא
07/04/2010 | 13:36
משחקים בין קבוצות עשירות אשר לעתים נדירות הופכים למשחקים גדולים ברוב המקרים אלו משחקים די משעממים.

לכן אני צופה בהם בחינם דרך האינטרנט כאשר אני גולש באתרים אחרים ורק למשמע גול אני מעלה את המסך לקידמת המחשב וצופה בשידור החוזר של השערים.

באופן כללי משחקים בהם אין שחקנים ישראלים לא ממש מענינים וזה לא באמת משנה לי איזה קבוצה מנצחת בהם.זאת האמת העצובה, ולא יעזרו כל להקת המעודדות(שדרנים ופרשנים) שמשדרים את המשחקים ומתפרנסים מהשידור.
אומנם יש לי קבוצה זרה אותה אני אוהד היא מהליגה האנגלית אבל היא כבר מזמן לא מופיעה בליגת האלופות וזאת היא "הקבוצה היהודית של לונדון" טוטנהם נדבקתי בחיידק אי שם בתחילת שנות השישים כאשר שיחקו בה ג'מי גריבס וחבריו.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הרגלי הצפייה שלי :)'
הרגלי הצפייה שלי :)
07/04/2010 | 20:57
טוב אז הם די מגוונים.
אני אוהב לראות משחקים בכל מקום,כמובן שאווירה היא תנאי חשוב.

אני מאוד אוהב אווירה של פאבים,בתנאי כמובן שאין מוסיקה ברקע,ושלפחות 80% מיושבי הפאב מתעניינים במשחק וחיים אותו.

את רוב המשחקים הגדולים בשנים האחרונות ראיתי בפאבים.
(גמר ליגת האלופות,גמר היורו האחרון,ועוד שלל משחקים)

ולפעמים גם מאוד כיף לראות בבית...לבד...במיטה...עם הפינוקים :)
אבל זה יותר משחקים זניחים...
כדורגל >>
לצפיה ב-'כמה מביך, אבל יאללה, נו -'
כמה מביך, אבל יאללה, נו -
08/04/2010 | 09:42
3
מאז שהייתי ילד, והייתי צופה במשחקים האלה עם במבה וקולה, אני לא יכול לראות משחק בלי במבה. דווקא השתייה לא משנה לי, יכול להיות ספרייט או קפה או מים או בירה, אבל אני חייב במבה לצידי.
בצבא היו משחקים שלמים שהייתי מחסל בעצמי מסיבמבה (השקית הענקית ההיא? מכירים? אני לא חושב שמייצרים את זה יותר, וחבל).

מביך, אה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'חחח'
חחח
08/04/2010 | 14:23
1
לצפיה ב-'לא כזה מביך'
לא כזה מביך
10/04/2010 | 14:10
1
בטח לא יותר מכאלה שמפרקים 4 ק"ג גרעינים שחורים במשחק חחח
כדורגל >>
לצפיה ב-'בבית עם אבא'
בבית עם אבא
10/04/2010 | 16:40
על השולחן יש בירה ופיצוחים
כדורגל >>

הודעות אחרונות

15:04 | 08.06.19 דיברגנט
00:06 | 08.06.19 - מבזקי ספורט -
02:33 | 07.06.19 - מבזקי ספורט -
08:24 | 06.06.19 - מבזקי ספורט -
09:01 | 05.06.19 - מבזקי ספורט -
06:34 | 04.06.19 - מבזקי ספורט -
07:23 | 03.06.19 - מבזקי ספורט -
01:34 | 02.06.19 - מבזקי ספורט -
00:33 | 01.06.19 - מבזקי ספורט -
08:07 | 31.05.19 - מבזקי ספורט -
08:51 | 30.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 29.05.19 - מבזקי ספורט -
01:45 | 28.05.19 - מבזקי ספורט -
01:51 | 27.05.19 - מבזקי ספורט -
07:12 | 26.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ