לכל המכורות לדיאטה קולה

לכל המכורות לדיאטה קולה

עד כמה מסוכן אם אשתה היום בקבוק זכוכית קטן? רק שבוע 6 יש עוד שבוע ויומיים לבדיקת הדופק.אני חוששת אבל בתור מכורה שעד יום הבטא החיובי ה1! שתתה ארגזים של דיאט קולה בשבוע.. נפגדל הערב עם חברות וממש בא לי. מסוכן? מה אתן יודעות על זה? זה יוצא כוס וקצת

אמאלוסי

New member
...

אני חושבת שכל מוצרי דיאט אסור. אז אולי , אם את לא יכולה בלי, תשתי קולה רגילה ?

אצלי...

אם אני זכרת נכון עד הסקירה נמנעתי לחלוטין מקפאים (כולל קפה תה וקולה, שוקולד אכלתי) באיזשהו שלב ניסיתי לשתות קולה רגילה בגלל הבחילות עשה לי רק יותר רע אחר כך לקחתי שלוק זירו מבעלי וירא כי טוב :) אני משתדלת לא לשתות הרבה כלומר לא כל יום וגם שאני שותה אז כוס פעם אחת הרגשתי ממש רע ושתיתי חצי בקבוק של חצי ליטר אולי קצת יותר אבל זה היה חד פעמי. אני חושבת שתנסי להמנע ולהגביל כי זה באמת לא בריא לא לך ולא לעובר אבל במידה מאמינה שם לא מזיק במיוחד

תודה! מאד קשה לי בלי הדיאט:/

קפה לא שותה רק שוקו. מישהי יודעת לגבי ממתיק מלאכותי מסוג סטיוויה?

סטיביה זה צמח ולכן לא מלאכותי

ומאוד מומלץ להמתיק איתה גם בחיי היום יום הלא הריוניים

אספרטם שיש במשקאות קלים הוא מלאכותי, ואחד התוצרים שלו - מתנול, הוא רעיל ועשוי לגרום נזקים בריאותיים בכמויות גדולות.
סכרין הוא עוד ממתיק מלאכותי שנמצא במשקאות קלים. יש לו טעם לוואי דוחה ולכן מערבבים אותו הרבה פעמים עם אספרטם.

giraffelle

New member
זכור לי משהו על סטיביה בהריון...

אמנם זה צמח אבל גם צמחים יכולים להזיק.
בכל מקרה זה פשוט לא טעים.
הכי טוב זה להיגמל מסוכר בהדרגה, בלי להחליף אותו בשום דבר.

לפי ה-fda סטיביה בטוחה בהריון

ולשים כמה עלים בחליטת תה זה דווקא נחמד, במיוחד אם החליטה לא טעימה (כמו סרפד) - מסכימה שסטיביה באבקה כמו סוכרזית זה די מגעיל.
בכל מקרה בטוח שזה יותר בריא מכוס של דיאט קולה.

giraffelle

New member
זכור לי שיש שמועות, אבל לא בדקתי את נכונותן

כי כאמור, סטיביה זה מגעיל ממילא...
ניסיתי פעם את העלים ויש לזה טעם לוואי מגעיל.
הפתרון שלי לחליטות שאני לא אוהבת הוא לערבב עם עלים אחרים עם טעם חזק, זה יותר יעיל מאשר להמתיק במשהו מגעיל אחר ולקבל תערובת מתוקה באופן מגעיל

&nbsp
בכל מקרה, לא צריך להיבהל גם מכוס של דיאט קולה. זה ממש לא בריא באופן קבוע, אבל בתור פינוק חד פעמי לא יקרה כלום.
בעיני יותר קל להימנע ביום יום ולהתפנק מדי פעם מאשר לנסות להתרגל לתחליפים בלתי מספקים.

האמת התכוונתי לשקיות של סטיוויה שקונים בסופר

לא הנוזל הממתיק שקונים בחנויות טבע

למעלה