שאלה של מתחילות

שאלה של מתחילות

היום בשבוע 5 פלוס 3 זה אומר שאני במהלך שבוע 6, אוטוטו מסיימים 6. השאלה- כשאומרים לעשות בדיקה בשבוע מסויים נגיד שקיפות עורפית משבוע 11-14 האם מתכוונים לעשר פלוס או ל-11 פלוס? יש לי בדיקת דופק בשבוע הבא ביום חמישי, כלומר אהיה ב6 פלוס 4 אני מנסה להבין אם אני יכולה להקדים קצת ליום ראשון שאני אהיה ב6 , כלומר היום הראשון בשבוע השביעי או שזה מוקדם מידי? או שבכלל בלבלתי לגמרי... תודה לעונות

את בשבוע השישי.. אך מבחינת בדיקות וכו זה שבוע 5.

זה קצת מבלבל.. אך בכל מקום שרשום שאפשר לעשות בדיקה בין שבוע כזה לאחר, העיגול הוא כלפי מטה.
&nbsp
לגבי דופק.. לא ב 6+0 אצל רוב הבנות לא יראו דופק. אצל חלק כן, אך תלוי בהתפתחות העובר ולא פחות מכך המיכשור.. רוב הבנות שהולכות בשלב זה תראנה רק שק שק חלמון ועוברנציק פיצי. אגב.. גם בשבוע 6+4 לא אצל כולן רואים.. (לרוב כן) לכן הרבה רופאים מחכים ל 7+0.
כשאת רואה באינטרנט שרשום שבוע 7 ברוב המקרים מתכוונים שזה החל מ 7+0. כשרושמים השבוע השביעי.. לרוב מדובר ב 6+
כן.. זה מבלבל...

תודה

יותר ברור עכשיו.. בעקרון הבנתי מהרופא שהוא מפצל את הבדיקה הראשונה לשק ודופק.. כנראה בגלל שזה אחרי טיפול הוא רוצה לראות אותי פעמיים בסמיכות. טוב.. הלוואי והעובר שלנו יהיה אלוף וכבר יראה לנו צהלולים :) תודה על התשובה!

היא321

New member
שבוע 6+2 לצורך הדוגמא זה מהלך שבוע 6 מבחינת רפואית

וכשאומרים לך לעשות בדיקה בין שבועות 11 ל 14 הכוונה היא החל מ 11+0

תודה על ההבהרה :)

הבדיקה שלי 4 שבועות ויומיים מההחזרה אם יראו דופק מה טוב אם לא נחזור כמה ימים אחרי.. הרופא אמר לי להגיע אליו במועד אז הזה אז נראה.. מה שחשוב לי זה להבין. ידע = כוח =שקט

למעלה