היי, שאלת סקר!

היי, שאלת סקר!../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

זוכרות אותי מפורום פוריות?! אז ככה, יש לי שאלה שתשובותיה די יעניינו גם אותי וגם בנות רבות מפורום פוריות ולכן כל תשובה תתקבל בברכה. האם יש כאן בנות שבעליהן סובלים מבעית זרע קשה ונכנסו להריון בטיפולים? נשמח לתגובות!! המשך הריון קל, תקין , משעמם ולתשעה חודשים מלאים!!

hillawr

New member
כן../images/Emo127.gif כן../images/Emo127.gif כן../images/Emo127.gif

שלוש פעמים.

אפרת12

New member
אני../images/Emo70.gif

השאלה מה זו "בעית זרע קשה" - אצלנו אין זרע... ובכל זאת בניתוח נמצא זרע ברקמות, ובעזרת פרופסור ברטוב אני כבר בהריון שני

אולה *

New member
כן, אבל ללא טיפולים ../images/Emo3.gif

יש לנו בעת זרע, מורפולוגיה אפסית. עברנו הרבה טיפולים. ההריון הושג באופן ספונטני לחלוטין.

yintang

New member
בהחלט ../images/Emo13.gif

והצלחנו בסוף עם חיזוק של צמחי מרפא סיניים שהאיש שלי לקח כמו גדול באדיקות במשך חודשיים למרות שזה היה מר ומגעיל- הודות לצמחים ולאייל פוליטי שרקח לנו אותם יש לנו היום הריון תקין (טפו טפו טפו
).

חברים טובים שלנו

עם בעיית זרע קשה מאוד יש להם שלישיית בנות מאיקסי ועכשיו הם בהריון השלישי הספונטני
הוא לא עבר שום טיפולים

כן ועוד יותר מזה...

לבעלי בעית מורפולוגיה קשה (בזמן הטיפולים 0%-2% תקינים) וראי את החתימה שלי... 4 ילדים מזרעו
שלושת הראשונים מ- IVF עם ICSI והרביעית ספונטנית בהפתעה!!! מעודד?!

yes yes yes ../images/Emo45.gif

הודיה שלי נוצרה מטיפולים עם בעיית זרע קשה. הייתה לנו בעייה של תנועתיות, צורות והרבה זרע מת או עצלן. הכי מצחיק שבטיפול של הודיה זה היה החודש הכי גרוע מבחינת הזרע, אבל איך אומרים? צריך רק אחד! חזק וטוב! אני רק רוצה להוסיף משהו קטן: היום אחרי גאווה גדולה של ספונטני הסתבר שהחילבה התימנית שיפרה פלאים את הזרע! ממליצה בחום למרות שהריח בשירותים בלתי נסבל ותמיד צריך לנקות. (חילבה זה תערובת תבלינים תימנית שמכינים אותה כמו סחוג וכאלה (לא חריף) ואוכלים אותה במרקים ובתוספות לאוכל, לשמחתי הרבה בעלי יכול לאכול לבד עם כפית מרוב שהוא אוהב את זה האשכנזי הזה) בנוסף, חילבה טובה ללחץ דם סוכרת

בירית

New member
סיגלי ../images/Emo127.gifשווה לנסות

אם החילבה עוזר אני מוכנה לסבול את הריח נתחיל ממחר אבל כמה צריך לאכול (מינון)? כמה לשים במרק? ועם מה עוד אפשר לאכול את החילבה? דרך אגב גם שלי אשכנזי
אז אולי יש סיכוי שיוכל מזה.

גם אני

ספירה של 4-5 מיליון, מורפולוגיה נעה בין % %.1-5 אנחנו בהריון תאומות בIVF ראשון ויש לנו תאומים בני 5 - גם הם IVF+ICSI.

ל א ו

New member
כן כן כן כן../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

אצלנו התגלתה בעיית זרע קשה אין תנועה, אין כמות אין איכות אין זנבות כל מה שצריך להיות אין. אחרי 3 הפריות כושלות בבלינסון (אגב אני בריאה לגמרי ובאופן טיבעי מבייצת 2 בייציות בכל פעם, אבל הורמונים כמו 7 מנוגון לא מדגדגים אותי) עברנו לאסותא בניצוחו של דר' אשכנזי גידלתי לי 6 בייציות אבל כשבאו לעשות משהו עם הזרע ביקשו מבעלי עוד מנה, המנה השנייה היתה גרועה יותר מהראשונה-והיום אני מחממת אצלי
ועם תוצאות מי שפיר תקינים
תאמיני לי שיש תקווה

נולי3

New member
גם אנחנו

בעיית זרע קשה (נספרה כמות של 170,000 - כן, אנחנו באלפים, עוד לא הגענו למליונים...), בעיות בזנב, פגיעות בראש, תנועתיות פגומה ועוד הרבה זרעים מתים... IVF ראשון + איקסי ואני כבר מסיימת היום את שבוע 38

לי עם

New member
וגם אנחנו ../images/Emo45.gif

בעיית זרע חמורה 3 IVF עם איקסי. השלישית הצליחה (טפו טפו טפו). דווקא בהפריה הזו איכות הזרע היתה הגרועה ביותר מבין כל הבדיקות שעשינו. יש תקווה ועוד איך..

מה בקשר לוריקוצלה?.../images/Emo53.gif

הבעל שלכם עבר ניתוח וריקוצלה?בעלי עבר ניתוח לפני 4 חודשים .(הוא היה בדרגה 3)ועדיין ממתינים....עוד לא הושג ההריון המיוחל.בנות אחרי כמה זמן אפשר להשיג הריון לאחר הניתוח?אודה לתשובתכן

למעלה