היי, חדשה....

היי, חדשה....

יש לי ילד בן שנה וחצי שהגיע אחרי 5 שנות טיפולי פוריות... כשהוא הגיע לגיל 7 חודשים חזרתי לטיפולים, ועכשיו ב"ה 14 יום אחרי החזרת בלסטוציסט בטא 1914. הרופא אמר שמבטא כזו כבר לא בודקים הכפלות וכבר קבע לי תור לעוד שבועיים לאולטרסאונד ראשון. היו לי מלא מלא הריונות כימיים, עוד לא היה אף טיפול שלא בדקתי הכפלות, זו פעם ראשונה שהבטא הראשונה הייתה מעל 1000... אני מטופלת בקלקסן ופרדניזון בהנחיית קופרמינץ בגלל כל הכימיים שהיו לי, ואני בלחץ אטומי מזה שאין לי שום דרך לבדוק את תקינות ההריון עד האולטרסאונד עוד שבועיים, מה עושים?? המתח הורג אותי

hatalya

New member
:) נשארים במתח..

אין מה לעשות :) את יכולה ללכת לקופת חולים, לספר שאת קצת לא מרגישה טוב ורוצה אולטרסאונד. כך תראי שק הריון ואולי אולי אולי גם דופק.. זה מה שעשיתי בכל הריון וכמובן בהריון המנצח :) גם אני הייתי עם תמיכה בהתחלה וקלקסן כל ההריון

עדכון בהיסטריה

התחיל לי אתמול דימום קל, הלכתי למוקד וראו שק עם שק חלמון והד עוברי. עוד היה מוקדם לדופק (שבוע 5). היום הדימום חסר והתגבר והלכתי שוב להיבדק, אותו מצב...
כרגע הונחיתי לנוח בבית ולחכות לבדיקת הדופק בשבוע 6...
אני בהיסטריה ומפחדת לאבד את ההריון היקר מפז הזה...

hatalya

New member
באמת מבאס, אבל לא מראה כלום על תקינות ההריון

אננ יכולה לספר לך על עצמי - עברתי 2 הפלות אחרי טיפולים ואף אחת מהן לא התחילה בדימום. תמשיכי להחזיק אצבעות!

גוגו 888

New member
מבינה מאוד לליבך אבל אצלי זה נגמר בטוב

הריון קודם (שממנו יש לי מתוקה בת שנה ו-9) החל בביטא של 950, תוך יומיים 3000 וזהו לא בדקתי יותר, בשבוע 5+2 החלו הכתמות קלות שבאו והלכו במשך שבוע (נבדקתי במוקד - הכל היה בסדר). עוד היו הכתמות מדי פעם עד שבוע 16. הריון שהסתיים כאמור בידיים מלאות.
כעת בהריון הנוכחי גם ביטא ראושנה גבוהה - 1525, לא בדקתי הכפלה (התחרפנתי בשקט במשך שבועיים) והלכתי בשבוע 6+ לראות דופק. כעת בשבוע 11 ומחזיקה אצבעות להמשך תקין.
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק חזק, הביטא הראשנית שלך ממש מבטיחה
בשורות טובות שיהיו

למעלה