שאלות על הכפלות של בטא

גלילי2911

New member
שאלות על הכפלות של בטא

מאוד מתרגשים.. הריון ראשון אחרי טיפול IVF ראשון.
החזירו עובר אחד.
אני היום ביום ה-14 אחרי החזרה. בטא - 814.
התחלתי ביום ה-10 עם בטא 113, אח"כ 310 ועכשיו, כפי שציינתי 814.
ההכפלה היא פי 2.6-2.7 בערך. מאחר וברור לי שלא מדובר בתאומים - האם הבטא תקינה?? אני חוששת מאוד שההכפלה המהירה מעידה על בעיה כלשהי (כי הבנתי שהכפלה תקינה היא פי 1.5-2). אשמח להתייחסותכן.

ובכלל - איך מתגברים על החששות והפחדים? אחרי המתנה כ"כ ארוכה אנחנו בחרדות שמשהו ישתבש בדרך.. עוד קשה לנו לשחרר ולשמוח.. לא מעיזים בינתיים לספר לאף אחד.. לא אמרנו עוד כלום להורים בסופ"ש..

היא321

New member
מזל טוב!

כידוע לי הכפלה תקינה היא פי 2 ומעלה. פי 1.5 זה גבולי בדרך כלל.
הכל בסדר וקצב ההכפלה מהמם.
לגבי החששות, אין לי עצות. הייתי במצב הזה והלכתי כל שבוע לבדוק דופק שהרגיע אותי בדיוק לחצי יום. אחר כך הזמנתי מכשיר דופלר ביתי לשמיעת דופק העובר (משבוע 14) והייתי רגועה

ODOD11

New member
הכפלה נהדרת בהצלחה רבה!!

בעז"ה שבקרוב תראי שק יפה ודופק :)

ODOD11

New member
אה והחרדות.. פה יבינו אותך

שבוע 8 ולא מעיזה לשמוח

גלילי2911

New member
תודה לכן! השאלה והחשש נובעים מכך שראיתי

שערכי הבטא שלי חריגים ביחס לשבוע וקראתי שהדבר יכול להעיד במקרים מסויימים על הפריה לא תקנית ובגלל זה אני מאוד לחוצה..

הוכחה...

ערך הבטא שלך קרוב מאוד לממוצע ליום זה, טיפה גבוה מהערך הממוצע אך עדין כמעט באמצע (היום מחושב ביחס לביוץ לא מועד החזרה)-
http://www.betabase.info/chart/betaByDay/17/Single

וההכפלה בדיוק בממוצע-
http://www.betabase.info/chart/doublingByBeta/8/Single
(לפי הנתונים שרשמת הבטא שלך מכפילה פי 2 כל 35 שעות בערך).

חבל שלא את כולן כאן ניתן היה להרגיע כל כך בקלות

yaelyaron4

New member
מרגש ומזל טוב !!!! שאלה אליך?

אנחנו אחרי החזרה של עובר אחד ivf ראשון. ההחזרה הייתה ביום ראשון מקבלת תמיכה של קרינון אחד ביום. היום הזרקתי גם חצי אוביטרל. הרופא אמר לי לעשות בדיקת דם ביום שישי הבא. האם זה לא מוקדם מידי? מה הרגשת בשבועיים האלה? מה עשית כדי לשרוד את המתח

גלילי2911

New member
בהמשך לשאלתך

לי הרופא אמר לעשות בדיקה 12 יום אחרי החזרה.. בגלל שהייתי פקעת עצבים כבר עשיתי ביום ה-10 לאחר החזרה בדיקת ביתית שיצאה חיובית ובגלל ששעתיים אחרי היה לי דימום (אחרי ששמתי את הקרינון) נלחצתי ורצתי כבר לעשות בדיקת דם לבטא ולפרוגסטרון.
לגבייך - אני מניחה שהרופא יודע מה הוא אומר אז אם הוא אמר לך בשישי הבא אני מניחה שזה הזמן שאת צריכה ולא מוקדם מדי (בגלל שהזרקת רק חצי אוביטרל מניחה שעד שישי הבא זה אמור להיות בסדר - אבל לא באמת יודעת).
מה עשיתי כדי לשרוד את המתח - לא משהו מיוחד..בסוף איכשהו הזמן עובר.. הייתי מאוד חסרת סבלנות (כמו שאני עכשיו בהמתנה ובמתח גדול ליום חמישי הבא לראות באולטרסאונד שהכל תקין..).
מה הרגשתי בשבועיים האלה? הרגשתי הרגשות קלות של מחזור וקצת רגישות בחזה - אבל האמת, זה ממש לא אומר כלום ולא יכולתי לייחס את זה להשרשה כי כבר מלא פעמים הרגשתי ככה לפני המחזור.. עם כל הפעמים שחוויתי שלילי למדתי ששום סימן לא אומר שום דבר.
מחזיקה לך אצבעות!!!

למעלה