משתפת אתכן ביום קשה במיוחד

שירןג7

New member
משתפת אתכן ביום קשה במיוחד

עדיין מתקשה להירגע..
אני עובדת בגן ילדים, והיום לאחר מספר ימים שילד החסיר הגננת התקשרה להורים לברר למה הילד לא הגיע ומסתבר שיש לו אבעבועות רוח.
כמובן שבהתחלה לא חששתי בכלל, התקשרתי לבדוק מה לעשות אמרו לי להגיע מיד לבדיקת נוגדנים. כמובן שחזרתי ישר לעבודה.. ואז קיבלתי טלפון ומסתבר שאין לי מספיק נוגדנים.
כל היום בטלפונים עם כמה רופאים כן חיסון לא חיסון.. שאלתי את אמא שלי אם היו לי אבעבועות בתור ילדה והיא אומרת שכן, העניין הוא שהיא אישה מאוד חולה וקשה לסמוך עליה.. הרופאים אומרים שזה בסדר ועדיף לסמוך עליה מחיסון.
הרופאים דואגים לי ולא לעוברים כי המערכות שלהם כבר מושלמות והם פחות בסיכון, אבל עדיין, מלחיץ.
הדבר שהכי הפריע לרופאים היה שבתחילת הטיפולים בדקו גם את הנוגדנים אבל לא עשו חיסון.. לא הבינו איך זה קרה שעושים פשלה כזאת.
רק מתפללת שאמא שלי זוכרת נכון ששהזמן יעבור והכל יהיה בסדר... :(

אמא2221

New member
מאחלת לך שתרגישי טוב ושלא נדבקת!

אם הילד כבר לא מגיע כמה ימים ואת בנתיים לא רואה סימנים אז נשמע שאת בטוחה..בנוסף מרגיע לשמוע שאין חשש לעוברים!
מה שכן אולי הייתי לוקחת כמה ימי חופשה למקרה שילדים נוספים נדבקו..
בהצלחה!

אמאלוסי

New member
...

שירן, אני בטוחה שהיית חולה בזה. כולם היו חולים בזה עד לכניסת החיסון (לפני כעשר שנים).
כתבת "אין לי מספיק נוגדנים", זאת אומרת שכן יש כמות מסוימת של נוגדנים. ז"א שיש זכרון חיסוני.

שירןג7

New member
זה בדיוק מה שהם הסבירו לי ;)

שאם לא הייתי חולה בזה לא היו נוגדנים בכלל. כנראה שלא הייתי מחוסנת. אז על אמא שלי אני לא סומכת אבל על הרופאים כן.

מבינה אותך כל כך!

לנו היה לפני שבועיים וירוס שעבר בין כל הילדים של הפה והטלפיים.
מאוד נלחצתי מזה כי מן הסתם אני צמודה לילדים וספציפית הילדים שהתגלו כחולים בזה היו מרוחים עליי ביום לפני ובאותו יום שהמחלה התגלתה.
&nbsp
לשמחתי לא נדבקתי למרות החשיפה המוגברת וזה גם לא מסוכן בשלב הזה אבל עדיין מאוד הלחיץ אותי.
&nbsp
כעובדות בגן אנחנו חשופות להרבה מחלות ווירוסים וזה מלחיץ.
&nbsp
&nbsp

למעלה