לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-' למחפשי העבודה...'
למחפשי העבודה...
15/04/2006 | 15:02
110
15
יש כאן הצעה מעניין מעניינת...

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' איזה מגה שרשור זה הולך להיות...'
איזה מגה שרשור זה הולך להיות...
15/04/2006 | 15:14
7
לצפיה ב-'למרות שאני אסקסואל...שלחתי להם מייל'
למרות שאני אסקסואל...שלחתי להם מייל
15/04/2006 | 15:23
4
לצפיה ב-'יש לי מישהו בראש'
יש לי מישהו בראש
15/04/2006 | 15:24
5
7
איזה אחד שאוהב להצטלם
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ש.ג ולא בצה"ל אתה מתכוון '
ש.ג ולא בצה"ל אתה מתכוון
15/04/2006 | 15:35
1
1
לצפיה ב-'כמה ס'מ צריך כדי להתקבל?'
כמה ס'מ צריך כדי להתקבל?
15/04/2006 | 15:37
4
ולא בגובה...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מי ידע שיש כל כך הרבה דרישות?'
מי ידע שיש כל כך הרבה דרישות?
15/04/2006 | 15:47
1
3
לעזעזל... עדיף כבר לנסות להתקבל לרפואה.
ד"א אהבתי את השורה:
"חשוב להבהיר לכל המתעניינים שאנחנו מנפים את כל מי שמגיע במטרה לזיין. תשכחו מזה, זה לא זיון זאת עבודה, עבודת משחק, ועבודה לא קלה."
lol...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לא שרשרתי נכון'
לא שרשרתי נכון
15/04/2006 | 15:50
2
לצפיה ב-'צודק,,,,,,,,'
צודק,,,,,,,,
15/04/2006 | 18:40
5
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
15/04/2006 | 15:48
11
9
אני צעיר מדי ...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
15/04/2006 | 16:24
10
7
זיקפה חזקה..

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
15/04/2006 | 16:35
9
5
אני לא חלק..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
15/04/2006 | 16:57
8
5
יש לי חברה... טוב ניפרד ממנה:)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'טוב חלאס הבנו??'
טוב חלאס הבנו??
15/04/2006 | 17:16
7
3
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
15/04/2006 | 17:41
2
4
אתה טווורבו.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
16/04/2006 | 00:51
1
3
אני אוהב בנים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Xעמק'
Xעמק
17/04/2006 | 07:14
2
לצפיה ב-'הרגע הפכת'
הרגע הפכת
15/04/2006 | 17:57
2
4
4 כוכבי פורנו פוטנציאלים (אבל דפוקים אחד אחד...) לכעוסים מאוד, וזה חבל.
זה היה יכול להיות מגה תת שרשור, עד שהיינו מוצאים את "המושלם" שהיה בא ואומר "אני מתאים".
חבל
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' שלחתי אי מייל, בקרוב נדע אם אני'
שלחתי אי מייל, בקרוב נדע אם אני
15/04/2006 | 19:17
1
4
מתאים

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה שיעשו לך אם תתקבל-נחזיק לך...'
מה שיעשו לך אם תתקבל-נחזיק לך...
15/04/2006 | 19:20
3
מה אנחנו נחזיק לך?? זה תלוי אם סאבוטאג' עכשיו באזור וכמה אתה ליברלי... (:
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
16/04/2006 | 12:32
1
לצפיה ב-'איזה באסה שאין לי גוף חלק '
איזה באסה שאין לי גוף חלק
15/04/2006 | 18:35
2
לצפיה ב-'גבורים גדולים,אתם רק מדברים'
גבורים גדולים,אתם רק מדברים
15/04/2006 | 19:21
2
6
תעלו תמונות ונחליט מי מתאים ומי לא
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אוהבתתתתתת נקנקיווווווווות '
אוהבתתתתתת נקנקיווווווווות
15/04/2006 | 19:23
4
לצפיה ב-'את תמיד מוזמנת לבדוק אותי'
את תמיד מוזמנת לבדוק אותי
15/04/2006 | 19:25
2
באוירה פרטית יותר
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' מחקר מקיף על אנשי הפורום '
מחקר מקיף על אנשי הפורום
<< ההודעה הנוכחית
15/04/2006 | 23:06
53
58
ערכתי מחקר מקיף חוצה זמנים ותרבויות, כולל קבוצות ביקורת, תרופות פלסיבו והפרכת מחקרי נגד, וקיבצתי רשימה מייצגת של אנשי הפורום. כל אחד ואחד שאי פעם כתב בפורום יכלל באחת מהקטגוריות המצ"ב, לפעמים אפילו בכמה מהן. רשאים להוסיף קטגוריות נוספות.

ההומוסקסואלים:
כפועל יוצא של תרבות חדרי הכושר, גם מפורום חדרי כושר מצופה שיכיל כמות סטטיסטית מסוימת של אוהבי זרג. יש להפריד בין אלו שיצאו מהארון (אותם קל לזהות עפ"י הודעותיהם, אשר מכילות לרוב שירי הלל לאיבר המין הזכרי, תמונות של דודי בלסר ושימוש מוגזם באייקונים ו), לבין אלו שחיים בהכחשה ומהווים כ90% עד 95% מחברי הפורום כולו. חלקם מצהירים בגלוי על זהות מינית לא ברורה ומרבים לפתוח שרשורי תמונות של גברים מסוקסים בעלי "לאטיסימוס" רחב במיוחד.
נקראים לעיתים גם : בריטים (כי הם נוסעים בכיוון הנגדי).

הילדים/ ילדי הסלולרי:
גיל המשתתף הקטן ביותר בפורום הוא 13. זהו הגיל בו הבנות מפתחות ניצני שדיים וחיבה לחולצות בטן, הבנים מקבלים זיקפה ראשונה, ומתחילים במירוץ החימוש להשגת עליונות פיזית על בנים אחרים, או לפחות ריבועים בולטים יותר. ככל שמתקרב הקיץ, כך גובר הסיכוי לראות יצורים אלו ולספוג מהגיגי חוכמתם וחתימותיהם השנונות ("הילארי דאף שולתת!1").
ניתן לתמצת את שאלותיהם לנושאים הבאים:
"האם חדר כושר פוגע בגדילה?", "איך אפשר להשיג קוביות/ריבועים?", "יש לי 2 משקוליות של 2 ק"ג, תמליצו לי על תוכנית מקיפה שאפשר לעשות בבית".
הילדים אינם ששים לקרוא את מאמרי הפורום, לרוב ישמע התירוץ "אני גולש סלולארי", ועל כן שמם הנוסף, ילדי הסלולרי.

האופנוענים:
אין צורך לחקור את הקשר בין פורום אופנועים לפורום חדרי כושר, ברור למדי שעודף טסטוסטרון (וזין קטן) הוא הסיבה לבחירה בתחביבים האמורים. אופנועני פורום חדרי כושר מרבים לנתב שרשורים לנושא האהוב עליהם, עד כדי כך שלפעמים ניתן לזהות בצד שמאל פרסומות לדו"ג במקום פרסומות לתוספי מזון.
אחיהם הקטנים של האופנוענים : רוכבי האופניים. גם מאלו לא חסר,לרוב יתפארו בתמונות של חתיכות מתכת בשווי עשרות אלפי שקלים ומשקל של 3 אגוזים. רוכבי האופניים תמיד יסבלו מתדמית החנונים של תרבות הדו"ג, לכן ידאגו לפרסם את פציעותיהם המדממות ברבים כאות לקשיחותם ורמת הטסטוסטרון הגבוהה שבדמם (ואיבר מינם הקטן).

אנשי ה:
כמקום מפגש לצעירים וצעירים ברוחם, נוצרה בפורום תת תרבות של שרשורי . בשרשורים אלו ידונו בנושאים ברומו של עולם כמו נשים, אופנועים, וחוויות אישיות מהבילוי האחרון. אנשי ה הם אנשים שכל תרומת לפורום מסתכמת בפתיחת שרשור שכזה אחת לכמה ימים, לרוב בצירוף כתבה משעשת מוואלה, סרטון של ילד שמן רוקד מול המחשב, או של כומר מחרבן על נזירה.
אנשים מהצד השני של המתרס הם האנשים המגיבים, בד"כ ע"י שימוש באייקון (מפגן ליחה בדמות צירוף כמות מסחרית של אותיות ח' אסורה בפורום) וציון המאכל אותו אכלו ברגע קריאת הבדיחה, ונקב הגוף ממנו יצא המאכל בדרך לא שגרתית לאחר הבנת הפאנץ' ליין או גמר צפייה בסרטון.

הטרולים:
כבכל פורום המכבד את עצמו, גם את פורום חדרי כושר מבקרים טרולים שונים ומשונים. חלקם קבועים, ומהווים אבן יסוד לתרבות ומורשת חדרי כושר (שגיא26, סיירת מטבח/מעוניין ללמוד/אדון נוטרדאם), וחלקם בעלי כינויים שונים ומתחלפים אשר צצים חדשות לבקרים ומפזרים בדיחות התואמות את שמם (אלו למעשה באחריות משתמש אחד אשר זהותו ידועה ליחידי סגולה ולמנהל הפורום).
הטרולים הקבועים בד"כ רוצים לעזור, אך נכשלים כאשר לצורך כך נדרשת יכולות כגון כתיבה בעברית או הבנה בסיסית בחדרי כושר (ראה טרולים בדוגמא הנ"ל).

האינטלקטואלים:
בניגוד לסטיגמה על שרירנים, בפורום קיימות מספר אושיות מועט בעל מספר נקודות איי קיו גבוה משל שרון סטון. אלו ידונו בינהם במושגים מעולם הפיזיולוגיה, הבוטניקה והזואולוגיה, ישלבו מחקרים רלוונטיים תוך הפניות מתאימות ואבסטרקטים תואמים, ויתנצחו במשך 50 הודעות בנושאים אשר ברורים רק להם. משפטים השגורים בפיהם יהיו "תראה לי מחקר המוכיח מה שאמרת", "כמו שלייל אומר...", והאהוב מכל "חכה חכה שקטריס יגיע".
לאינטלקטואל המתחיל אסור ליפול לכשלים לוגיים, אחרת מפלצת ה"אד הומינם" תאכל אותו. כמו כן הוא עלול להיות מואשם ב"אוננות מנטלית".
*לצורך הבהרה, אינטלקטואל אינו נחשב מי אשר בתשובה לשאלה קשה מריץ חיפוש בגוגל ועונה כאילו התשובה ברורה מאליו. יש להזהר בביצוע קופי פייסט שלא כדין.

מעריצי לייל:
הדת החדשה היא UD2 ואלוהים הוא לייל מקדונלד. חדשות לבקרים יוזכר שמו בפורום, בצירוף יראת קודש והפניה להודעה מתאימה בפורום שלו. מעריציו יפצירו במתעניינים שלא להוריד את הספר מהאימיול אלא לשלם ממיטב כספם.

בחורות מזדמנות:
אלו בחורות, לפעמים בחורילות, לרוב דורשות תשומת לב מיוחדת ועל כן נדרשות להעלות תמונה. העלאת תמונה תגרור מקבץ תגובות מרוירות רוויות טסטוסטרון גם אם לא היה מזיק לבחורה המסכנה להוריד עשרה קילו... מלחי אחת של התחת.

האופנתיים:
אלו אותם כינויים חד פעמיים המצטרפים ללא אזהרה מוקדמת, בד"כ מציינים שהם "גולשים סמויים", על מנת להוכיח עד כמה הם מסורים להווי הפורום, רק מעולם לא טרחו להשתתף באופן פעיל מחשש לחשיפת זהותם ה"סמויה". לרוב יצטרפו לדיון בנושא אופנתי, לדוגמא בתקופת הUD2, תקופת האומגה 3, בתקופת הזמנות החלבון המשותפות מחו"ל, וכששגיא26 מגיע לביקור והאופנה היא לינץ'.

החד פעמיים:
עצלנים כרוניים וטיפשים שלא יודעים להשתמש בחיפוש המתקדם בארכיון הפורום, יצוצו עם מקבץ שאלות הזויות בנושאים רבים ומגוונים: "אבקות חלבון", "חלבון מתי ואיך", "חלבון יחסינו לאן" ו"להיות או לא להיות, חלבון". בני דודם של החד פעמיים הם הספורדים החיים בסרט. אלו ירצו לדעת האם מותר ההליכון מהאליפטיקל, ובמיוחד האם הדגם VRX223 עדיף על הKKK968, ומה מחיר השוק שלהם.

המזוכיסטיים:
חסך מיני כבד גרם ליצירת כת ההולכת וסוחפת מעריצים רבים מיום ליום. בכת זו סוגדים לכאב וכל המשתמע ממנו. אימון שאינו כולל סופרסט סקוואט ודדליפט בדרופסט אינו קביל כאימון אצל אנשי כת זו, תוכניות מתקדמות בעלות מספר אותיות לועזיות ולוכסנים הם התנ"ך של אנשי הכת, ולהארה רוחנית מגיעים ע"י הגעה לסף בחילה, הקאה או התעלפות תוך כדי ביצוע 20 חזרות בRM8. מלבד גרימת סבל לעצמם, נהנים אנשי הכת מלגרום סבל לשאר חברי הפורום ע"י בירבורים אינסופיים בדבר כל אימון אינטנסיבי שעברו לאחרונה.

אמי שוכבת עם ערבים אם להודעה זו לא מגיע לקבל טאגליין

חג שמח!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
15/04/2006 | 23:10
2
10
הרגת אותי מצחוק
ואני בשתי קטגוריות ! לא פחות ולא יותר ! :)
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הומואים ו.... '
הומואים ו....
16/04/2006 | 23:30
1
10
לצפיה ב-'מזוכיסטים...'
מזוכיסטים...
17/04/2006 | 01:48
2
לצפיה ב-' :- ענק!!!! ממש נכון ומצחיק..'
:- ענק!!!! ממש נכון ומצחיק..
15/04/2006 | 23:18
6
בתור אחד שנושא את דגל בריטניה בגאון כאן בפורום,הרשה לי להסיר את הכובע...
מעניין לאיזה קטגוריה אני נכנס..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' לטאגליינז '
לטאגליינז
15/04/2006 | 23:21
6
גדול אחי !!!

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Fucking priceless!!! '
Fucking priceless!!!
15/04/2006 | 23:29
3
My god, i'd go Klingon on that message!!!

אחד הדברים הכי מצחיקים שקראתי לאחרונה, יחד עם הכרוז של הנגדים...

יישר כח והמשך כך! מיום ליום אתה מצחיק אותי יותר ויותר.

X 10000
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מלך! צריך לשים את זה בדף השער!'
מלך! צריך לשים את זה בדף השער!
16/04/2006 | 00:26
1
לצפיה ב-'ע-נ-ק! אני נכנס תחת 3 קטגוריות'
ע-נ-ק! אני נכנס תחת 3 קטגוריות
16/04/2006 | 00:56
1
4
לצפיה ב-'חזק!'
חזק!
16/04/2006 | 01:16
2
אני נכנס ללא קשורים!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' עוצמה חסרת תקדים'
עוצמה חסרת תקדים
16/04/2006 | 01:27
6
אחד מהטובים, כבוד

אל תדאג, אני מאמין שההנהלה לא תתן לאמך לשכב עם ערבים..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'FUCKING LOL!!'
FUCKING LOL!!
16/04/2006 | 01:58
1
2
לצפיה ב-'מעולה! איזו השקעה!'
מעולה! איזו השקעה!
16/04/2006 | 05:47
4
לצפיה ב-' '
16/04/2006 | 12:02
6
תשאיר את אמך להתהולל עם יהודים , כי ההודעה הזו עפה לטאגליינס

ישר-כח ידידי , מחקר מקיף ומסודר

ועוד נתחשבן על הלכלוך עם האופנוענים ..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פאקינג פאק מאדאפאקר '
פאקינג פאק מאדאפאקר
16/04/2006 | 13:11
2
הרג אותי מצחוק
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
16/04/2006 | 15:02
2
לצפיה ב-'יש לי שאלה לא קשרה.'
יש לי שאלה לא קשרה.
16/04/2006 | 22:53
31
6
בנים מקבלים את הזיקפה הראשונה שלהם בסביבות גיל 13?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני קיבלתי בתחילת כיתה ה''
אני קיבלתי בתחילת כיתה ה'
16/04/2006 | 22:55
14
7
שלבנות בכיתה שלי עוד לא צמחו שערות ב%#@ .
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני'
אם זכרוני אינו מטעני
17/04/2006 | 00:03
12
6
כבר בכיתה ג'-ד' כשבנות היו יושבות לי על הברך הייתי די מתרגש (מה שמזכיר לי שהיה משחק אמת או חובה וחייבו את אחת ה"שוות" מהיסודי לנשק אותי והיא התנגדה בתוקף LOL. בכיתי לאחר מכן כל הלילה כי הרגשתי לא רצוי!   )
אחח הימים ההם...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
17/04/2006 | 00:07
9
5
פעם הכל היה טוב יותר ופשוט יותר , זקפות זמניות ואקראיות היו מקור לאושר ולסיפוק רב בימים ההם .
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'!!!!! '
!!!!!
17/04/2006 | 00:10
2
לצפיה ב-'כן כן... '
כן כן...
17/04/2006 | 00:12
7
4
מוכרות לך הנסיעות באוטובוס בדרך לבית הספר, כאשר פתאום בלי שום התראה את חוטף WOOD עצבני ואז נאלץ לרדת בתחנה שלך עם התיק צמוד מלפנים למכנס כאילו אתה "מחפש משהו בתיק"?!

You bet yo' ass i'm familiar with these events!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'או שתקבל זיקפה בדיוק, אבל בדיוק'
או שתקבל זיקפה בדיוק, אבל בדיוק
17/04/2006 | 00:51
5
כשהמורה מבקשת ממך לפתור תרגיל על הלוח ..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כן זה ניקרא זיקפתובוס -'
כן זה ניקרא זיקפתובוס -
17/04/2006 | 00:52
4
2
הזיכרון הכי גרוע שלי מהחוויה הזו (היו יותר מדי אבל זה הכי גרוע) הוא נסיעה ארוכה לרמת הגולן בתקופה שהייתי משרת שם ולידי היתיישבה איזו חיילת בלונדינית כוסית לא נורמלית ולא הפסיק לעמוד לי בערך שעתיים און אנד אוף עד שפאקינג הגענו לחצור הגלילית שזו התחנה שבה הייתי צריך לרדת ועם המדי אלף המיזדיינים הדקרון הצמודים האלו הייתי צריך לרדת מהאוטובוס וניסיתי להסתיר את הזיקפה עם הנשק עד שירדתי למטה, מאוד לא נעים...

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'איזה סמרטוטים אתם '
איזה סמרטוטים אתם
17/04/2006 | 00:58
3
לצפיה ב-' סעמק עם המדים הצמודים האלו'
סעמק עם המדים הצמודים האלו
18/04/2006 | 00:55
3
קרה לי מספיק פעמים :-\
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' תפתור את לוח הכפל בראש להבא'
תפתור את לוח הכפל בראש להבא
18/04/2006 | 16:32
3
לצפיה ב-'אלוהים!!! כמה פעמים יצא לי להסתיר'
אלוהים!!! כמה פעמים יצא לי להסתיר
19/04/2006 | 10:57
4
את הבולבול עם התיק...
יש גם זקפרכבת
כל פעם שהיתי מגיע לבסיס ברכבת לפני היצאה ממנה היתי חוטף שטרונגול לפנים!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'LOLLLL כלכך נכון'
LOLLLL כלכך נכון
17/04/2006 | 11:50
4
דרך אגב נראה לי כבר אוננתי בכתה ה -_-'
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אלכס, מה לעשות, אבל אני מתאר אותך'
אלכס, מה לעשות, אבל אני מתאר אותך
17/04/2006 | 01:38
1
4
בתקופת היסודי, כילד שמנמן עם תלתלים ומשקפיים, שהיה אוכל את הנוגי (מה שיוצא מהאף) של עצמו... (: (אךךך הזמנים הטובים..)
אני הייתי צד את הבחורה הזאת, מחפש אותה בכל הארץ, וכשהייתי מוצא אותה (אתה עם הגוף שלך) מוריד חולצה ועושה מן "תנועת טווס", עם החזה, ומחייך מן חיוך שטני/מטומטם כזה, בלי להגיד שום דבר.
היא תחשוב על הרגע הזה עוד הרבה זמן בחיים שלה.
בנקודה שאתה חושב שהיא חשבה על זה מספיק(משהו כמו 15-20 שנה אחרי המעשה) אני אישית הייתי בא אליה, והורג את המשפחה והילדים שלה.. (סתם, נסחפתי.), הייתי בא אליה ומתוודה על הכל.
תודה שזה רעיון טוב, ומשעשע.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ביסודי הייתי ילד די רגיל'
ביסודי הייתי ילד די רגיל
17/04/2006 | 16:09
4
אתה יודע איך זה...כדורגל, ערבי כיתה (כולם מתפזרים ב-9 בערב), קצת מכות בהפסקה...ככה זה החיים הטובים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'סקווווופ! אני זוכר את עצמי בגן'
סקווווופ! אני זוכר את עצמי בגן
19/04/2006 | 11:04
4
בערך בגיל 4-5 כשהינו הולכים לשון בצהרים (זה היה גן בברה"מ) אז היתי ישן ליד ילד חמוד וכל הזמן הינו נוגעים אחד לשני באזור..
כשהתחלתי לעשות חושבים בגיל 13 בערך.. כי ידעתי שאני שונה.. פתאום זה היכה בי.. "פאק.. אני נוסע בכוון הנגדי ממש מגיל-0"
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'למה?'
למה?
17/04/2006 | 01:06
1
6
תפסת את אח שלך מאונן בזמן שינון פסוקים לבר-מצווה המתקרב ובא?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחח לא...'
חחחח לא...
17/04/2006 | 02:09
2
חבר שלי אמר לי שזה קרה לו בסביבות כיתה ג'-ד',
וזה נראה לי ממש מוקדם...
אז החלטתי לעשות סקר...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הממממ , בואו נחפור בארכיון ...'
הממממ , בואו נחפור בארכיון ...
17/04/2006 | 03:06
8
6
הזיקפה הראשונה :
11.5.88 : ארבל נשלף ממעמקי אימו לאחר ניתוח קיסרי ,כל הבדיקות תקינות , פרט לדבר אחד , כשאר הרופא בא להפליק בישבנו של התינוק , הפעוט סובב ראש אל הרופא , תפס את ידו , פצה פיו ואמר " אתה עושה טעות חמורה מאוד !"
לאחר מכן הפעוט קפץ מידיו של הרופא , הדליק סיגריה , וקרץ לאחות המיילדת
האחות , אחוזת היתלהבות מהמחזה המדהים שנגלה לפניה , קרעה מעליה את בגדיה והחלה מנפנפנת שדייה מצד מצד אחוזת אמוק , הפעוט לא נשאר אדיש , והצמיח זיקפה ראשונה...שעתיים לאחר מכן הוא שגל את המיילדת ללא רחמים

אגן שבור ראשון ..

(כל הזכויות שמורות למוחו החולני של ארבל , מחסור שעות שינה, וצ'אק נוריס )
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'!! '
!!
17/04/2006 | 13:19
2
חח אדיוט "והחלה מנפנפנת שדייה מצד מצד אחוזת אמוק"
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'*מנפנפת *מצד לצד'
*מנפנפת *מצד לצד
17/04/2006 | 14:31
2
לצפיה ב-'צ'אק נוריס יכול לספור עד אין סוף.'
צ'אק נוריס יכול לספור עד אין סוף.
17/04/2006 | 15:20
1
3
פעמיים !!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
17/04/2006 | 16:26
2
לצפיה ב-'שגל את המיילדת?'
שגל את המיילדת?
17/04/2006 | 16:30
2
יותר נכון, נבעל בידי האח המוסמך...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שיגל את המיילדת?!'
שיגל את המיילדת?!
17/04/2006 | 16:34
2
2
יותר נכון, נבעל בידי האח המוסמך
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לעזאזל עם תפוז!'
לעזאזל עם תפוז!
17/04/2006 | 16:36
2
כמה תקלות יש פה!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חתיכת מניאק'
חתיכת מניאק
17/04/2006 | 16:45
1
זה מה שאתה

זה היה אמור להיות סוד !!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'משום מה יש לי זכרונות של זקפה'
משום מה יש לי זכרונות של זקפה
17/04/2006 | 13:39
4
בגיל 6 או משו. טוב נו, רוג מאקסמן תמיד עשתה לי את זה...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'משום מה יש לי זכרונות של זקפה'
משום מה יש לי זכרונות של זקפה
17/04/2006 | 13:39
2
1
בגיל 6 או משו. טוב נו, רוג מאקסמן תמיד עשתה לי את זה...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אפריל אוניל מצבי הנינג'ה -'
אפריל אוניל מצבי הנינג'ה -
17/04/2006 | 17:24
1
1
שהייתי ילד הייתי חם לה על התחת, אבל מה היא לא מחליפה בגדים תמיד עם התילבושת הצהובה הזאתי, לא תזיק לה מיקלחת.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'היה לה אחלה BOOTY'
היה לה אחלה BOOTY
17/04/2006 | 18:14
אבל היא אשכנזיה מדי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תשובה רצינית, בנים מקבלים את הזקפה'
תשובה רצינית, בנים מקבלים את הזקפה
19/04/2006 | 10:53
1
הראשונה שלהם בגיל צעיר מאוד.
זה יכול לקרות גם במהלך השנה הראשונה או השניה לחייהם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
17/04/2006 | 00:47
2
לצפיה ב-'הידעת שהאייקיו של שרון סטון'
הידעת שהאייקיו של שרון סטון
17/04/2006 | 03:27
1
5
הוא 154 (לפי הטענות), והיא נחשבת כגאון??
ומוזר, אבל ראיתי באיזשהו מקום, שטוענים (איפה שכתוב עוד אישיים בעלי אייקיו גבוה) שלבנג'מין נתניהו (כן.. "ההוא") יש אייקיו מוערך של 180.
נשמע מופרך לחלוטין.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מעניין שמי שפירסם...'
מעניין שמי שפירסם...
17/04/2006 | 12:49
4
את זה הם אנשיו של בנימין נתניהו....

אכן בן אדם חכם מאוד, אבל לא אי קיו 180...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אתה קצת טועה'
אתה קצת טועה
18/04/2006 | 11:33
5
יש ילדים שזה ממש לא נכון מה שאמרתה  לדעתי:/

יש ילדים שמתאמנים לא בעונות אלא מתאמנים רציני.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אתה קצת טועה'
אתה קצת טועה
18/04/2006 | 11:33
1
1
יש ילדים שזה ממש לא נכון מה שאמרתה  לדעתי:/

יש ילדים שמתאמנים לא בעונות אלא מתאמנים רציני.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כן, אבל העברית שלהם עדיין קלוקלת.'
כן, אבל העברית שלהם עדיין קלוקלת.
18/04/2006 | 14:09
2
לצפיה ב-' מכונים של טחונים'
מכונים של טחונים
16/04/2006 | 16:01
3
6
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3236181,00.html

אני מעדיף את המקלט שהתאמנתי בו שעלה לי 120 שקל לחודש
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני לעד יעדיף להיתאמן בצינוק'
אני לעד יעדיף להיתאמן בצינוק
16/04/2006 | 16:07
5
מוקף בצ'צ'נים חולי נפש שעושים לחיצות חזה עם משקלים של סקווט
הייתי בשייפ רננים , וקיבלתי תחושה של מעבדה , לא חדר כושר ...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ראו תגובה 43:'
ראו תגובה 43:
16/04/2006 | 22:24
2
"..אנשים מזיעים , רעשים של משקולות דופקות וצעקות מאמץ וכאב. זאת האווירה שצריכה להיות במכון כושר אמיתי. "

כל מילה בסלע.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה ידוע מאוד. אין כמו מכוני הארדקור'
זה ידוע מאוד. אין כמו מכוני הארדקור
17/04/2006 | 02:26
2
שכונתיים, מסריחים ומוזנחים שבאים אליהם בשביל להתאמן נטו, ולא לזיין ת'שכל, כמו שכבר ציינתי אינספור פעמים. כל הפוזה המטומטמת הזאת של "חדר כושר" זה פשוט טרנד ותו לא.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
17/04/2006 | 03:32
לצפיה ב-''
17/04/2006 | 19:13
לצפיה ב-' איזה מצחיק'
איזה מצחיק
17/04/2006 | 08:10
24
3
רק שלשום ישבתי עם חבר שלי ואמרתי לו "נו סעמו מתי יבוא כבר הספטמבר ונעוף כבר לאיזה חודש לקרוע שוב את אירופה"..
הוא התנשף ואמר כן.. פאקינג העבודה הזאת קרעה אותי, מגיע לנו איזה חופש. ואז אני אומר לו..
"עזוב לחכות עד ספטמבר בוא נעוף החודש לאיזה נופשון.. ואז נסע גם בספטמבר".
פתאום אתמול אמא שלי מביאה לי שובר כזה של התו-הכחול ובו הם מצעים חבילת נופש בקלאב בליזיה 5 כוכבים בבודרום, תורכיה הכל כלול 4 לילות ב-299$. והיום אני כבר מזמין לשם מקום ל-30 באפריל...

איזה מצחיק זה אפילו בלי לתכנן..
קיצור אני הולך לבלוס, לשתות בירה, לטחון הרבה על האש, לסתלבט בבריכה
לצאת לפאבים, מסעדות, מועדונים לשתות בירה (כבר אמרתי), יין, לקחת איזה שייט בספינה, חמ"מ טורקי...
אך... החיים הטובים
מקווה שיהיה שם איזו מסיבת ..

וממה שהבנתי המלון הזה מאוד מאוד מומלץ
מי מצטרף?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ניו- יורק בספטמבר '
ניו- יורק בספטמבר
17/04/2006 | 08:48
2
2
לצפיה ב-'פשש אני אסתפק בנחיתה במינכן'
פשש אני אסתפק בנחיתה במינכן
17/04/2006 | 09:07
1
+ איזה פורד מונדאו סטיישן עם ג'יפיאס ואז אוסטריה (בפעם השלישית אני מקווה  לעבור בגולסגלוקנר) משם לצפון איטליה (בדגש על אזור הדולומיטים) משם לשאמוני, ניס ומונטקארלו ובדרך חזרה לשוויץ והעיר השחור)..
למרות שבאיטליה, אוסטריה ושוויץ היתי 4 פעמים ואני כבר לא מדבר על נחיתה במינכן.. שוב ושוב בא לי לבקשר במקומות האלה - בגלל שזה שטח כל כך עצום אפשר לפשפש עוד עשרות מקומות..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני נוסעי לבלגיה באוגוסט כנראה'
אני נוסעי לבלגיה באוגוסט כנראה
17/04/2006 | 21:12
לחודש+-, אומנם לתחרויות, אבל זה כולל גם קצת להנות
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'למה אני לא מופתע...'
למה אני לא מופתע...
17/04/2006 | 10:30
2
1
תורכיה... תורכים...

תעשה חיים!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'דווקא באזור הזה תראה יותר גרמנים'
דווקא באזור הזה תראה יותר גרמנים
17/04/2006 | 10:47
1
דנים ואנגלים מאשר טורקים..
וטוב שכך

קבל את המלון.. אך..
http://www.exclusivetravelturkey.com/bodrum-beliza-hotel-photos.htm
ואת העיר
http://www.bodrumpages.com/images/wallpaper/bodrumbays400.JPG
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'*מזיל ריר* '
*מזיל ריר*
17/04/2006 | 13:20
אני עוד אתנקם
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' '
17/04/2006 | 13:17
1
נחש מי חוזר לצבא יום ראשון?

אני לא אדבר.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תבלה...'
תבלה...
17/04/2006 | 13:59
13
2
אני נוחת ב4.5 בבייג'ין, לטיולונצ'יק של כמה חודשים (סין, הודו, תאילנד, מה שיבוא יבוא).

ד"א מתלבט קשות אם לקחת את המצלמה, קצת מכביד, מצד שני הלב אומר כן... ויש ביטוח, ועל הזין שלי, ו... טוב נראה.
אני רק צריך איזה עדשת walkaround טובה. הציעו לי Tamron 24-135 משומשת +פילטר UV ב1600... מה אתה אומר ?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הו.. יש לי הרבה מה להגיד...'
הו.. יש לי הרבה מה להגיד...
17/04/2006 | 15:04
12
2
א. לפי נסיון של חברים אל תכנס יותר משבוע להודו (ועדיף בכלל לוותר).
   אין מה להשוות בין סין תיאלנד נפאל והסביבה להודו המזעזעת.

ב. אני גם לא יודע עם לקחת איתי מצלמה.. זה פאקין ציוד יקר וכבד.. אני גם
   דיי אוכל סרטים עם זה. (נראה לי שאקח).

ג. להגיד לך את האמת, אותי דווקא קצת מרתיע הטווח של העדשה, בגלל שזה נראה
   מושלם מדיי, בטוח איכשהו זה יצא לידי ביטוי. אני אישית הלכתי על ה-28-75
   של טמורון. מצד אחד אחלה מצלמה מצד שני חסר קצת ב-2 הקצוות, ולפעמים
   מרגישים את זה.

ד. חבוב תהנה זה הולך להיות ואחד טיול!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'*מצלמה = עדשה. כן ו...'
*מצלמה = עדשה. כן ו...
17/04/2006 | 15:11
11
7
מטרת העל שלי לרכוש 2-4 סטים של עדשות L הנחשקות..
אני אופטימי הא?..
מה שבטוח שהעדשה הבאה שלי תהיה L70-200f4 המושלמת!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הדילדו הזה עולה יותר מהמצלמה שלי...'
הדילדו הזה עולה יותר מהמצלמה שלי...
17/04/2006 | 15:54
10
1
ואוכל סרטים זו בדיוק המילה...
לא מספיק שאני צריך להחליט אם בכלל לקחת את המצלמה, אם אני לוקח אותה אני חייב גם לקנות עדשה כי אני כרגע עם הקיט בלבד (לא לצחוק עליי).
זה + נגן MP3 שחייבים, אני ארגיש כמו סרג'יו בעל התכשיטים שבא לעשות מילואים בגבעת חלפון.

אך אך, לו רק לא הייתי קונה את המצלמה מזמן, ולא הייתי יודע איכות צילום מהי, כל כאב הראש היה נחסך והייתי מסתפק במנת חלקי שהיא הA75...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תמיד אומרים לי מה? תגיד אתה דפוק'
תמיד אומרים לי מה? תגיד אתה דפוק
17/04/2006 | 21:08
9
2
להוציא 23 ש"ח על מצלמה?
התשובה שלי מאוד פשוטה.. שמע אין לי מי יודע כמה תחביבים.. ובדבר הזה בין הבודדים שגורם לי אושר אני מוכן להשקיע כסף.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חהחה 23 = 13,000'
חהחה 23 = 13,000
17/04/2006 | 21:24
2
לצפיה ב-'אומרים לי את זה המון ,'
אומרים לי את זה המון ,
17/04/2006 | 22:44
6
2
רק על האופנוע .

[80,000 שקל] .

"אתה יודע איזה מאזדה/גולף/ב.מ.וו אני מביא ב80K ?"
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
18/04/2006 | 01:09
לצפיה ב-'80K ?'
80K ?
18/04/2006 | 14:23
4
6
אתה יודע איזו 1ds
+ Canon 120-300 f/2.8L
+ Canon 24-105 f/2.8L
+ Canon 16-35 f/2.8L
הייתי מביא ?

כן כן, מצלמה + 3 עדשות במחיר של האופנוע שלך.
לא שהייתי מוציא כזה סכום גם אם היה לי, אבל נחמד לעשות השוואה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תאמין לי שזה לא מעניין אותי ,'
תאמין לי שזה לא מעניין אותי ,
18/04/2006 | 14:33
2
א-ח-ד   א-ל-ו-ה-י-נ-ו  ! וזה שווה כל אגורה .
כסף הולך וכסף בא , האושר שהאופנוע מביא , רחוק מלהאמד בכסף .
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פאק, יותר חנון מזה לא קיים '
פאק, יותר חנון מזה לא קיים
18/04/2006 | 14:35
1
לצפיה ב-'מארק II + שלושה L ואתה יכול למות'
מארק II + שלושה L ואתה יכול למות
18/04/2006 | 14:51
2
בשקט..
שום אופנוע לא מתקרב לחבילה האלוהית הזו.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'ואגב אין לך כיסוי בין 105 ל-120'
ואגב אין לך כיסוי בין 105 ל-120
18/04/2006 | 14:54
2
אזה היתי גם מוסיף 70-200f/2.8L
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'גם לי אומרים את זה '
גם לי אומרים את זה
18/04/2006 | 14:53
1
מי שלא עוסק בתחביב לא יבין מה יש באופניים ששוות 25,000 ש"ח ומעלה.
פשוט חווית רכיבה
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הופה הולך לתת בכוסיות'
הופה הולך לתת בכוסיות
17/04/2006 | 15:19
2
4
או שלא ?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כוסיות פטל.....'
כוסיות פטל.....
17/04/2006 | 15:28
1
4
לצפיה ב-'פטל = כימיכלים צבעי מאכל וסוכר...'
פטל = כימיכלים צבעי מאכל וסוכר...
17/04/2006 | 21:10
1
אסתפק במים או יין טוב או בירה
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

00:38 | 26.05.19 אורחים בפורום
05:10 | 05.05.19 אורחים בפורום
11:15 | 04.05.19 אורחים בפורום
17:26 | 30.04.19 karen52

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ