כמה פסיכית אני אצא עם על דעתי אבדוק מחר בטא שוב בפעם רביעית?

כמה פסיכית אני אצא עם על דעתי אבדוק מחר בטא שוב בפעם רביעית?

בר חווה אמר שממש אין צורך אחרי ההכפלה האחרונה בחמישי (2715).

הקטע הוא- שכל השבוע כולל אתמול הרגשתי תחושות ברחם/דקירות/לחץ/כמו מחזור/לחץ במפסעה...

והיום-נאדה! כלום!! אני ממש חרדה, לא מסוגלת להתחיל את היום מחר ואת השבוע בלי שאדע שזה שלא מרגישים כלום-זה לא אומר כלום.

בערך בערך שבוע 4+1....-4+4 בין לבין

פתאום הפסיקו הכאבים הדקירות התחושות.. אוף!!!!!!!!!!
פסיכי אם אלך מחר?

אמאלוסי

New member
תעשי מה שטוב לך

מה איכפת לך "האם תצאי פסיכית" וגם בעיני מי ? רק את חשובה פה. תעשי מה שירגיע אותך.
אני הגעתי כמה פעמים למוקד עם תלונות ממש "דביליות" - פעם אחת התלוננתי ש"נעלמה לי בטן" ופעם אחרת לא מצאתי דופק בשבוע 15 במכשיר ביתי למדידת דופק.
אותי אישית עוד בדיקת דם להיפך הייתה מלחיצה. אבל אני - זה אני ואת - זו את.
העדר לחץ ודקירות לא אומר כלום.
אז תעשי מה שטוב לך ושיהיה בשעה טובה !

אני מניחה שזו תהיה בדיקה אחרונה כי זה כבר מוגזם

בטא 1 הייתה בול לפני שבוע. אעשה זאת ובאסה גדולה שאצטרך לשלם לאסותא 300 שקל לבדיקת דם כי נזכרתי היום. אבל יש דברים שיותר שווים מכסף אנו מניחה:( אחרי מחר עד הדופק אני אתאפק, אין ברירה אחרת.. אין טעם כבר באמת לבדוק דם.

אמאלוסי

New member
למה לאסותא ?

תבואי בבוקר לסניף קופח ותבקשי שרופא יכניס לך בדיקה למחשב. את אפילו לא חייבת להכנס לרופא, מזכירה יכולה לבקש בשבילך. גם ככה אנחנו עושות יותר מדי פרטי...

כי לא הייתה לי הפניה ובשבע ורבע כבר הייתי צרכה לצאת לביה"ס

יצא 7628 (יום 17 להחזרת בלצטו').
יום חמישי יצא 2715.
שמחה שעשיתי. תודה!!

שירןג7

New member
לגבי התחושות

זה לא ייגמר בהכפלה.. אחרי שרואים דופק גם תחושות מסוימות מריצות אותך לראות דופק.
יכולה לומר לך שכל יומיים יש לי תחושה שונה וכשמפסיק אני נלחצת, וכשמתחיל אני נלחצת, ובכל מקרה אני לחוצה... אבל טפו טפו בינתיים הכל בסדר. הגוף דינמי והשינויים בתחושות הגיוניים.

האמת שבשבת כבר ב4+2 או 4+3 הפסיקו התחושות ברחם

כבר פחות מרגישה לחצים או דקירות כמו אחרי ההחזרה ואחרי הבטאות.
וגם עד כה (טפו טפו) לא היו דימומים והכתמות למיניהן או הפרשות. אולי יהיו אך אנסה להרגיע את עצמי שזה גם מאד לגיטימי.
דופק בטח עוד שבוע וחצי ככה.

תודה:)

למעלה