טיסה עם תרופות וזריקות...

דוסי23

New member
טיסה עם תרופות וזריקות...

שלום לכולן,
אני עוד קצת בשלב מוקדם מידי של הריון...כדי בכלל לכתוב בכזה פורום. לפני פחות משבוע עשיתי בטא ואחר כך הכפלה וכרגע...טפו טפו אני בשבוע 5.
בעוד שבועיים אנחנו טסים לביקור משפחתי להולנד וכרגע אני מזריקה פעמיים ביום קלקסן, משתמשת בקרינון פעמיים ביום ופעמיים בשבוע מקבלת זריקה אצל אחות של פרגניל.
האם למישהי יש ניסיון בטיסה עם זריקות ותרופות- אני ממש לא רוצה לשלוח אותן במזוודה- מעדיפה לקחת אותן איתי למקרה שהמזוודה לא תגיע...מצד שני, יש לנו קונקשן באיסטנבול...ואני חוששת שיעשו לי בעיות עם כמות כזאת גדולה של זריקות ותרופות (טסים ליותר משבוע וזה אומר איזה 18 זריקות...ועוד 16 קרינון...)- כמובן שאבקש מהרופא מכתב באנגלית...
ועוד שאלה- האם אחרי הדרכה אצל אחות, אפשר להזריק את הפרגניל לבד?
תודה.

hatalya

New member
רק לגבי השאלה האחרונה..

לפני הכל חייבת לציין שזו בדיוק התמיכה שהייתה לי בהריון המוצלח שלי :) רק שהייתי עם קלקסן אחד. אז אולי אנחנו אצל אותה רופאה? לגבי הפרגניל - כן מישהו יכול להזריק לך. יש סרטוני יו טיוב ותבקשי הדרכה מהאחות ובהצלחה לבעל (;

טסתי עם 50 זריקות מהארץ לניו יורק

חלק היה איתי וחלק נשלח למטה. באתי מצויידת במכתב באנגלית עם המרשם המקורי של הרופא ואמרתי מראש שזה מיועד לטיפולי פוריות.
&nbsp
אגב מה שהיה איתי ושמתי בתא מעל הנוסעים נשמר כאילו היה במקרר לא פחות מזה שנשלח למעמקי המטוס.

למעלה