קצת ארוך..אשמח לדעתכן המלומדת

קצת ארוך..אשמח לדעתכן המלומדת

אני בשבוע 8 ושישה ימים מתחילת ההיריון חוויתי כאבי בטן שונים ומשונים אחרי התייעצויות ובירורים הבנתי שזה תקין ושכיח. שבוע שעבר ביום חמישי היו לי הפרשות חומות כהות ממש על גבול השחור, אני משתמשת בקרינון וזה יצא יחד עם גושים של הקרינון (סליחה על התיאור) , הלכתי למוקד נשים ראינו את הפיצי/ת ונרגעתי ברוך השם. עכשיו, אני כבר יומיים שלושה עם כאבי בטן שדומים לכאבי מחזור /לכאבי ביוץ ואתמול בלילה החלו לי כאבי גב תחתון. הבוקר קמתי (שוב יום חמישי ) עם הפרשות חומות יותר בהירות מפעם קודמת שוב יוצאות עם הקרינון. יש לי תור לרופא ביום ראשון יש סיבה לדאגה? כדאי ללכת לבדוק כבר היום?

gluten free

New member
לי היו כאבי "מחזור"

גם חזקים לפרקים, למשך זמן של כמה דק ארוכות (או לפחות ככה דמיינתי :) מרגע הבטא החיובית, ועד שבוע 7 בערך. אחכ נרגע ומדי פעם לעיתים רחוקות מרגישה כיווצים עמומים וחלשים מאוד.
לגבי "כאבי ביוץ"- השחלה שבה פעיל הגופיף הצהוב יכולה לתת אותות כאב מדי פעם, או השחלה/ שחלות ממנה שאבו ביציות ובה / בהן יש ציסטות שלא נספגות, כי לא היתה וסת ולא הייתה ירידה של ההורמונים (אלא אמורות להספג בשבועות מאוחרים יותר של ההריון) ממשיכות להציק מדי פעם.
ובגלל הקירבה של הרחם והשחלות למעי הגס ולעצביי הגב התחתון, מזה אפשר להבין ש.... הכל יכול להיות דומה להכל ולהלחיץ ולכאוב.
לי לא היו לי הפרשות, אבל השתמשתי באנדומטרין.
הבנתי מנשים אחרות שקרינון נוטה לצאת בשלל צבעים מחום כהה, בהיר, זרחני, ירקרק (??)
אז מה שאני יכולה להגיד ואולי קצת להרגיע זה שהכל משתנה, הרחם גדושה ועסיסית, ההורמונים בשיאם, אנחנו רגישות לכל סימן ואות.
ובשורה התחתונה- אם ראית דופק, והכל בסדר, רוב הסיכויים שהכלללללל בסדר גם עכשיו.
אבל... כמו שיגידו לך עוד נשים כאן- עדיף להיות רגועה ואם את מרגישה שמשהו לא בסדר, לכי עם האינטואיציה שלך, ולכי להיבדק.
&nbsp
וקחי חיבוק גדול ממני כי יהיו עוד רגעים מלחיצים (מלחוצה עם תעודות :))

הייתי הולכת למוקד... רק כדי להירגע

קרינון אכן עלול לצאת עם מגוון הפרשות. גם לי היו גושים בקרינון בהתחלה.
אחרי לחץ ראשוני, החלטתי להשתמש בזה כתירוץ לראות דופק בפעם הראשונה.
לכי היום - בשביל הרוגע שלך.
אצלנו במוקד זה סיבוב של אחות-א.ס-רופא.
בסופו של דבר הרופא בודק אם זה מגיע מהרחם או מצוואר הרחם. אם הכל סגור שם, זה רק הקרינון.
עדיף בשבילך לדעת ולהירגע לסופ"ש.

גם לי היו כאבים בבטן התחתונה

כאבי מחזור כאלה אבל עמומים יותר. הרחם כנראה מתחיל להתרחב או משהו, לא יודעת למה זה נפוץ בהתחלה ונעלם בהמשך (שבוע 7-8 ככה), אבל לא היו לי הפרשות או דימומים. הייתי מיידעת את הרופא על העניין, אולי הוא יגביר לך תמיכה? בכל אופן סביר שזה בגלל הקרינון, הוא נוטה 'לפורר' את צוואר הרחם

למעלה