חרדות של לפני דופק... לא התאפקנו וסיפרנו להורים אתמול

mlk123456

New member
חרדות של לפני דופק... לא התאפקנו וסיפרנו להורים אתמול

ועכשיו אני קצת מתחרטת כי עוד לא עשינו בדיקת דופק. חברה שלי בדיוק סיפרה לי לפני כמה ימים שהיא עברה הפלה בשבוע 9 דווקא אחרי שכבר נצפה דופק. ההריון שלי הוא מ ivf ולכן הסיכוי להפלה או הריון לא תקין גבוה יותר, מנסה לחשוב חיובי, אבל עם כל המסביב וגם הרופא שאמר שעוד לא ניתן לדעת הריון תקין או לא וגם אמרה שהסיכוי להפלה בהריון ivf הוא 30 אחוז, קשה לי ממש לא לדמיין את המקרה הכי גרוע והתסריטים הכי רעים שיש. איך נשארים בחלק החיובי?? נהייתי פשוט פסימית וחרדתית בצורה לא נורמלית

תולית5

New member
קודם כל בשעה טובה!

לדעתי תמיד טוב לספר להורים,
(הרי אם חס וחלילה משהו לא יהיה תקין, הם בכל מקרה יהיו הראשונים לדעת ברוב המקרים.. )
אז טוב שהם מעודכנים ובע"ה הם ימשיכו להתעדכן בבשורות טובות..!
אצלינו בכל הריון סיפרנו בשלב שונה (פעם 1 היתה לי גרידה כשהדופק פסק, ופעם 2 היתה לי גרידה רק אחרי השקיפות שבה גילו בעית התפתחות קשה..)
אבל למרות כל מה שעברנו, אני שמחה שתמיד סיפרנו להורים (של שנינו) בשלבים מוקדמים יחסית, כי כך הם ליוו אותנו לטוב ולרע...
וכדי לא לכתוב רק על הדברים הרעים, יכולה לספר שאני כבר אחרי 3 לידות תקינות, (האחרונה היתה לידת תאומים בחודש האחרון..),
ובע"ה מאחלת לך הריון קל ותקין!

&nbsp
&nbsp

iritz9

New member
מבינה אותך ..באותו מצב בדיוק!

אני החלטתי להפוך הכל לשלבים ולומר תודה על כל שלב שאני עוברת.
אין מנוס מהחרדות, הן שם ולא יעלמו...כך שאין הרבה מה לעשות.
עוד דרך היא לחיות את היום לא לפנטז על העתיד ולא להתעמק בעבר...פשוט לחיות את היום ולהבין ששום דבר כרגע הוא לא בשליטה שלנו ואין באמת מה לעשות.
ואם ההורים שלי לא היו במסע הזה איתי הייתי משתגעת....הם התמיכה שלי.
מאחלת לך הריון תקין ומלא עם תינוקי קטן בידיים

tulitool1

New member
זה ממש ממש נורמלי

אנחנו שיתפנו בכל שלב החל מהזרת ההורמונים,שאיבה ,החזרה ,בטא חיובית וכמובן דופק. הפחד לא עבר אחרי הדופק.. הדרך להשאר אוטימית לא פשוטה.. אבל אני כל הזמן נותנת חיזוקים חיוביים לבטן ואומרת נתראה בתום 9 החודשים המשעממים האלה.. נחכה יחד בסבלנות.. בהצלחה ובשורות טובות

למעלה