B12

דנדן128

New member
B12

היי בנות
אני שבוע 13 ,אתמול התקשרה הרופאת משפחה ואמרה שהb12 שלי ממש נמוך ( 117) והמליצה על זריקות .
אין לי דרך לתקשר עם הרופאת משפחה שלי ולכן אני מפחדת לקחת זריקות ללא התייעצות עם רופא נשים.
1 האם יש מצב שהזריקות יכולות להזיק?
2 האם נגרם נזק לעובר כתוצאה מb12 נמוך?

hatalya

New member
היי

אני קיבלתי הרבה זריקות b12 במהלך חיי. כשנכנסתי להריון הייתי בטוחה ששוב אצטרך זריקות, אבל באופן מפתיעה הצלחתי לשמור על רמת b12 תקינה במשך כל ההריון. אבל כשדיברתי על זה עם הרופא הוא אמר שאלו זריקות מותרות בהריון. בכל מקרה את יכולה להתקשר למרכז הטטרולוגי ולשאול, זו האוטוריטה בנושא תרופות בהריון. בהצלחה

תלתלית20

New member
זריקות וכדורים

כשאמא שלי הייתה בהריון בי היא קיבלה זריקות b12 והיא לא היחידה...זה לא נדיר.
אני כרגע בהריון וגם אצלי יצא קצת נמוך והרופאת נשים צלצלה ואמרה לי לקנות כדורי מציצה של סולגאר..זריקות הן חזקות יותר מאשר כדורי מציצה ואני מניחה שההמלצה להשתמש בזה או בזה היא בהתאם לרמת הויטמין. אגב גם יש בטיפות וידוע לי שזה גם נספג מצוין אז אולי תבררי על זה אם את חוששת מזריקות..

קודם כל

אני לא חושבת שאת צריכה לחשוש מהזריקות (אלא אם את חוששת מהזריקות עצמן ;) תמצאי את הדרך כן לתקשר עם רופא נשים על-מנת להיות בטוחה
אם הבנתי נכון מהרופא שלי, קודם הגוף שלנו ניזוק ורק אז העובר אבל לא צריך להגיע לשם..בכל מקרה, חברה שלי קיבלה זריקות במהלך ההריון וזה הדבר היחיד שעזר לה לייצב את המדדים

למעלה