אשמח למענה, חדשה כאן ☺

אשמח למענה, חדשה כאן ☺

בוקר טוב לכולן,
ביום ראשון עשיתי בטא ויצא 306
ביום שלישי עשיתי שוב בטא יצא 790.
בעוד כשבוע וחצי יש לי את הבדיקת דופק.
הרופא שלי אמר שאין צורך בבדיקת בטא נוספת, זה בסדר או שחייבים לעשות 3?
בנוסף אי אפשר להקדים את הבדיקה של הדופק, אני ממש לחוצה ומתעוררת מוקדם בבוקר מהלחץ.. אני כבר לא מרגישה כאבים בבטן או לחצים מוזרים ברחם..
יש דרך נוספת לדעת אם הכל בסדר שם? אולי בדיקת בטא נוספת?
אשמח למענה ����

אני גם עשיתי רק 2 בטא

והייתי מתוחה מאוד עד הבדיקה.. זה לא פשוט.. מנסיוני יכולה לומר שהלכתי מוקדם יותר ובסוף זה סתם הכניס אותי ללחץ גדול יותר כי לא ראו כלום והיום ברוך השם הכל בסדר. קשה אבל תמתיני.. נסי להסיח את דעתך, לבלות עם בן זוגך / חברות .. בהצלחה!

אם הבטא מכפילה וההורמונים תקינים

אין טעם בבדיקה נוספת..
לגבי דופק, אין טעם לבדוק קודם כי יתכן ולא תראי גם אם תקין..
מה שכן.. בהחלט ממליצה ללכת בכל זאת לאולטרסאונד החל משבוע 5+0 כדי לראות שיש שק הריון ברחם. וזה ייתן לך קצת שקט עד הבדיקת דופק.

Born2Bmom

New member
אצלי משום מה הרופא מתעקש לבדוק אחת לשבוע את הבטא

למרות שאנחנו כבר בשלב ה-15 אלף ועולים כמו שצריך.
הוא בודק דברים אחרים אבל גם את הבטא כל פעם שעושה בדיקת דם. מדובר בהריון בסיכון גבוה כרגע אז אולי בגלל זה.
&nbsp
התופעות משתנות ולא קבועות כך שלא הייתי מודאגת אם פתאום יש תופעות שנעלמו- כנראה שזה יחזור בדרך כזו או אחרת.
בקרוב יעשו לך אולטרסאונד לבדוק שיש שק רחם ואז דופק ופשוט חיים מבדיקה לבדיקה.

את לא חייבת להסתמך רק על הרופא

את יכולה לעשות בעצמך אם יש לך הפניה חוזרת. אני צילמתי את ההפניה למעקבי הזקיקים שהן בדיקות הורמונליות ופשוט המשכתי לעשות להנאתי

בהריון הנוכחי, הבטא הייתה 1.7 בפעם השניה כך שרציתי לעשות שוב ולשמחתי, קיבלתי תוצאה בשביעי של פסח שהבטא "השלימה" את עצמה לפי 4 מהבטא הראשונה.
338
580
1,367

סימני הריון עוד לא רואים, זה עוד מוקדם. כל מה שנשאר לעשות הוא להתפלל טוב לפני בדיקת הדופק ושיהיה בהצלחה!

למעלה