למחפשי העבודה...

רינת24

New member
גבורים גדולים,אתם רק מדברים

תעלו תמונות ונחליט מי מתאים ומי לא

d_style

New member
../images/Emo32.gif מחקר מקיף על אנשי הפורום ../images/Emo41.gif

ערכתי מחקר מקיף חוצה זמנים ותרבויות, כולל קבוצות ביקורת, תרופות פלסיבו והפרכת מחקרי נגד, וקיבצתי רשימה מייצגת של אנשי הפורום. כל אחד ואחד שאי פעם כתב בפורום יכלל באחת מהקטגוריות המצ"ב, לפעמים אפילו בכמה מהן. רשאים להוסיף קטגוריות נוספות. ההומוסקסואלים: כפועל יוצא של תרבות חדרי הכושר, גם מפורום חדרי כושר מצופה שיכיל כמות סטטיסטית מסוימת של אוהבי זרג. יש להפריד בין אלו שיצאו מהארון (אותם קל לזהות עפ"י הודעותיהם, אשר מכילות לרוב שירי הלל לאיבר המין הזכרי, תמונות של דודי בלסר ושימוש מוגזם באייקונים
ו
), לבין אלו שחיים בהכחשה ומהווים כ90% עד 95% מחברי הפורום כולו. חלקם מצהירים בגלוי על זהות מינית לא ברורה ומרבים לפתוח שרשורי תמונות של גברים מסוקסים בעלי "לאטיסימוס" רחב במיוחד. נקראים לעיתים גם : בריטים (כי הם נוסעים בכיוון הנגדי). הילדים/ ילדי הסלולרי: גיל המשתתף הקטן ביותר בפורום הוא 13. זהו הגיל בו הבנות מפתחות ניצני שדיים וחיבה לחולצות בטן, הבנים מקבלים זיקפה ראשונה, ומתחילים במירוץ החימוש להשגת עליונות פיזית על בנים אחרים, או לפחות ריבועים בולטים יותר. ככל שמתקרב הקיץ, כך גובר הסיכוי לראות יצורים אלו ולספוג מהגיגי חוכמתם וחתימותיהם השנונות ("הילארי דאף שולתת!1"). ניתן לתמצת את שאלותיהם לנושאים הבאים: "האם חדר כושר פוגע בגדילה?", "איך אפשר להשיג קוביות/ריבועים?", "יש לי 2 משקוליות של 2 ק"ג, תמליצו לי על תוכנית מקיפה שאפשר לעשות בבית". הילדים אינם ששים לקרוא את מאמרי הפורום, לרוב ישמע התירוץ "אני גולש סלולארי", ועל כן שמם הנוסף, ילדי הסלולרי. האופנוענים: אין צורך לחקור את הקשר בין פורום אופנועים לפורום חדרי כושר, ברור למדי שעודף טסטוסטרון (וזין קטן) הוא הסיבה לבחירה בתחביבים האמורים. אופנועני פורום חדרי כושר מרבים לנתב שרשורים לנושא האהוב עליהם, עד כדי כך שלפעמים ניתן לזהות בצד שמאל פרסומות לדו"ג במקום פרסומות לתוספי מזון. אחיהם הקטנים של האופנוענים : רוכבי האופניים. גם מאלו לא חסר,לרוב יתפארו בתמונות של חתיכות מתכת בשווי עשרות אלפי שקלים ומשקל של 3 אגוזים. רוכבי האופניים תמיד יסבלו מתדמית החנונים של תרבות הדו"ג, לכן ידאגו לפרסם את פציעותיהם המדממות ברבים כאות לקשיחותם ורמת הטסטוסטרון הגבוהה שבדמם (ואיבר מינם הקטן). אנשי ה
:
כמקום מפגש לצעירים וצעירים ברוחם, נוצרה בפורום תת תרבות של שרשורי
. בשרשורים אלו ידונו בנושאים ברומו של עולם כמו נשים, אופנועים, וחוויות אישיות מהבילוי האחרון. אנשי ה
הם אנשים שכל תרומת לפורום מסתכמת בפתיחת שרשור שכזה אחת לכמה ימים, לרוב בצירוף כתבה משעשת מוואלה, סרטון של ילד שמן רוקד מול המחשב, או של כומר מחרבן על נזירה. אנשים מהצד השני של המתרס הם האנשים המגיבים, בד"כ ע"י שימוש באייקון
(מפגן ליחה בדמות צירוף כמות מסחרית של אותיות ח' אסורה בפורום) וציון המאכל אותו אכלו ברגע קריאת הבדיחה, ונקב הגוף ממנו יצא המאכל בדרך לא שגרתית לאחר הבנת הפאנץ' ליין או גמר צפייה בסרטון. הטרולים: כבכל פורום המכבד את עצמו, גם את פורום חדרי כושר מבקרים טרולים שונים ומשונים. חלקם קבועים, ומהווים אבן יסוד לתרבות ומורשת חדרי כושר (שגיא26, סיירת מטבח/מעוניין ללמוד/אדון נוטרדאם), וחלקם בעלי כינויים שונים ומתחלפים אשר צצים חדשות לבקרים ומפזרים בדיחות התואמות את שמם (אלו למעשה באחריות משתמש אחד אשר זהותו ידועה ליחידי סגולה ולמנהל הפורום). הטרולים הקבועים בד"כ רוצים לעזור, אך נכשלים כאשר לצורך כך נדרשת יכולות כגון כתיבה בעברית או הבנה בסיסית בחדרי כושר (ראה טרולים בדוגמא הנ"ל). האינטלקטואלים: בניגוד לסטיגמה על שרירנים, בפורום קיימות מספר אושיות מועט בעל מספר נקודות איי קיו גבוה משל שרון סטון. אלו ידונו בינהם במושגים מעולם הפיזיולוגיה, הבוטניקה והזואולוגיה, ישלבו מחקרים רלוונטיים תוך הפניות מתאימות ואבסטרקטים תואמים, ויתנצחו במשך 50 הודעות בנושאים אשר ברורים רק להם. משפטים השגורים בפיהם יהיו "תראה לי מחקר המוכיח מה שאמרת", "כמו שלייל אומר...", והאהוב מכל "חכה חכה שקטריס יגיע". לאינטלקטואל המתחיל אסור ליפול לכשלים לוגיים, אחרת מפלצת ה"אד הומינם" תאכל אותו. כמו כן הוא עלול להיות מואשם ב"אוננות מנטלית". *לצורך הבהרה, אינטלקטואל אינו נחשב מי אשר בתשובה לשאלה קשה מריץ חיפוש בגוגל ועונה כאילו התשובה ברורה מאליו. יש להזהר בביצוע קופי פייסט שלא כדין. מעריצי לייל: הדת החדשה היא UD2 ואלוהים הוא לייל מקדונלד. חדשות לבקרים יוזכר שמו בפורום, בצירוף יראת קודש והפניה להודעה מתאימה בפורום שלו. מעריציו יפצירו במתעניינים שלא להוריד את הספר מהאימיול אלא לשלם ממיטב כספם. בחורות מזדמנות: אלו בחורות, לפעמים בחורילות, לרוב דורשות תשומת לב מיוחדת ועל כן נדרשות להעלות תמונה. העלאת תמונה תגרור מקבץ תגובות מרוירות רוויות טסטוסטרון גם אם לא היה מזיק לבחורה המסכנה להוריד עשרה קילו... מלחי אחת של התחת. האופנתיים: אלו אותם כינויים חד פעמיים המצטרפים ללא אזהרה מוקדמת, בד"כ מציינים שהם "גולשים סמויים", על מנת להוכיח עד כמה הם מסורים להווי הפורום, רק מעולם לא טרחו להשתתף באופן פעיל מחשש לחשיפת זהותם ה"סמויה". לרוב יצטרפו לדיון בנושא אופנתי, לדוגמא בתקופת הUD2, תקופת האומגה 3, בתקופת הזמנות החלבון המשותפות מחו"ל, וכששגיא26 מגיע לביקור והאופנה היא לינץ'. החד פעמיים: עצלנים כרוניים וטיפשים שלא יודעים להשתמש בחיפוש המתקדם בארכיון הפורום, יצוצו עם מקבץ שאלות הזויות בנושאים רבים ומגוונים: "אבקות חלבון", "חלבון מתי ואיך", "חלבון יחסינו לאן" ו"להיות או לא להיות, חלבון". בני דודם של החד פעמיים הם הספורדים החיים בסרט. אלו ירצו לדעת האם מותר ההליכון מהאליפטיקל, ובמיוחד האם הדגם VRX223 עדיף על הKKK968, ומה מחיר השוק שלהם. המזוכיסטיים: חסך מיני כבד גרם ליצירת כת ההולכת וסוחפת מעריצים רבים מיום ליום. בכת זו סוגדים לכאב וכל המשתמע ממנו. אימון שאינו כולל סופרסט סקוואט ודדליפט בדרופסט אינו קביל כאימון אצל אנשי כת זו, תוכניות מתקדמות בעלות מספר אותיות לועזיות ולוכסנים הם התנ"ך של אנשי הכת, ולהארה רוחנית מגיעים ע"י הגעה לסף בחילה, הקאה או התעלפות תוך כדי ביצוע 20 חזרות בRM8. מלבד גרימת סבל לעצמם, נהנים אנשי הכת מלגרום סבל לשאר חברי הפורום ע"י בירבורים אינסופיים בדבר כל אימון אינטנסיבי שעברו לאחרונה. אמי שוכבת עם ערבים אם להודעה זו לא מגיע לקבל טאגליין
חג שמח!

arbel2

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי מצחוק ואני בשתי קטגוריות ! לא פחות ולא יותר ! :)

daniek7

New member
../images/Emo6.gif :-../images/Emo6.gif ענק!!!! ממש נכון ומצחיק..

בתור אחד שנושא את דגל בריטניה בגאון כאן בפורום,הרשה לי להסיר את הכובע... מעניין לאיזה קטגוריה אני נכנס..

albb

New member
../images/Emo26.gif לטאגליינז ../images/Emo26.gif

גדול אחי !!!

alexkagn

New member
Fucking priceless!!! ../images/Emo6.gif

My god, i'd go Klingon on that message!!! אחד הדברים הכי מצחיקים שקראתי לאחרונה, יחד עם הכרוז של הנגדים... יישר כח והמשך כך! מיום ליום אתה מצחיק אותי יותר ויותר.
X 10000

../images/Emo6.gif עוצמה חסרת תקדים

אחד מהטובים, כבוד
אל תדאג, אני מאמין שההנהלה לא תתן לאמך לשכב עם ערבים..

Rossi46 ®

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo88.gif

תשאיר את אמך להתהולל עם יהודים , כי ההודעה הזו עפה לטאגליינס
ישר-כח ידידי , מחקר מקיף ומסודר
ועוד נתחשבן על הלכלוך עם האופנוענים ..

למעלה