הפסקת תמיכה

איילה137

New member
הפסקת תמיכה

הי
אני כרגע בשבוע 8 +5 ימים. הרופאה שלי למעקב הריון בקופת חולים אמרה לי להפסיק את התמיכה בשבוע 12. יום למחרת היה לי תור נוסף לדופק ביחידת IVF באיכילוב (שלא הייתי חייבת ללכת אבל אם יש אולטרסאונד,אז למה לא?) ושם הרופאה אמרה לי להפסיק תמיכה בשבוע 10...
אני לוקחת נרות אוטרוגסטן 3 פעמים ביום
מה הייתן עושות?מתי להפסיק?

hatalya

New member
הצעה

או שתחמירי ותפסיקי בשבוע 12, או שתעשי ממוצע בין שתי ההמלצות ותפסיקי בשבוע 11 :) בהצלחה

lozy

New member
אני עשיתי הפסקה בהדרגה

למשל ירדתי במינונים אמרת שאת לוקחת שלוש תרדי ל 2 בשבוע ואחכ אחד בשבוע. סתם המלצה אצלי הרופא דווקא העדיף לחכות ל 12 ומשם הורדנו מינון. אבל יש כאלה שמפסיקים ב9

כנראה שלא חד משמעי

היום שחררו אותי מאיכילוב, ושאלתי עד מתי להמשיך תמיכה והרופאה אמרה שיש כמה גישות...מינימום שבוע 9 ועד סיום שלישי ראשון
היא טוענת שאין מחקרים שמוכיחים שזה עוזר בשלב הזה וגם שאין משמעות להפסיק בהדרגה
שבוע הבא אני אצל רופא הנשים שלי ואני אשאל אותו מה דעתו
נראה לי שאם לא תהיה לו דעה אני אלך לגישה המחמירה

גישה מחמירה יכולה גם לומר ההפך

קראתי באינטרנט (לא ערבה לכך) שבגלל שמשבוע מסויים (12?) השלייה מתחילה לספק הורמונים, עדיף לא לקחת אחרי שבוע זה. יש שטוענים גם שההשפעה על העובר של ההורמונים החיצוניים לא נבחנו מעבר לשבוע מסויים.
לא בטוחה כמה הטענות האלה נכונות.. אבל זה הספיק כדי לשכנע אותי להקשיב לרופא ולא להתעקש איתו להמשיך.

אצלי הופסק לפני שבועיים

אחרי הבטא האחרונה נאמר לי פשוט להפסיק.
קיבלתי אנדומטרין 1 פעמיים ביום.
הפסקתי בחשש, אבל אני סומכת על הרופא שלי

איילה137

New member
תודה לכן על העצות

אני חושבת שאפסיק לקחת בשבוע 11.בעיקר בגלל שאני לא יכולה לסבול את זה יותר...אפילו זה עושה לי בחילה

gluten free

New member
אצלי הופסק אתמול, שבוע 8 היום.

בא"ס אתמול הדר' הראה לי את הגופיף הצהוב, הוא לא מתנוון עד שהשילייה לוקחת פיקוד עוד כמה שבועות, והוא ממשיך לספק את הפרוג'. מניחה שלמי שאין גופיף/ נהרס לגמרי בשאיבה (אם בכלל יש מצב כזה?) אז ימשיכו תמיכה עד שבוע 12.
בכל מקרה אני שמחה מאווווווד להפסיק להכניס דברים לנרתיק. מכאן אני מקווה לדרך חד כיוונית בעוד 32 שבועות +- .

Lago Azul

New member
גם לי בר חווה אמר להפסיק אנדומטרין

אחרי הבטא השלישית. זה היה שבוע 4 ואני יודעת שהרוב מפסיקות בשבוע 9-10. הנחתי שזו טעות ולא הפסקתי.... בדיעבד אני מבינה שאולי כן יכלתי להפסיק כי זה היה מוקפא על בסיס טבעי , כלומר היה גופיף צהוב... אבל לא התחשק לי לבדוק את התאוריה הזו על חשבון הריון שלקח לי כל כך הרבה זמן להשיג. הפסקתי בשבוע 8+5.

נצל"ש - אני הפסקתי בשבוע 12

(11+6), אני אחרי החזרה של מוקפא ללא ביוץ טבעי. הפסקתי לפני כמה ימים והתחילה לי הפרשה צהובה ביומיים האחרונים, יכול להיות שיש קשר? או שהיה לי כל הזמן ובגלל התמיכה לא שמתי לב? אני קצת בחששות. אתן חושבות שכדאי לבדוק רמה של פרוגסטרון אחרי שמפסיקים תמיכה בשבוע 12? אתן בדקתן? תודה רבה!

למעלה