מתבעסת על מרפאת בר חוה + המלצה מהצפוניות

gluten free

New member
מתבעסת על מרפאת בר חוה + המלצה מהצפוניות

שששקט כאן בימים האחרונים מקווה שכולן בטוב..

אז אחרי דופק בשבוע 6+7 ואחרי שהבעתי בפני בר חוה וצוות המרפאה שלא יהיה לי נוח לעשות מעקבים אצלם (וגם למה לעשות כשיש מעקבים טובים דרך הקופה ליד הבית??) ביקשתי לפני כמה ימים לברר אם אפשר לעשות שקיפות דרכם- לא קיבלתי מענה; בינתיים כבר הזמנתי דרך הקופה אצל דר להב בקרית ביאליק.

ואז התחלתי לראות מי עושה סקירה ראשונה פרטי בצפון ומה המחירים ולסתי נשמטה- התותחים לוקחים בין 2000-2500 לסקירה, בחיפה. לעומת בר חוה - "רק" 1800 שח. אז שוב ניסתי את מזלי מול קורין המזכירה ומול חלי מתאמת מעקבי הריון- ושששששששששש אין קול ואין עונה. אפשר לתקשר דרכם כמעט אך ורק במיל, חוזרים רק בזמנם ואת? תתיבשי ותחכי.
א נכון יש זמן עד שבוע 14-16, אבל התורים אוזלים במהרה.
אז זה מכעיס אותי! או שיגידו שירדתי לתחתית סדר העדיפות כי אני לא עושה שם מעקבים, או שיחזרו אליי.

המלצה על סקירה מוקדמת במחיר שפוי- האזורים יכולים להיות:
חיפה, עפולה, קריות, נצרת, טבעון, טבריה, עכו, נהריה..

תודה וברכה על כולנו

Lago Azul

New member
באיזו קופה את?

נכון שהתותחים לוקחים 2000-2500 ובר חווה רק 1800. אבל עם כל הכבוד למלך, המומחיות שלו זה פוריות ולא סקירות. אז יש סיבה למה הוא לוקח פחות . אז לדעתי או שתשלמי לאחד התותחים הכבדים, שאני מסכימה איתך שזה באמת כואב בכיס, או שתלכי לאחד הרופאים בהסדר של הקופה שאלו גם רופאים מעולים! יש אומרים שאין שום הבדל בין היחס שהם נותנים בפרטי ליחס שהם נותנים דרך הקופה. באיזור הצפון אני יודעת שמאוד מומלץ טלמון. הוא בהסדר עם מכבי. אם הייתי גרה שם הייתי הולכת אליו בלי לחשוב פעמיים. ולגבי שקיפות- חבל על הכסף שלך. זו בדיקה ממש פשוטה. רופא בהסדר מספיק טוב... אפילו טכנאית יכולה למדוד את העובי של הנוזל בעורף. במכבי רופא בהסדר לשקיפות עולה 80 ש״ח וטכנאים במכון לבריאות האישה 40 ש״ח.

gluten free

New member
אני בכללית

ואת השקיפות עושה דרך הכללית, בעלות סמלית.
ד"א בר חוה הוא לפני הכל מומחה א"ס בהכשרתו, מסתבר :) אבל- יותר מהכל פחות בא לי לנסוע, ולהתייבש בתור. אני מחבבת אותו אבל להגיד שהיתה לנו כימיה מעולה ואני סומכת רק עליו , יהיה מוגזם . אז כן אחפש דרך הקופה/ פרטי בצפון

לא רואה סיבה להשאר אצל בר חוה

את מה שהוא עושה טוב מאחרים כבר השגת...
שקיפות לגמרי תלכי לרופא קופה
לגבי סקירה אני בעד להשקיע בתותח, יש לי חברות מהמרכז שנוסעות במיוחד לחיפה בשביל סקירה אצל בורנשטיין (נדמה לי) אז אם את כבר באזור גם ככה שווה לשקול

gluten free

New member
לגמרי חשבתי עליו. שמעתי טובות ורבות

מה יותר קריטי הסקירה הראשונה או המאחרת? אני לא בטוחה שאעשה שתיים (תלוי בתוצאות כמובן)

היא321

New member
אני חושבת שדווקא השניה יותר קריטית

אם מוותרים על הראשונה צריך לציין בפני הרופא בשניה שלא עשית ראשונה.
גם לא סתם עושים סקירה שניה-יש מומים (לא עלינו) שנצפים מאוחר יותר.
ואם חלילה רואים משהו בראשונה לדעתי פחות קשה להפסיק את ההריון בשבוע 16 מאשר בשבוע 24. בכל אופן לא הייתי מוותרת על אף אחת מהן. ולדעתי הרופאים שבהסדרים עם הקופות מספיק טובים. אם חלילה יש מום הרופא בהסדר של 140 שח יראה את אותו הדבר שהרופא התותח ב 2500 יראה

hatalya

New member
אני עשיתי אצל רופאים בהסדר עם הקופה

אין לי המלצות לצפון, אני מהדרום :) אבל לפני השקיפות והסקירות התלבטתי האם לשלם הסכומים האלו כי בא לי להתפנק או שזו שטות.. החלטתי לעשות דרך רופאים שעובדים בהסדר עם הקופה ואם ממש לא אהיה מרוצה, אמצא כבר תור בשוק הפרטי, מקסימום אסע לעיר אחרת. בסוף לא הייתי צריכה, הרופאים האלו מעולים, מיומנים מאוד, זה מה שהם עושים כל היום.. וכמעט כל רופא הוא גם פרטי. אז ממליצה לך להתקשר לקופה שלך, לקחת רשימה של הרופאים, מאמינה שזה יהיה מספיק טוב.

gluten free

New member
את צודקת מאוד

הפרמטר הוא מיומנות ונסיון רב, ולא יצירתיות כמו שחיפשתי אצל רופא פוריות (להלן בר חוה)

על איזה מעקבים את מדברת? יש מעקב אחד ראשון בודד אצל

בר חווה לראות דופק וא"כ הבדיקות הבאות הן שקיפות וסקירה ראשונה. אין "מעקבים" פרט לכך, עד למעקבי הגדילה שיש פעם בחודש החל מחודש 5-6.
&nbsp
אבל זה שבנות רושמות פה שזו לא המומחיות שלו ולא ממליצות עליו.. זה כבר עניין אחר.

gluten free

New member
לא יודעת עדיין מה משמעות המילה "מעקב"

אבל בכל מקרה לא מתכוונת לנסוע אליו פעם בחודש ולשלם פרטי.
את עשית אצלו סקירות? איך התרשמת?

סקירה ראשונה באוגוסט בע"ה

כך שלא יודעת להגיד. אבל הייתי מרוצה שרמת ההתעמקות שלו במקרים אחרים כמו היסטרו שעשינו בעבר וכו. אז החלטנו להישאר.
&nbsp
בינתיים עשיתי אצל דונן (מקווה שזה השם של הרופא אצלו) שקיפות וממש התרשמתי מהמקצועיות. הוא עשה ממש מיני סקירה, הבדיקה ערכה הרבה זמן. הסתכל על זרימת הדם, הסתכל גם באולטרסאונד רגיל מכל כיוון אפשרי וגם בתלת מימד. ממש עשה עלינו רושם טוב של רופא קפדן.
&nbsp
אני מאוד מחבבת את הרופא נשים שלי שגם עושה מעקבים. אך הציוד אצלו גרוע. חשבתי שאולי אחרי הסקירה אעבור אליו.. אבל כרגע נוטה שלא. אם לא אהיה מרוצה אצל בר חוה אלך למישהו אחר, אבל אחד המומחים ולא "סתם" רופא נשים.

ד"R דנון

גם אני אצל דנון במרפאה של בר חווה...
רופא מקסייייים!
כל בדיקה אצלו היא מיני סקירה, בודק ומסביר הכל בצורה הכי אמפטית שיש.
את בר חווה ראיתי רק בסקירה הראשונה שלי... מאז אני אצל דנון...

אגב.. לא היית מרוצה בסקירה מוקדמת מבר חוה?

למה החלטת לעבור להיות רק אצל דנון ולא "4 עיניים" לפי הדיפולט במרפאה?
&nbsp
משלמים לבר חוה הרבה עבור הסקירה, מקווה שהוא נותן את התמורה לכך...

אני מאוד נהניתי בסקירה אצל בר חווה

הוא לרגע לא סוגר את הפה במהלך הסקירה, כל איבר שבודק אומר מהו מה גודלו ובסוף מוסיף תקין, זה מוריד מאוד את הלחץ....
בנוסף העוא אומר אני בודק גשר האף.. תקין.. שולל מומים כאלה וכאלה... בודק גובה אוזנים.. שולל מומים כאלה וכאלה...
הרגשה מאוד יסודית...
אחרי הסקירה החלטתי לעבור לציבורי.. והמשכתי מעקבים בציבורי עד שהגעתי לסקירה שנייה ושם אמרו לי שהעובר שלי עם ראש קטן מידי ואולי מחלה זיהומים אולי מפגר.. ואז פניתי שוב לבר חווה ואת הסקירה השנייה ביצעתי אצל דנון-שאצלו היה תקין והחלטתי להישאר שם בשביל לא לחטוף יותר התקפי לב...
נראה לי שהקטע של 4 עיניים זה יענו 2 עיניים בסקירה אחת ו2 עיניים בסקירה שנייה... אחר כך מעקבים עושה דנון או ד"ר יואלי...נראה לי...

והמעקבים

האמת שאין כל כל כך הרבה... 32
עושים סקירה שנייה סביב שבוע -... אחר כך מעקב גדילה וב28 32 36 ויאללה להת'.... אלא אם כן את צריכה יותר...

ממליצה בחום על דר' דוד דנון

שמקבל במרפאה של בר חווה, אבל שווה בפני עצמו בכל כך הרבה פרמטרים: מקצוען, מקסים וצנוע. עולה 2000, ויש החזרים מקופות החולים ו/או ביטוח פרטי.

gluten free

New member
תודה על ההמלצה!נשמע מצויין

ובטוחה שבעל נסיון עשיר. אבל אם כבר לשלם סכום כזה (לפי המחירון שניתן לי זה עולה 1800, ואז זה משמעותית זול יותר מהצפון) של 2000, אשאר "בגיזרה" הגיאוגרפית שלי :)

למעלה