אפשר המלצה לשקיפות וסקירת מערכות?

קסם103

New member
אפשר המלצה לשקיפות וסקירת מערכות?

הי בנות, אני צריכה לקבוע במכבי תור לשקיפות עורפית וסקירת מערכות. יש המלצה לאיזה רופא ללכת או שזה לא משנה? תודה

אני הלכתי לד"ר ארז יזהר

הוא מקסים ויסודי.
מקבל בבני ברק וגבעתיים.

כדאי לקבוע כמה שיותר זמן מראש, הוא די עמוס.

monte carlo

New member
מצטרפת להמלצה על ארז יזהר + דיס המלצה על ד"ר קטורזה

ד"ר ארז יזהר בדק שקיפות עורפית לבת הזוג שלי והיה סופר יסודי, המתין עד שהעובר יואיל בטובו להסתדר בפוזיציה הנכונה, בדק שוב ושוב וסיפק הסברים ארוכים.
בעקבות הבדיקה הזאת החלטנו לקבוע אליו גם את הסקירות הבאות ובשבוע הבא נעשה אצלו סקירה כפולה - מוקדמת לה ומאוחרת לי.

לעומתו, ד"ר קטורזה שעשה לי את הסקירה הראשונה היה מתחת לכל ביקורת. מיהר וזירז, תוך רבע שעה כבר היינו בחוץ והבדיקה עצמה היתה אולי 10 דקות. הוא לא ראה טוב את הלב ולמרות זאת סיים את הבדיקה וכששאלתי אם לחזור שוב אמר שאין צורך ושבשביל זה יש סקירה מאוחרת. הוא אמר שלא היו תנאים אופטימלים לצפיה בלב אך הדגיש שלא נתקל בשום דבר לא תקין, ורק אחרי שיצאנו מהקליניקה גילינו שהוא ציין בסיכום הבדיקה שנמצא מוקד אקוגני בלב. נכון שזה לא ממצא מדאיג ורוב הסיכויים שאין לו שום השפעה, אבל לכל הפחות על הרופא לציין זאת ולספק איזשהו הסבר, אפילו רק להרגעה.
בקיצור - ממש לא ממליצה.

אצל ד"ר יזהר הייתי שעה שלמה

בסקירה הראשונה...פצפון היה במנח בן גוריון כך שאת המוח הוא ראה ישר, הוא סיבב אותו שוב ושוב עד שראה את הלב מכל הכיוונים שתכנן.
הוא ראה את הלב מאיזה 700 כיוונים אבל עדיין החליט שלא ראה מספיק טוב ושלח אותי לאקו לב עובר רק בשביל להיות בטוחים.
שאלתי אותו על מוקדים אקוגניים, הוא שאל מאיפה הבאתי את זה
אצלנו אין ברוך ה'.
תכל'ס לגיסתי היה והיא הלכה לעשות אקו לב שברוך ה' היה תקין.

הוא הסביר בפירוט מלא כל דבר שראה ואת כל פעולת הלב, איך כשיש "קרוס" זה אומר פעולה תקינה וכשיש קווים מקבילים יש מום בלב, איך הדם נכנס ויוצא.

מודה שלא כל הסקירה הייתי בריכוז מכיוון שאצלי הסקירה הייתה וגינלית והוא היה צריך להזיז את העובר כל הזמן כדי לראות מה שהוא רצה לראות. לפעמים כאב.. ציין כל דבר שראה (כליה ימנית, כליה שמאלית, קיבה ועוד). באיזשהו שלב נתן לי מרשמלו ואמר שזה עוזר להם לפעמים לזוז יותר.

אם ראיתי לדוגמא את העובר נושם, הוא התעכב והראה לי הכל.
היה מדהים.

אם לא הייתי נשארת אצל רופא הפוריות שלי באופן פרטי, הוא האדם ללוות הריון.

ממליצה בחום על דוקטור מיקי לוריאן

לא יכולה להסביר במילים את הרגישות, הקפדנות והמקצועיות שלו.
אפילו בשקיפות עורפית הייתי אצלו חצי שעה והוא הראה לי דברים שלא מראים בשקיפות לאחר שהוא ראה שאנחנו נרגשים כל כך.
עובר על כל איבר כמה פעמים, מסביר ברוגע. מומלץ בחום!

NomNomNom1

New member
מצטרפת להמלצה על לוריאן

עשינו אצלו את הסקירה בחמישי האחרון. היה יסודי ביותר , מקצועי , יש לו טכנולוגיה משוכללת ומדהימה שבעזרתה ראינו את העובר היטב .

מה שכן , ייאמר לזכותו שהוא לא הצליח לראות כף יד אחת של העובר והתעקש עד שנראה אותה היטב , לא הקל ראש בשום דבר ועבר איתנו איבר אחר איבר.

בסופו של דבר היתה לנו סקירה ארוכה ולמרות שהוא לרגע כבר כמעט התייאש מהעובר העקשן שלי , הוא לא ויתר עד שהוא ראה את היד היטב ואז שחרר אותנו.

היה אדיב לכל אורך הסקירה ונתן תחושה ממש נעימה , ענה על כל שאלה שלי ושל בעלי ואני ממש ממליצה בחום :)

בדיוק אתמול עברתי את הסרט הזה

העובר היה בן גוריון.. ראש למטה.
כנראה ישן ולא היה בא לו לזוז יותר מדי.
ד"ר יזהר לחץ עליו לזוז, קיבלתי מרשמלו לחיזוק התזוזות (בפעם הבאה אני אוכל שוקולד לפני).

והסקירה שלי עוד הייתה וגינלית...

NomNomNom1

New member
שלי היתה בטנית

אבל נאמר לי שאם לא יראו טוב אז יעבור לוגינאלי. אני גם חושבת שזה תלוי השבוע שאת מגיעה. אני עשיתי סקירה ב-16+2

הסיבה לסקירה וגינלית

כי אצלי דופן הבטן בעייתי בגלל ניתוחים שעברתי.
אצל גיסתי הסקירה הייתה בטנית לחלוטין.

למעלה