שרשור תוצאות חריגות במיוחד..

Puskas

New member
שרשור תוצאות חריגות במיוחד..

במקרה עכשיו מצאתי שפנרבחצ'ה הביסה היום בגביע הטורקי את קבוצת אלנייספור בתוצאה המדהימה של 10-3!!! קזמן עם רביעייה,פרלאק ואאורליו עם צמדים ועוד שערים של ראזים ריצ'ארדס ואסלן.. אז אם אתם זוכרים כמה תוצאות לא שגרתיות (ואני מדבר על משחקים של לפחות 8 גולים במשחק) אתם מו7זמנים לרענן את זכרוננו :) עוד כמה שאני זוכר: מונאקו-דפור: 3-8 ברמן הביסה ניראה לי את ביליפלד עוד העונה בתוצאה 1-8 מנצ'סטר יונייטד הביסה לפני בערך 12-13 עונות את ברמיניגהם או נוטינגהם 1-8 גם

nagaya1

New member
היה הרבה

מנצ'סטר ניצחו את ניוקאסל בסט.ג'יימס פארק 6-2. יש הרבה אחי.

sixtobastia

New member
ראסינג 6 בוקה 4 , בבוקה נראה לי ב 95

אני לא אשכח את הטלפון מדוד שלי שהתקשר לספר לי במיוחד מארגנטינה , שלושער לקאפריה , צמד לקלאודיו לופס ועוד אחד שאני לא זוכר מי כבש , היו ימים...

שומו

New member
../images/Emo45.gifאני זוכר את זה.

דדי בן-דיין כבש מקו הרוחב.

שומו

New member
היו העונה כמה כאלה בליגה האנגלית.

העונה אני זוכר את ה-8-1 של אייאקס אמסטרדם על דה חראאפשחאפ במחזור הראשון של העונה בליגה ההולנדית (יש מלא כאלה בליגה ההולנדית) ואת ה-8-0 של ליברפול על בסיקטאס בליגת האלופות. בעונות קודמות: 7-2 לבית"ר ירושלים נגד מועדון ספורט אשדוד, 4-4 בין בית"ר ירושלים להפועל פתח תקווה במחזור האחרון של העונה לפני כמה עונות, 4-4 של מועדון ספורט אשדוד לא זוכר נגד מי במחזור האחרון של העונה שעברה ותבוסה שהנחילה ארסנל לסנדרלנד בליגה האנגלית בעונה שעברה.

בטוח? אני זוכר משחק ששאלוי הביא בו 4 גולים,

אני מתלבט אם זה היה נגד הקבוצה הסלובנית\אלבנית (לא זוכר) סילקס קארטובו או נגדכם..

היה גם 2-5 וגם 2-7 וזה היה באותה עונה...

בסיבוב הראשון היה 2-7. זה היה משחק דחוי ששוחק ביום שלישי. הלכתי למשחק עם אבא שלי,באותו יום היו פקקים בכל ירושלים,גם היה ביקור של איזה מישהו חשוב מארה"ב. גם הייתה שריפה באיזור יער ירושלים והכניסה לעיר,גם תאונת דרכים,בקיצור העיר הייתה פקק אחד גדול. יצאנו מוקדם ועוד הגענו רק בדקה ה25,אני זוכר שנלחצנו שלא הפסדנו שער ואמרו לנו שעדיין 0-0. עברו עוד 20 דקות ולא היה אפילו מצב אחד,חשבנו שנפלנו על משחק יבש וגרוע של 0-0. פתאום במחצית השנייה מבול,בתוך 20 דקות ביתר רצה ל0-5 כששאלוי כובש שלושה. ואז ביתר הפסיקה לשחק כי היא הרגישה לא נעים. בתוך 5 דקות באר שבע כבשה 2 שערים אחד מהם של בניון(שהיה בן 17) כשהוא עובר את קורנפיין. ביתר לא ראתה את זה יפה ושוב הפעילה לחץ. שאלוי כבש את הרביעי. ואני זוכר אירוע די מוזר אחר כך,בסביבות הדקה ה85 אבוקסיס שלח טיל אדיר לכיוון החיבורים,אסי רחמים זינק והכדור פגע לו בפנים ונכנס פנימה. זה היה גול חוקי אבל אסי רחמים התפתל מכאבים וקיבל טיפול רפואים והשער לא אושר. עד היום אין לי מושג מה הלך שם ולמה השער נפסל. בדקה ה90 כל הקהל צעק "אוחנה אוחנה אוחנה" כי הקהל היה מת שאוחנה יבקיע. ובאמת בדקה ה90 כדור הורם לרחבה ואוחנה כבש בנגיחה יפהפיה וסגר 2-7 נדיר. אגב עוד דבר שאני זוכר טוב מהמשחק הזה הוא ילד קטן כבן 8 בערך שישב לידי וליד אבא שלי. בכל גול הוא בא וחיבק אותי וזה היה הזוי לגמרי,אבל זרמתי עם זה :) ה2-5 הייתה דרמה אחת גדולה. אני זוכר ששמעתי את המשחק בשירים ושערים והייתי בשוק. דקה 1 סרג'יו קונסטנסה מבאר שבע מעביר כדור רוחב לרחבה של ביתר,קורנפיין יוצא,פוגע בכדור שנכנס פנימה ומותח שריר ראשי ונפצע. 0-1 לבאר שבע וגיא גריף נכנס לשער. דקה 10 0-2 לבאר שבע מטעות גדולה בהגנה של ביתר. דקה 20 אבוקסיס מאבד את הצפון ומקבל אדום,ביתר ב10 שחקנים. באר שבע הורידו הילוך והמחצית הסתיימה ב0-2,כולם היו בטוחים שבאר שבע יפרקו את ביתר במחצית השנייה. אבל ביתר עלו כמו חיה פצועה ונלחמו כמו אריות. אני לא זוכר איך זה בדיוק הלך,אבל ביתר עשתה מהפך ענק וניצחה 2-5 משערים של פישונט,שאלוי וסביליה(לא זוכר מי עוד) והייתה חגיגה ענקית אחרי הנצחון הזה. אחד המהפכים היותר גדולים שאני זוכר מימיי...

אבן 11

New member
לאונרדו

אם אתה טוען שהפסדנו באותה עונה גם 7- 2 , אז אני סומך עליך. ולגבי המשחק של ה- 5-2 אני הייתי בורסמיל כמובן, ודוקא ישבתי עם אוהדי ביתר, אני לא זוכר השפלה כזו מעולם. ובנוסף כדי לזרות מלח על הפצעים, אוהד ביתר אמר לי בסיום:היום דפקנו לכם את המסמר האחרון בארטו הקבורה שלכם! זה היה עצוב(מבחינתי כמובן).

אבן 11

New member
כן בטח רן.

ביציע שלכם. אני תמיד יושב רק עם אוהדי באר שבע, אבל כשביתר מגיעה נראה לך שאוכל לוותר על התענוג לשבת עם האוהדים הכי נפלאים בארץ? אגב, בניגוד לסטיגמה שהתקשורת מיחסת לאוהדי ביתר, איש לא היכה אותי, למרות שידעו שאני אוהד בש. ונהפוך הוא, דוקא התחברתי מאד לאנשים שם, הם סיפרו לי על ירושלים ואני על באר שבע אבל את האמת אולי היה עדיף שהייתי חוטף בוקס, מאשר לשמוע משפט כמו: היום דפקנו לכם מסמר אחרון בארון הקבורה שלכם. זו ממש התעללות

למעלה