דימום בתחילת הריון והבטא עולה יפה מאוד

liri2222

New member
דימום בתחילת הריון והבטא עולה יפה מאוד

הי בנות. ב8.8 התבשרתי כי אני בהריון (לאחר החזרה של שלושה מוקפאים) הבטא היתה 91. לאחר יומיים (10.8) בטא היתה 213.
בלילה שבין ה-13.8 ל-14.8 חוויתי דימום די מלחיץ שהסתיים בבוקר. הייתי בטוחה שמדובר בהפלה. עשיי בדיקת דם ביום 14.8 ולהפתעתי הבטא היתה 1,431. הרופא הורה לי לעשות בטא נוספות אחרי יומיים כדי לוודא שהכל בסדר ואכן אתמול (16.8) עשיצי בטא נוספת שיצאה 3,892. היום בלילה שוב דימום שהפביק בבוקר. מה זה יכול להיות? יש דימום מחד ומאידך הבטא עולה בצורה טובה????? לחוצה מאוד וחוששת. קרה למישהי?

raya37

New member
קרה לי

בשבוע 6 ממש לפני בדיקת דופק היו לי דימומים ממש והייתי בטוחה שזהו זה, כשהגעתי לרופא בהסטריה כמובן, נצפה עובר עם דופק תקין, זה קרה עוד פעמיים באותו שבוע ובכל זאת באולטרסאונד הכל היה תקין. זה לא חזר מאז והיום שבוע 16...
בהצלחה!!!

liri2222

New member
תודה לך על המענה

אצלי אני מתעוררת באמצע הלילה עם דימום (לא הרבה כמו מחזור אבל גם לא טיפות) שנמשך עם מעט הכתמות עד הבוקר וכבר בצהריים נקי לגמרי ואין כלום (כך היה פעם קודמת וכך גם עכשיו). זה ה שהיה לך גם?
שאלתי בפורום ונאמר לי שיתכן שיש גירוי בצוואר הרחם בגלל החדרת אנדומטרין והדבר לא מהווה פגיעה בהריון.

a morph

New member
כן, זה קורה

לפעמים זה קשור לגירוי של צוואר הרחם, לפעמים למיקום השליה המתפתחת (אם היא מתפתחת קרוב לפתח צוואר הרחם, ייתכנו דימומים במהלך הטרימסטר הראשון), לפעמים מסיבות אחרות, ברורות יותר או פחות...
בכל מקרה לדעתי את יכולה לעשות כבר אולטרסאונד, לראות שק הריון ולהירגע.

למעלה