קיום יחסי מין בשליש ראשון

ODOD11

New member
קיום יחסי מין בשליש ראשון

מה דעתכן? מסוכן? נזהרות? ממשיכות כרגיל? הרופא לא אמר כלום, אבל כל ההיריון הזה מפחיד ונראלי שאנחנו לוקחין על עצמינו סתם דברים

אנחנו

בהתחלה קצת לאחר הבטא קיימנו יחסים, אבל אח"כ היו לי הרבה דימומים, ואני חושבת שהדימום הראשון היה לאחר קיום היחסים.
כאשר הגענו למרפאה, הרופא אמר לא לקיים יחסים לפחות עד שבוע 8, הוא מהמחמירים. כשהגעתי לשבוע 8, שכחתי לשאול אותו מה הוא חושב לגבי ההמשך,
החמרנו ולא קיימנו יותר יחסים עד שבוע 10 (יותר מחמשה שבועות התנזרות), אבל אז החלטנו לתת לעצמנו דרור, מקווה שלא יפגע בכלום. הרגשתי שעבר בשלום (בפעם הראשונה שקיימנו יחסים אחרי הבטא הרגשתי שהאזור יותר רגיש וכואב, ואח"כ גם היה הדימום...)

gluten free

New member
אנחנו מקיימים כרגיל

אבל יותר בזהירות.
אין לי דימומים בכלל אבל אם היו לי בטח לא הייתי רוצה לקיים יחסים , לפחות לא בדרך השגרתית...
בכל מקרה אורגזמות נשיות = בריאות ומצב רוח טוב, אז להזיק, זה לא יכול :))

hatalya

New member
אפשר לקיים

באופן טבעי, התדירות יורדת במיוחד בשליש הראשון. אצלנו הוא ממש חשש ואני הייתי 90% מהזמן עייפה מידי וישנה מידי.. (;

אנחנו לא קיימנו עדיין

הבעל חשש מידי, ואני לא התעקשתי כי היו החתמות שהלכו וחזרו.. אז חששתי שקיום יחסים יחמיר.
&nbsp
הרופא אומר שאין מניעה.. וכנראה אנחנו מחמירים יותר מידי.. אבל מנסים להרות כבר 4.5 שנים, עם הפלה וכימים ברקע.. אז פשוט מפחדים. לא יודעת אם הפחד ראלי או לא.
בכל מקרה עדיין מתלבטים מאיזה שבוע לחזור לקיים בתקווה שהכל בע"ה יהיה בסדר.

ממשיכים כרגיל

אבל בעדינות. בהתחלה הבעל חשש לפגוע בתינוק אבל הראיתי לו מספיק כתבות שהוא אפילו לו מתקרב אליו. מצד אחד אני עייפה יותר אבל מצד שני כל המחשבה שיצרנו חיים כל כך רומנטית ומקרבת בינינו שאי אפשר להתאפק. בנוסף עוד לא סיפרנו אפילו להורים. אנחנו נהנים בינתיים לחיות בבועה שלנו האינטימית.

ODOD11

New member
תודה יקרות! אני רואה שמה שמשותף לגמרי

זה שהבעל חושש יותר.. מעניין.. גם אני שאלתי בשבילו ולהרגיע אותו. נכנסים לשבוע 8 בעז"ה.

למעלה