בגדי הריון - מתי התחלתן לקנות?

• פותח הנושא lozy
  • פורסם בתאריך

lozy

New member
בגדי הריון - מתי התחלתן לקנות?

היי בנות אני כרגע בשבוע 11 עם תאומים, עדיין לא מתחילים לראות בטן אבל חלק מהמכנסים מתחילים כבר להציק? יש המלצות לגביי בגדים?
מתי התחלתן לקנות בגדים, גם כאלו של כמה מידות גדולות? אשמח לשמוע באיזה חנויות.
תודה לעונות

giraffelle

New member
קונים מתי שצריך

אצל כל אחת הבטן גדלה בקצב שונה. לפעמים כבר בשלב שלך צריך בגדי הריון ולפעמים מאוחר יותר. מכנסיים זה בדרך כלל הדבר הראשון שצריך.
&nbsp
אפשר לעבור לטוניקה וטייץ, או שמלות.
מכנסי / חצאיות הריון עם פס גמיש זה בדרך כלל יותר מוצלח מאשר בגדים רגילים במידה גדולה יותר (אלא אם כן עולים במשקל גם במקומות נוספים חוץ מהבטן
). זה בדרך כלל מתאים במשך הרבה זמן, אז את יכולה לקנות עכשיו בלי להתקמצן.
&nbsp
עוד פטנט - במקום לסגור את הכפתור של המכנסיים, תקשרי גומיה קטנה בחור ואז תשחילי אותה על הכפתור. זה נותן לך עוד כמה סנטימטרים בהיקף.

השואלת14

New member
סביב חודש שלישי-רביעי

כשהבטן התחילה לתת אותות חיים חיצוניים
ואז קניתי כמה
זוגות תחתונים ושלושה זוגות מכנסיים שמשמשים אותי למעשה למעשה
עד היום שזה אומר סוף ההריון!

לגבי חולצות אם יש לך כאלה עם כפתורים אז הן פחות גמישות אבל אצלי
הן רובן סוג של טריקו עם לייקרה אז בעצם את כולן אני לובשת עד היום בלי בעיה.

מסקנה? קני קודם מכנסיים ותחתונים (ולא הרבה מכל דבר) ואת השאר רק עם הזמן ושיהיה בשעה טובה

Petite Chou

New member
מנצל"שת - מה לגבי חזיות?

אני לא רגילה להתעסק בזה כי אני קאפ A וקונה בד"כ חזיות זולות - אבל עכשיו החזה גדל ואני מבינה שהוא צפוי לגדול עוד - אני אמורה לקנות חזיות חדשות כל חודשיים?
מה שמתחיל להיות קטן עלי זה הקאפ, ולא ההיקף...
&nbsp
ולגבי תחתונים - אני צופה שהבטן לא תפריע לפחות עוד חודש (הריון ראשון+אני רק בשבוע 10) - תחתונים במידה יותר גדולה יכולים להספיק? או שאפשר פשוט ללבוש את התחתונים ככה שהגומי מתחת לבטן?
&nbsp
תודה!

giraffelle

New member
חזיות אכן צריך לקנות פעמיים בערך

אם נוח לך להסתפק בגוזיות, חזיות ספורט פשוטות וכיוצא בזה, זה קצת יותר סלחני לשינויים במידה אז זה עשוי לחסוך קניה נוספת.
אצל כל אחת זה אחרת, אבל בגדול אפשר להגיד שצפויה עליה במידה בתחילת ההריון ועליה נוספת לקראת סוף ההריון. אחרי הלידה יש עוד שינויים, אבל אחרי שעובר הגודש הראשוני בדרך כלל מתייצבים על המידה של סוף ההריון. <לכן אם קונים חזיות בסוף ההריון, כדאי לקנות כבר חזיות הנקה>
&nbsp
אם נוח לך ללבוש את התחתונים עם הגומי מתחת לבטן זה סבבה. אני מעולם לא השתמשתי בתחתוני הריון מיוחדים, מקסימום עליתי מידה.

דפני100

New member
חזיות זה מכה. מגרד לי רצח ב"קו התפר" גם ברזל,

גם גוזיה. לא נעים להגיד(או שנעים מאוד) אבל בימים קרים אני פשוט תוקעת צעיף מרשים והולכת בלי ויש לי חזה מכובד

למעלה