שרשור תוצאות חריגות במיוחד..

שומו

New member
לא, הוא היה נגד אשדוד.

אצל בית"ר הצטיינו איציק זוהר ותאמאס סאנדור (שהוחלף במחצית), ואפילו ז'אן טאלסניקוב ועופר טלקר (בנגיחה, אאל"ט) כבשו. את השער הראשון של אשדוד כבש חלוץ זר שהיה מצוין אבל שכחתי את שמו (במחצית הראשונה), ואת השני כבש שחקן צעיר שעלה כמחליף מהספסל (אולי משה אוחיון
) בפנדל. השוער של אשדוד היה יוראיי קאקאש, אאל"ט.

Sir Terry Wogan

New member
הייתי במשחק הזה

וראוי גם לציין שכל השערים הובקעו במחצית אחת! הצגה גדולה של סטפן שאלוי, השחקן הזר הכי אהוב עליי ששיחק כאן אי פעם
(ברגקאמפ של בית"ר
)

jededaya

New member
הכדורגל התפתח...

צריך לשבת ולשקול בכובד ראש הצעות כמו הורדת מספר השחקנים לכל קבוצה על המגרש ל10... דברים כאלה יכולים לפתוח את הכדורגל שוב, ובמקום לגמור משחקים עם שלושה שערים, אולי נתחיל לראות משחקים יותר כיפים ומלהיבים...

קיר קמט

New member
אם תוריד את זה, הבטחה חגיגית

רוב הקבוצות יעברו למצב שהן ישחקו עם חלוץ חוד בודד... מה עשית בזה?

jededaya

New member
צודק...

וזה גם משהו די מבאס, שבדר"כ ככל שרוצים ניצחון בטוח יותר הכדורגל פחות ופחות יפה... אבל חייבים איכשהו לפתוח את זה, הכדורגל הולך ונעלם לנו מהעיניים...

שומו

New member
עוד כמה:

7-1 למנצ'סטר יונייטד על רומא בליגת האלופות בעונה שעברה 7-1 לגרמניה על ישראל במשחק ידידות לפני כמה שנים (1-0 לישראל משער של עידן טל, הופעת הבכורה של טל בן-חיים) 9-0 לישראל על טאייוואן ב-1994 (הניצחון הכי גדול של ישראל אי-פעם) 8-0 לישראל על סאן מארינו לפני כמה שנים 8-0 לגרמניה על ערב הסעודית באליפות העולם ב-2002

נדמה לי שהפועל ת"א לפני כמה שנים ניצחה 11-3

ואם אני לא מאוד סנילי, זה היה נגד ראשל"צ...

3-11? אתה בטוח?

דווקא עם ראשון אני זוכר כמה דברים מוזרים. אני זוכר שהפועל ניצחה אותה 0-6 בעונת השרוכים. אני זוכר עוד 3-7 שנדמה לי היה בראשון. ויש מצב גם ל3-8 אבל אני לא בטוח. 3-11? נשמע לי הזוי מדי,לפחות לא ב10 שנים האחרונות. אולי בגביע הטוטו שם באמת יש תוצאות מוזרות...

זה היה בכלל 1-10 אבל מה הקשר?

אנחנו מדברים על נצחון מוחץ של הפועל ת"א על ראשון. אתה מדבר על מכבי ת"א. אני יודע שהיו כמה נצחונות גדולים של הפועל ת"א על ראשון,אני זוכר 0-6 ו3-7. הבחור פה זרק 3-11. אמרתי לו שנראה לי קצת מוגזם ואני לא זוכר תבוסה כזאת ב10 שנים האחרונות.

רז 1978

New member
הפועל ת"א ניצחה 3-7 את ראשון לציון

ולא 3-11 זה קרה בעונת 1997-98 בסיבוב ראשון באחד מהמחזורים הראשונים.

Puskas

New member
חחח הלכת רחוק אה?

בטח איזה שכונה המשחק הזה היה חחח

למעלה