בסרטים - רק אתן תוכלו להבין אותי ואולי גם להרגיע..

גלילי2911

New member
בסרטים - רק אתן תוכלו להבין אותי ואולי גם להרגיע..

אני בהריון בשבוע 28, אחרי IVF.. וטפו טפו טפו הוא עובר בסדר והכל טוב עם הקטנצ'יק.. אבל אני לא מפסיקה לאכול סרטים לאחרונה על זה שחס חלילה וחס במהלך ההפריה עשו אולי טעות עם הזרע או הביצית שלנו... בזמן האחרון אני פשוט בחרדות קשות מזה..
מהסתכלות בתמונות האולטרסאונד לא ניתן לראות שהוא דומה לי וגם לא לבעלי..
היום הייתי במעקב הריון אצל הרופאה והיא עשתה לי שוב אולטרסאונד וצחקקה ואמרה שהוא לא נראה דומה לי ויש לו אף גדול.. באמת באולטרסונד נראה שיש לו אף גדול ולא מצליחה לחשוב על מישהו מהמשפחה שלי או של בעלי עם אף דומה..
בקיצור... אני ממש בחששות, פחדים וסרטים מזה..
אשמח להרגעות.. איך אוכל להיות שקטה יותר???
לא ייתכן שנעשתה טעות כזו, נכון???

אמאלוסי

New member
...

במעבדה עובדים אנשים מקצועיים ואחראיים. כל המבחנות מסומנות עם שם ות.ז. אני רגועה לגמרי.

giraffelle

New member
בתמונות US כל העוברים נראים כמו חייזרים

אם מישהו אומר שהוא רואה דמיון בין העובר למשפחה, הוא מדמיין. באותה מידה אפשר לראות דמיון בין העננים לאף של סבא.
אין יותר מדי קשר בין איך שהתינוק נראה ב-US לבין איך שהוא נראה במציאות, חוץ מהעובדה שיש לו שתי עיניים, אף ופה.
&nbsp
איך אמר לי פעם רופא? הוא יכול לשמור תמונה מוצלחת ולהראות אותה לכל ההורים בתור העובר שלהם...
&nbsp
חכי ללידה. אחרי הלידה בכלל לא תחשבי על זה ולא יהיה לך אכפת כי זה יהיה לגמרי התינוק שלך.
&nbsp
&nbsp
בקיצור, תרגעי

&nbsp
אנחנו פשוט חייבות שיהיה לנו משהו בהריון להילחץ בגללו. אם לא זה, היית מוצאת משהו אחר להילחץ ממנו. אני הגעתי למסקנה שהדרך להתמודד עם הפחדים האלו היא פשוט להבין ש"זו לא את, זה ההורמונים".
אם אני נתקפת בחששות מהסוג הזה, אני לא מנסה להילחם בהם אלא מחכה שהם יעברו. (הם עוברים כשמוצאים משהו אחר להילחץ ממנו
) אם יש משהו שיכול לעזור להרגיע את החששות (כמו ללכת למוקד, אם זה חששות מהסוג הזה), אני עושה אותו אפילו אם זה נראה לי טפשי. כי להסביר לעצמי שזה טפשי לא יעבוד, כי החששות הם לא רציונליים. אז אני "משתפת פעולה" עם הצד הלחוץ של עצמי. בשאר הזמן אני מנסה להתעסק בדברים אחרים.

גלילי2911

New member
תודה לכן

כל הזמן הייתי עם החששות האלה לפני.. וקראתי על מקרים שהיו טעויות בעבר.. אז הכנסתי את עצמי לסרטים..
ועכשיו עם האולטרסאונד זה רק הגביר לי את החשש.. חבל שאי אפשר להעלים אותו עם הליכה למוקד..

למעלה