מישהי עשתה מי שפיר אצל בר חוה? יש המלצה אחרת?

מישהי עשתה מי שפיר אצל בר חוה? יש המלצה אחרת?

לאחר סקירה מוקדמת הומלץ לנו על מי שפיר + ציפ בשל מעי אקוגני.

מישהי יודעת איך בר חוה בבדיקה הזו? האם להתעקש לעשות אצל מישהו אחר (מהמומחין הגדולים) גם אם זה אומר שהבדיקה תידחה לעוד הרבה זמן כי בטח אין תור קרוב?

עשינו בדיקת דם NIPT אז לא תכננו לעשות מי שפיר ולכן לא שריינו תור

ronki3

New member
חברה קבעה אליו מהיום להיום

דברי עם המזכירה שלו עדי.

כן, קבעתי
, תודה רבה

Niki8888

New member
אני עשיתי בתל השומר

כיון שבגלל גילי הייתי זכאית ללא תשלום- והוספתי את הציפ באופן פרטי.
יכול להיות שגם לך יאשרו ללא תשלום בגלל הממצא.
המחלקה בתל השומר מצויינת (של ליפיץ) וכל המדקרים מאוד מנוסים.
אני עשיתי אצל דר ינון שהיה מצוין.

בהצלחה

Lago Azul

New member
תתנתקי כבר מבר חוה :)

לדעתי כל בדיקה צריכה להתבצע אצל המומחה בתחום שלה. על אחת כמה וכמה מי שפיר.... לא הייתי מהמרת שם. גם אם עכשיו יגידו לך 10 בנות שהן עשו מי שפיר אצלו והסתיים בהצלחה זה עדין לא סטטיסטיקה מספקת. עדיף ללכת לאחד שממש מנוסה בתחום, שעושה דיקורים על בסיס שבועי. מבחינת התותחים הכבדים אני יודעת שהם ליפשיץ וצלאל. אני אישית קבעתי לצלאל. לוקח 2000 ש״ח. כמובן שציפ זה עוד 2750 באסותא. אבל יש הרבה רופאים בהסדר הרבה יותר זולים שיש להם נסיון של שנים והם מעולים. אולי תנסי לקבוע אולי לאריק כהנא , שכבר שנים מדקר וגם מנהל מחלקת ivf באסותא ראשון. הוא בהסדר עם מכבי ויעלה לך רק 600 ש״ח. אני שלחתי לו sms וענה לי מיד.

מסכימה מאד. בדיקה כזו צריך לעשות אצל מומחה.

גם ד"ר באום מבצע את הבדיקה והוא שאל אותי למה אני לא באה אליו. עניתי שכבר קבעתי אצל פרופסור ליפיץ.
למרות שד"ר באום הוא רופא הפוריות והמעקב שלי, עדיין לכל נושא יש מומחים ופרופסור ליפיץ ידוע מאד במומחיות שלו לבדיקות מי שפיר.

אני רשומה ל 16.8 לפרופסור ליפיץ ואולי אאלץ לוותר על התור

בעקבות צירים מוקדמים אני שוקלת מחדש (כרגע שבוע 19).
אם אצטרך לוותר על התור, תרצי את התאריך?

lulu133

New member
רויאל, איך את מרגישה? זה בריקסטונים בלבד או שיש התקצרות צ

הייתה התקצרות והשתפרה אחרי אנדומטרין

אלה צירים שרואים במוניטור.. לא אמרו לי אם זה בריקסטונים...
כתוב "צירים קטנים כל 10 דקות".

מרגישה בסדר (יותר בסדר במצב מנוחה
)

lulu133

New member
ממליצה בחום על דוקטור הנדלר מתה״ש מקבל באסותא ,עשינו צ׳יפ וב

קיבלנו תשובות תקינות טפו טפו. הוא היה מקסים! מדקר אלפי נשים בחודש והומלץ לנו ע״י כל החברים הרופאים שלנו.

Lago Azul

New member
תוך כמה זמן מגיעות תשובות?

במידה והן תקינות. ואיך הן מגיעות? טלפון/ מכתב..?
אני שואלת גם על הצ'יפ וגם על המי שפיר.
אסותא מתקשרים או המזכירה של הרופא?

ושמחה בשבילך שהתשובות תקינות! איזה אבן מטורפת זו שיורדת מהלב אה?

lulu133

New member
היי לאגו

קודם כל שם מהמם בחרת לך (אבא שלי מאורוגוואי :). לגבי התשובות ,הצ׳יפ הגנטי הגיע תוך שבועיים ויום ,ושאר הבדיקות יומיים אחרי הצ׳יפ הגנטי. המזכירה מתקשרת ומודיעה ובכלל הצוות במחלקת מי שפיר מקסים. אם יש לך שאלות אני פה!

Lago Azul

New member
תודה

הנדלר הוא ברשימת רופאי ההסדר עם מכבי נכון?
קבעת תור מולו או שהתקשרת לאסותא?

ובאיזה שבוע עשית את הבדיקה?
אני ממש רוצה לעשות כמה שיותר מוקדם... וכרגע התור שלי בשבוע 18. מבאס אותי לחכות עד שבוע 21 כדי לדעת אם הכל תקין.
מה עשית? לא סיפרת לאף אחד על ההריון עד שהגיעו התוצאות?

lulu133

New member
היי לאגו ,

הנדלר ברשימת המומלצים ובקרוב כבר כעל הנראה יהיה פרטי בלבד ,אז נצלי את זה שהוא שם. עשיתי בשבוע 16 ויום ,כך שהתוצאות הגיעו בשבוע 19 אולי טיפה לפני.
יש באתר שלו מספר טלפון של המזכירה לקביעת תור,ואת שלו למקרה הצורך ,אני הסתמסתי איתו לפני הבדיקה והוא היה אדיב ומקסים. בסוף הבדיקה הוא מדגיש שבכל מקרה של חשש להרים לו טלפון מיד,באמת איש מיוחד . סיפרנו למשפחה ולאנשים קרובים לפני מי השפיר על ההריון אבל עכשיו באופן רשמי זה לא סוד יותר :) וגם הבטן הרגישה חופשי לצאת פתאום החוצה.

למעלה