בחילות בהריון

אינדי88

New member
בחילות בהריון

היי, רציתי לשאול... יש כאן מישהי ללא בחילות? אני כרגע שבוע 7, יודעתשעוד מוקדם... אבל אין לי כמעט שום תחושה.. אולי קצת רגישות בשדיים, אבל בחילות- אין.. אני יודעת שאני הזויה וצריכה להודות על כך.. אבל עם החרדתיות שלי... זה מרגיש לי כמו סימן לא טוב )-: לכן יש בחילות?

gluten free

New member
לא היו ואין עכשיו

בהחלט להגיד "תודה ואמן"
&nbsp
כשלא היו לי גם אני חשבתי שזה לא אמור להיות ככה. הרי אישה בהריון היא סמרטוט מבוחל שמקיא ונגעל מכל מאכל (כמעט). אז זהו , שלא. מסתבר שיש מאות דגמים של "אישה בהריון".
&nbsp
אתמול דיברתי עם חברה שהיא גם דולה ובכל הריונותיה לא סבלה מבחילות...
&nbsp
ראי את עצמך כמשתייכת למועדון בנות המזל, ובתקווה שלא תזכי גם לבחילות בשבועות הקרובים!!!!
&nbsp
ו... בשעה טובה ושימשיך מצ'עמם

tomy308

New member
אענה לך

בהריון הקודם שלי לא היו בחילות והריון כיף נהניתי מכל דקה ,בהריון הנוכחי עד שבוע 6+5 לא היה לי כלום שום בחילות שום הרגשה והייתי בטוחה שמשהו לא בסדר וביקשתי בשיא טיפשותי משהו רמז אפילו בחילה קטנה רמז אציין שלאחר יום הלכתי למוקד והכל תקין אבל הבעיה שמישהו שמע אותי ושבוע אחרי בחילות הקאות עד היום ללא הפסקה שבוע 16 וכל יומיים עירוי אז ממליצה תאמיני אל תחפשי תופעות העיקר אמונה מקווה בשורות טובות

אני בשבוע 6 גם ללא בחילות..

או שזה יגיע או שלא.. אומרים שזה לא בהכרח. אני עייפה בטירוף, אחרי שהולכת לישון בשמונה וחצי קמה עייפה כאילי לא ישנתי כל הלילה.. חח

hatalya

New member
שבוע 6 עדיין מוקדם מידי

אצלי הבחילות התחילו סביב שבוע 8 עד 13 בערך והיו קלילות. לא כולן מרגישות בחילות.. ולא כל הזמן כמובן

lozy

New member
כמו שענו לך קודם לא תמיד יש אני את כל ההריון עד עכשיו שבוע

33 עברתי אולי עם 5 הקאות בכללי וללא בחילות בכלל וזה היה בד"כ מריח או משהו שלא עבר לי בגרון.
ככה שתהיי רגועה ותהני מזה.
לעומת זאת צרבות זה דבר נוראי שהתחיל לי בשבוע 20 בערך.

ללא הקאות בכלל, בחילות יותר מאוחר וממש בקטנטונת

בדקתי עם כל האחיות שלי אם היו להן בחילות. חלקן עברו הריונות ללא בחילות בכלל, ולחלק היו בחילות לא משמעותיות.
אני הייתי כמו החלק השני. הרבה יותר מאוחר משבוע 7 (אולי 9-10) וגם הבחילות היו קלות ביותר ורק אם לא אכלתי הרבה זמן או הייתי אחרי נסיעה.
הקאות בכלל לא היו.

לגיסתי היו מלא בחילות... משום מה רואים בחילות כסימן להריון תקין. אז לא, בחילות זה הרבה פעמים תורשתי.

תגידי תודה על כל רגע שאין לך בחילות

(שבוע 23, ברוכה הבאה צרבת... אבל הכי באהבה כי יש פצפון בדרך
)

לא היו לי בכלל

כרגע שבוע 15... מלבד רגישות בחזה, עייפות וקצת יותר רעב לא היה לי כלום. מבינה שזה יכול להלחיץ אותך אבל באמת שעדיף ככה בלי בחילות :)
שיהיה המשך תקין ובהצלחה!

למעלה