היי האם יש כאן כאלו שיכולות לספר לי סיפורים מעודדים

simsam1

New member
היי האם יש כאן כאלו שיכולות לספר לי סיפורים מעודדים

שלא נחו לאחר החזרה כלומר לא שעכשיו עשו מסלולי טיול בשטח אבל לא נחו ורבע שעה אחרי החזרה פשוט המשיכו בחיים רגיל ולמרות זאת נקלט הריון ? תודה

אני

הייתי במשרד והתקשרו להגיד שיש עובר אחד בריא (אנחנו pgd) ולהגיע להחזרה תוך שעה. עזבתי הכל ורצתי. ישר אחרי רצתי חזרה למשרד והמשכתי ביום כאילו כלום. אנשים אפילו לא שמו לב שיצאתי וחזרתי. עכשיו אני בשבוע 11. חוץ מאשר לשמור על מה שאת אוכלת, בלי ספורט חוץ מהליכות ולא להרים דברים, אין מה לעשות ומנוחה לא באמת תעזור לפה או לשם.

גלילי2911

New member
גם אני

הפרופ' אמר לי כבר לקום דקה (אולי פחות) אחרי שביצע את ההחזרה.. ומייד אחרי זה כבר חזרתי לעבודה ותפקדתי כרגיל.. עשיתי הליכות, עשיתי פילאטיס כרגיל וכו'..

אני

אחרי ההחזרה חזרתי לחיים הרגילים... ההחזרה בוצעה באסותא ראשון... הייתי לבד... באוטובוס... אחרי משמרת לילה...(גרה בעפולה)
עליתי בחזור על אוטובוס לתל אביב... כנראה לא על הקו הנכון וירדתי אי שם ברחוב אבן גבירול בתל אביב כי התבלבלתי... והייתי צריכה לצעוד במשך 40 דקות עד לארלוזורוב לתחנת רכבת...מהרכבת נסעתי לבנימינה ששם האוטו שלי חנה ומשם נסעתי לבית בעפולה והלכתי לישון...
בימים לאחר מכן המשכתי לנקות.. לעבוד כרגיל (אחות בבית אבות-עבודה פיזית תלוי במשמרת), המשכתי עוד כמה ימים של פילאטיס אבל הפסקתי כי בעלי ממש התחנן....
אבא באותו זמן היה מאושפז בבית חולים אז הייתי בבית חולים כל יום...
קיצור מאוד עסוקה בהלך היממה...
היום שבוע 34....

תודה! גם לך

אני זוכרת שעברנו יחד את אחת השאיבות פחות או יותר באותן הימים, וחיכינו יחד לבטא...

מאז עברו הרבה דברים על שנינו...

אני. פעמיים

לא נחתי.. יצאתי מייד מהמדיקל ועשיתי קניות. אין אפשרות שם לשכב יותר משתי דקות אחרי ההחזרה כי כולן מחכות להחזרה באותו חדר... תארי לך שכל אחת תתעכב לה חצי שעה.
אחר כך הלכתי הביתה וזה היה יום חמישי בערב. אבל להגיד שנחתי? ממש לא.

ODOD11

New member
אני :)

חמותי סיפרה לי שכשהיא החזירה עובר לםני 26 שנה (שהוא במקרה בעלי היום) בנחו אותה לא לזוז בכלל שבועיים!! זה אומר שאת כל הדרך מתל אביב לחיפה הם עשו ב50 קמש! והיא כל כך פחדה מה סיעה הזאת.. ושכבה שבועיים אחר כך. אצלי לםני 3 חודשים הרופא כבר אמר לחזור מיד לשיגרה.. וככה עשיתי.. הלכתי ישר לחדר בריחה עם בעלי, ויום אחר כך היינו בחתונה שלא ממש רקדתי בה.. הקפדתי בעיקר לא להרים דברים כבדים, ולא קיימנו יחסים.. והנה אני פה

roro41

New member
אני

4 ימים אחרי ההחזזרה הייתי בים . חזרתי לעבוד כרגיל נסעתי ללימודים כל הזמן מסתובבתת באוטו ונושאת את בתי 9 קילו לאן שאני הולכת עושה הכל אמבטיה לה . הרמתי שטיחים ניקיתי את הבית מה שיקרה צריך לקרות !

ענתי787878

New member
בחיים לא נחתי אחרי החזרה...

ונכנסתי להריון... אין הוראה לנוח... בהצלחה!!

אני!

אני מצלמת מידי פעם אירועים ובאותו היום אחרי ההחזרה עוד הלכתי לעבוד וצילמתי אירוע, שזה כולל התכופפויות, תנועה רבה וקילומטרים של הליכה.

ואני בשבוע 14 היום :)

למעלה