מצטרפת עם רגל אחת בפנים...

מצטרפת עם רגל אחת בפנים...

היי בנות,
החזרה ב 12.11

בטא ביום חמישי- 274
בטא היום, יום ראשון-967
פרוגסטרון מעל 190.
תמיכה: שני קרינון ביום ופעמיים פרוגינובה.
אשמח אם תסבירו לי מה השלב הבא ועד מתי עליי לפקוד את מרפאתו של הרופא הפרטי. אשמח להבין את ההגיון בלהמשיך עם הרופא הפרטי.
המון תודה!

giraffelle

New member
ברוכה הבאה

נראה מצוין.
השלב הבא הוא בדיקת US - בדיקת שק בשבוע 5 שלא כולם עושים, ובדיקת דופק בשבוע 6-7.
כדאי לקבוע כבר תור לרופא שאצלו את רוצה לעשות מעקב הריון, וכדאי לקבוע תורים לשקיפות עורפית וסקירה מוקדמת לכל המאוחר מיד אחרי בדיקת הדופק.
&nbsp
בדרך כלל מקובל להמשיך אצל רופא הפוריות עד שלב הדופק, לקבל ממנו הנחיות לגבי המשך / הפסקת התמיכה, ומשם להמשיך אצל רופא מעקב הריון.
אבל אפשר לעבור לרופא מעקב עוד קודם אם רוצים, ויש גם רופאי פוריות שעושים את כל מעקב ההריון.
אני אישית בעד לעשות מעקב הריון אצל רופא קופה, אני ממש לא רואה צורך ביותר מזה. אפשר לחפש רופא מקצועי וזמין, יש כאלו גם בקופה. אם כבר רוצים רופא פרטי, אז רופא פוריות הוא בדרך כלל לא הבחירה הכי טובה, כי המומחיות שלו היא פוריות ולא מעקב הריון (יש יוצאי דופן שמנוסים מאד בשני התחומים, אבל אצל הרוב זה לא כך). כמו שלא תלכי לטיפולים אצל רופא מעקב הריון, לא עושים מעקב אצל רופא פוריות. אמנם זה פחות גרוע כי מעקב הריון הוא הרבה פחות מורכב בדרך כלל, אבל עדיף מלכתחילה ללכת למישהו שזו כן המומחיות שלו. זה לא שחסרים רופאים כאלו.

ODOD11

New member
כל מילה!! גם בעיניי אין צורך להמשיך אצל רופא םרטי

זה מוזר להיות אצל רופא 'רגיל' של אנשים 'רגילים' אחרי שנים של טיפולים וחריגות שכזאת.. אבל זה ההתחלה בלהאמין שגם אצלינו יכול להיות נורמלי. היריון תקין ובריא כמו אצל רב האנשים..

למעלה