סקר בחילות\ תופעות הריון מאיזה שבוע?

סקר בחילות\ תופעות הריון מאיזה שבוע?

הי בנות.
אני כרגע בשבוע שבע+1 לפני שבוע בדיוק נצפה עובר+חלבון+דופק ב"ה.
רק שבכ"ז המתח והחרדה לא מרפים ואני ממש בציפיה להרגיש בתופעות הריון שאיכשהו מרגיעים שמשהו אכן קורה.
בהריונות קודמים היו לי בחילות ערב בעיקר, לא משהו קיצוני עם הקאות אבל בפירוש בחילות רק שעברו הרבה שנים מאז ואני ממש לא זוכרת באיזה שבוע הם התחילו. (הריון אחד שלא היו לי בו תופעות בכלל, בסופו של דבר בשבוע שמונה בערך, אכן היה בסוף עובר ללא דופק והפלה)
בשבועות המוקדמים יותר היתה לי רגישות רצינית בחזה והיא חלפה לפני מספר ימים

יש לי תור פעם ראשונה לרופא של הקופה בעוד שבוע. אני במתח מטורף.
שתפו בבקשה באיזה שבוע (מנסיונכן, או מסתם ידיעה כללית) מתחילות בדר"כ הבחילות.
תודה!

hatalya

New member
אצלי

אני חושבת שהבחילות החלו סביב שבוע 8. גם היו בחילות ערב, התחילו רגוע, הגיעו לשיא הגועל וירדו סביב שבוע 12/13 בערך.. הציצי כאב כל השליש הראשון והעייפות הייתה הכי קשה אצלי בשליש הראשון. אבל גם התופעות הכי קשות לא הצליחו להוריד את החרדות שלי.. החרדות הן חלק מההריון (;

ODOD11

New member
אתמול 6+3 הקאתי לראשונה

וקיבלתי אישור לזה שאני לא מדמיינת את הבחילות.. אבל אני כבר מתחילה לסבול מהן באמת. העייפות נוראית אהל אין ליצשום דרך להתמודד איתה בעבודה כמו שלי. וכאבי הבטן.. לפעמים קיצוניים ומפחידים

יש הבדל בין תופעות הריון לבין בחילות

חקרתי את האחיות שלי על זה.
לאחת היו בחילות קלות, לשניה היו 2 הריונות בלי בחילות בכלל והריון אחד עם בחילות בהתחלה (הייתה בטוחה שזו בת, אבל זה היה בן שלישי)... לשלישית פעם כן פעם לא.
אף אחת לא חוותה הפלה.

אצלי בהריון הקודם שבו הייתה הפלה לא היו לי בחילות בכלל. לא זוכרת אם הייתה רגישות בחזה או משהו.. היו כאבי גדילת רחם ושחלות מוגדלות שהמשיכו.
בהריון הנוכחי שברוך ה' ממשיך, היו בחילות קלות בערב בעיקר. פעם או פעמיים בבוקר. עד עכשיו יש רגישות בחזה ותחושת מלאות.
ובאופן מפתיע לחלוטין שוקולד הפך אצלי לחסר משמעות ואני הייתי ממש מכורה.
אני יכולה לאכול שוקולד, אבל מבחינתי זה כמו לאכול... מלפפון. סתמי.
אני עושה את זה רק אם אני ממש ממש עייפה ומנסה להישאר ערה (בטמטומי, אם אני באמצע לראות תכנית מעניינת בטלוויזיה).
החשקים הם יותר לכיוון החמוץ והמלוח.
מעולם לא העדפתי ביסלי או אוכל בלילה על פני שוקולד. עכשיו כן.

איילה137

New member
אצלי התחילו בחילות משבוע 6 בערך

והולכות ומתגברות.בהתחלה היה בעיקר בשעות הערב ועכשיו המצב ממש קשה עם בחילות קשות לאורך כל היום.הבעיה שאני בקושי מקיאה ונראה לי שלהקיא ממש עוזר..מחכה לשבוע 12 שתהיה קצת הקלה

ODOD11

New member
בדיוק כמוך עם בחילות קשות וחוץ מהקאה אחת.. כלום

גם כבר נוטה להכריח את עצמי להקיא ולבדוק אם זה יעזור.. כבר נואשת זה ככה כל היום

lozy

New member
אצל לא היו בחילות והקאות וצרבת התחילה רק בסביבות שבוע 19 ככה

שלא בטוח שיהיה לך תופעות כלל.

למעלה