כדאי לבדוק שק או לחכות לבדיקת דופק כמו שצריך?כמה מכן בדקו??

כדאי לבדוק שק או לחכות לבדיקת דופק כמו שצריך?כמה מכן בדקו??

סקר שוק קטן-כמה מכן בדקו שק לפני דופק??
עשיתי כמה וכמה בטאות, יותר ממה שבקשו ממני (חרדות חרדות אחרי 8-9 החזרות כושלות).
בטא גבוהה והכול. מתלבטת אם לבדוק שק מחר (מחר 5+3).
מחר טכנאית האולטרה סאונד נמצאת במרפאה בה אני מטופלת.

שאלה נוספת לגבי אולטרה סאונד: זה לא מזיק לעשות שבוע אחרי שבוע?
נגיד מחר (שלישי) או יום חמישי לבדוק שק וכעבור פחות משבוע דופק? זה לא מזיק לעשות אולטרה סאונד ווגינלי בהריון ככ יקר בתדירות כזו?

hatalya

New member
אני בדקתי הימצאות שק הריון

לגבי אולטרסאונד, מה שנאמר לי זה שאין מידע כיצד ואם בכלל האולטרסאונד משפיע על העובר בשבועות הראשונים. בתחילת ההריון הגעתי כל שבוע וביקשתי אולטרסאונד עד שהרופא אמר שאם אגיע שוב, הוא לא יעשה לי בדיקה (; זה היה בשבוע 9 או 10 בהצלחה. מאחלת לך דופק חזק בקרוב

ODOD11

New member
אנחנו גם בדקנו בהוראת הרופא

לא חושבת שזה מזיק. גם אנחנו עשינו פעם בשבוע עד שגירשו אותנו חח ועוד יותר היו שבועות שעשינו אפילו כמה ביום(!!) בגלל תאונה שהייתה לי וניתוח של שחלות מסובבות בשבוע 8.. בכל מקרה במצבינו זה היה הדבר היחיד שהרגיע את בעלי. זה קשה מאוד להחזיק מעמד.

פוחדת שהמזכירה התבלבלה בשבוע שלי המדויק

אמרה לי שאני נכון לאתמול 5+3 (ב27/10 הוחזר בלצטוציטס יום 5). אני פוחדת שהתבלבלה (קורין מבר חווה), ואז פוחדת שימצאו שק קטן, ואז אכנס לסרטים, שק חלמון שק זיבי... כל הדברים שקראתי פה שכן מוצאים בשלב זה ולא מוצאים וזה סתם יכניס אותי למרה שחורה:(

אנחנו בדקנו בשבוע 6

במטרה לראות דופק- ובבדיקה היה דופק לאחד העוברים ולשני עדיין לא. חיכינו עוד שבוע וקיווינו לטוב ובשבוע 7 ראינו 2 דפקים.
&nbsp
בעקרון- מניסיון קודם ומר- שק לא אומר כלום.. אולי זה נחמד לדעת במידה והחזרת יותר מעובר אחד האם במקרה נקלטו 2, אבל זה שיש שק לא מעיד על האם יהיה דופק...
בהצלחה, ומקווה שיהיה דופק תקין ויפה!

שק לא אומר כלום על דופק בהמשך

ברור לי ששק כלל לא מעיד על דופקומבטיח דופק...לכן אוותר

פעמיים בדקתי רק דופק

כן לראות שק, לא לראות שק, יש חלמון, יש חלבון...
לא יודעת. לא התאים לי.

הלכתי לבדוק דופק בשבוע 7 ופעמיים ראיתי.
בראשונה לצערי הדופק הפסיק.
הפעם השניה מתנועעת לה עכשיו בשמחה אצלי בבטן. כבר גדול (מעל 2 ק"ג
)

היא321

New member
בדקתי שק. הייתי חרדתית ובדקתי דופק פעם בכמה ימים.

נאמר לי שאין נזק והילדה נולדה טפו טפו

למעלה