תמיכה - עד מתי

מילקי54

New member
תמיכה - עד מתי

תודה לאל אנחנו בשבוע 9+ תור לרופא יש לי רק בשבוע 11 (הרופא עמוס..) בביה״ח בו עברתי את הטיפולים אמרו שהרופא המטפל צריך לאמר לי מתי להפסיק את התמיכה... מה עושים?

hatalya

New member
אני הפסקתי בשבוע 11

אולי תיצרי קשר עם מחלקת ivf בה טופלת לשאול אותם מה הנוהל. זה משתנה בין רופאים ובין מרפאות

מילקי54

New member
הנוהל אצלם

הוא עד שבוע 9, אבל הם רוצים שהרופא המטפל ייתן לי את ההוראות - סוג של כסת״ח לדעתי ואני לא יודעת מה לעשות :(

בפעם הקודמת הפסקתי בשבוע 11

הגעתי לרופא רק אז כי הוא ישב "שבעה" על אמא שלו והתור הקודם שלי התבטל.
עוד שבועיים משנה?

מילקי54

New member
חלק מהרופאים

טוענים שבשבוע 9 כדאי להפסיק כי זה משפיע על אברי המין שמתפתחים בשבוע הזה וחלק ממליצים עד שבוע 11/12.. אני אובדת עצות

לי הפסיקו תמיכה יומיים אחרי הבטא הראשונה

כלומר ביום שאחרי הבטא השניה שבודקת הכפלה, הנחו אותי להפסיק וכך עשיתי.
כבר יום וחצי בלי, היום זה שבוע 4 יום 5.

קיבלתי..

למשך שבוע מההחזרה 4 אנדומטרין ביום, 2 בבוקר ו- 2 בערב, לאחר יומיים בדקתי אם התמיכה מספיקה (בדיקת דם) ואז הצטרף האספרופם/פרוגינובה 1 בבוקר ו- 1 בערב.
בשבוע השני שאחרי ההחזרה, זה ירד לאנדומטרין אחד ואסטרופם אחד בבוקר, ואותו כנ"ל בערב. כך עד ההפסקה של הכל שלשום.
(בשבוע הראשון היו גם זריקת פרגניל אחרי יומיים ואחרי עוד יומיים דקא.)

באמת? טיפל'ה מפחיד :)

גם אצלי אותו רופא

&nbsp
באיזה שבוע את?

גם אצלי הוא הפסיק סינרל אחרי החזרת טרי

היה לי במקביל גירוי יתר וההורמונים פשוט השתוללו.. אז בר חוה אמר להפסיק סינרל בשבוע 4, ואכן ההורמונים הוסיפו להיות גבוהים. לצערי ההריון ההוא לא צלח אך לא קשור לתמיכה.. רמת ההורמונים הייתה יפה לאורך כל הדרך גם אחרי הפסקת סינרל.
&nbsp
הפעם בהחזרה על בסיס הורמונאלי. הערכים של התמיכה ביום הבטא היו נמוכים מאוד.. מאז לוקחת ג'סטון בנוסף כל יום.. כבר שבועיים. ובאופן אבסורדי הפרוגרסטרון עדיין לא גבוה כמו פעם קודמת..
&nbsp
כנראה זה גם מאוד תלוי בפרוטוקול ההחזרה.

כנראה שאת צודקת..

תלוי בפרוטוקול, תלוי בחודש שהרי כל חודש הגוף שלנו מגיב אחרת...
&nbsp
כל הנסיון להרות זה אוסף אחד גדול של משתנים.. אין דבר אחד קבוע וידוע שאפשר להאחז בו

&nbsp

מאוד מפחיד

שבוע 23..
נורא הייתי לחוצה מההפסקה וביקשתי להמשיך בהתחלה אנרו שאין צורך וכשרו שלא ויתרתי אמרו לי שאמשיך עד הבטא השנייה...
המשכתי לעוד יום... אבל אז החלטתי שאני חייבת לסמוך עליו...

עברת יותר מחצי הדרך :)

וזה מה שמראה שצריך לסמוך על הרופא.. ואיזה כיף זה להיפטר מהאנדומטרין הזה..
&nbsp
המשך עגול ומשעמם שיהיה

למעלה