יש כאן קשישות בנות 43 עם הריון מתקדם מהביציות שלהן?...

צומבה1

New member
יש כאן קשישות בנות 43 עם הריון מתקדם מהביציות שלהן?...

ככ מחפשת סיפורים אופטימיים. מציינת שהכל כביכול פורה ותקין, אבל הגיל.... בעיה

לי יש חברה שילדה בגיל 43

הריון ראשון נפל בשבוע 8, הריון שני כמה חודשים אח"כ הפך אותה לאמא בגיל 43. היו לה ביציות מוקפאות והיא חשבה על עוד ילד בעידוד הרופא, בסופו של דבר החליטה לא לנסות שוב. שני ההריונות הושגו ב IVF.

צומבה1

New member
תודה. גם לי יש כמה כאלו

אבל הן ילדו בגיל 43, לא נכנסו להריון ב-43. בכל מקרה יש לי חברה יחידנית עם הזרעה ראשונה ספונטנית בגיל 44. עוד חברה עם הזרעה ילדה בגיל 43, עוד חברה אחרי 3 הפלות הלכה לקופרמינץ וילדה בגיל 43, וסבתא שילדה בגילאים מופלאים בהריונות ספונטניים. אבל עדיין, הסטטיסטיקות ללידת חי ככ נמוכות שטני ממש בדכאון מזה. מרגישה שעוד הפלה ( כמו האחרונה שעיכבה אותי ב-8 חודשים !!) תסתום את הגולל על הנסיונות. יש לי עוד ילדה בבית ויש עוד חיים וכמה אפשר ?!.... כבר שנתיים רק סביב זה. לפחות מנטלית.

רק את יודעת כמה אפשר

זה קו גבול מאד אישי, כל אחת מציבה אותו במקום שונה. שולחת חיבוק על האובדן ועל התחושות הקשות.

צומבה1

New member
תודה יקירה

כפי שרשמתי בעבר בשל העובדה שהרזרבה השחלתית שלי מפתיעה ביותר לטובה התחושה היתה שהזמן לא נגדי.. יש הרבה ביציות כל שאיבה , הרבה הפריות, הרבה מוקפאים מצויינים ... עד לפני חודשיים עוד שאלו אותי אצל בר חווה אם אני רוצה עוד הריון אחרי זה כשיקלט... אבל עכשיו בסופש הולכים להפשיר הרבה עוברים יום 3 ולגדל לבלסטו ונכנסתי לחרדה שכלום לא ישרוד וזה יעיד על העובדה שכולן דפוקות.. ויתחילו להגיד לי לעבור לתרומה. לא אופציה כעת מבחינתי. וגם עד איזה גיל אפשר לשאוב ולשאוב ולעשות מאגר ביציות ??.. זה יגמר תיכף , לא? מציינת שלפני חצי שנה היתי אצל קופרמינץ , אחרי הגרידא וגם הוא היה בטוח ומשוכנע שנפגש אצלו למעקב בקרוב ( הילדה הראשונה היתי במעקב אצלו בגלל חשש לצירים מוקדמים...).

יערי 12

New member
גם חברה שלי

ילדה בגיל 43 עם ביצית שלה..ואני מכירה עוד כמה כאלה
יש תקווה :)

אמא5555

New member
אני

רק שאני לא קשישה. חחחחח
נכנסתי להריון בגיל 43 וחודש. עכשו שבוע 19 , וטפו טפו הכל בסדר.
לא להתייאש מוקדם מדי. למרות שגם אני כבר התחלתי להתייאש אבל לא ויתרתי והמשכתי (נקלטתי בivf 4) . יש לי בת 3 בבית שנולדה אחרי ivf 1.

צומבה1

New member
��������✋��

מאחלת לך המשך הריון של צעירה , בריא ומשעמם ..... איזה איזה כיף לשמוע.
וכמה שאלות, כמובן לא חייבת לענות.. - הרזרבה השחלתית שלך היא גבוהה? היו לך הפלות לפני ? כיצד מתמודדים עם המתח בהריון כשברקע כל הזמן מזהירים מהסיכונים עם הגיל? תודה על העידוד יקירה ..

אמא5555

New member

הfsh היה 4 נקודה משהו . רזרבה יפה. לשמחתי לא היו לי הפלות (תודה לאל) .
אני מתמקדת בילדה שלי וזה נותן פרופורציה.
ומאז הטיפולים אני שמנה(כבר כמה שנים) . מאמינה ומקווה לרדת קצת אחרי הלידה . בהצלחה רבה

צומבה1

New member
כיף לשמוע ...

גם אצלי רזרבה יפה מאוד ... נאחזת בזה .. המון בהצלחה גם לך ! רק טוב !!

למעלה