יום עצוב

havitush661

New member
יום עצוב

הלכתי לביקורת שבוע 8 ומסתבר שהעובר הפסיק להתפתח ואין יותר דופק... מחר אלך לבית חולים לבצעה סיום הריון. מה לדעתכן עדיף גרידה או כימי?

netas10

New member
משתתפת בצערך

שלום לך,אני ממש מצטערת לשמוע על אובדן ההריון, זה רגע קשה ועצוב. עברתי את זה גם. ההחלטה איך לבצע את ההיריון היא אישית, הכדורים משפיעים על כל אחת אחרת ובעצם לא ניתן לחזות מראש איך ישפיעו עלייך, יש סיפורים פחות טובים ויותר טובים. אם ההפלה בכדורים לא מצליחה (נשארות שאריות ברחם) צריך בכל מקרה לעבור גרידה. אני יכולה רק לומר שעברתי גרידה וזה היה בסדר גמור, לא הרגשתי כלום והדימום נפסק מהר. יש גם שיקול של תורים, יכול להיות שתור לגרידה לא יהיה מיידי, אני רואה שאת מהצפון, אני הייתי בבי"ח בני ציון בחיפה והיה ממש בסדר והגרידה מבוצעת באותו יום שאת מגיעה. כרגע תדאגי לחלק הפיזי ולאחר מכן תתחיל ההתמודדות הנפשית, מאחלת לך הרבה כוחות והריון חדש ותקין בקרוב. להתייעצות בנושא כדאי לכתוב בפורום אובדן הריון יש שם הרבה ניסיון (אבל גם סיפורים לא נעימים אז אם זה מלחיץ אותך אל תקראי שם יותר מידי...).

ODOD11

New member
וואיי איזה עצוב :( אופפ

כל כך קיוויתי בשבילך, כמו בשביל כולנו.. החזקתי אצבעות..

ODOD11

New member
המשך

מקווה בשבילך לבשורות טובות בקרוב, והתאוששות קלה.. זה ממש לא פשוט, תהיי חזקה

באמת עצוב. אצלי עשו גרידה

אבל הייתי בשבוע יותר מתקדם (13) כך שציטוטק לבד לא היה שייך. העובר היה גדול מדי.
אולי לגרידה יש יותר "סיכונים" אבל בכל זאת זו פרוצדורה בהרדמה ש:
א. לא נותנת לך לחוות את רגע ההפלה ממש אלא לקום אחרי שהכל נגמר.
ב. ב 99% מהמקרים גם גומרת את כל הסיפור הזה. מה שלפעמים כדורים לא מסוגלים ואז נדרשת הפלה בגרידה בכל מקרה.

קשה ועצוב. משתתפת בצערך

קרה לי בדיוק אותו הדבר בהריון הקודם. בחרתי ללכת על גרידה כי רציתי פשוט לסיים את זה ולהיות אחרי. הכל היה תקין, מצד שני זה בכל זאת ניתוח עם אופציות לסיבוך. הבעיה עם הציטוטק זה שאף אחד לא יכול להבטיח לך שזה לא ייגמר בגרידה בכל מקרה...
מקווה שתתאוששי מהר, ושהפעם הבאה תסתיים בידיים מלאות!

meem8

New member
מאד מצטערת

עברתי הפלה טבעית בשבוע 8 לפני 5 שבועות.. שיעבור בטוב עד כמה שאפשר. חיבוק

Born2Bmom

New member
אוף, איזה עצוב וכואב

חיבוק ענקי

havitush661

New member
תודה בנות על התמיכה

אני כמה ימים אחרי ציטוטק, עדיין לא עשיתי ביקורת אצל רופא אבל אלך ביום רביעי.
בתחושה שלי הכל התנקה והכל בסדר.
מקווה לחזור לטיפולים אחרי החגים. עד אז אני בהפסקה+ טיסה מתוכננת ממזמן לארה"ב לבקר את אחי ואת האחיינים שלי.
מקווה לחזור משם בכוחות מחודשים.

עצוב

אני העדפתי גרידה, והאמת שלא הציעו לי משהו אחר.
רציתי לגמור עם זה ודי..
&nbsp
חיבוק
&nbsp
&nbsp

למעלה