לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-' אדון מנההההללללל'
אדון מנההההללללל
27/02/2006 | 12:54
29
9
יש כנס בשבילך

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'נצל"ש (שלי אז מותר לי )'
נצל"ש (שלי אז מותר לי )
27/02/2006 | 13:14
28
6
הקורס שניפתח באפריל (מדריכים)
מישהו יודע אם הוא בת"א או נתניה ?

תודה

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'חושב על קורס מדריכים הא..'
חושב על קורס מדריכים הא..
27/02/2006 | 13:30
27
1
לצפיה ב-'אולי ל22 במאי אתה מתכוון?'
אולי ל22 במאי אתה מתכוון?
27/02/2006 | 14:14
26
1
אם כן, אז הוא באונ' ת"א.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כן יודי, חושב, ואתה תסדר לי עבודה.'
כן יודי, חושב, ואתה תסדר לי עבודה.
27/02/2006 | 14:50
6
1
וגל,
ראיתי שיש גם קורס שניפתח בשני באפריל,
הוא לא בת"א?

תודה

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כנראה שלא...'
כנראה שלא...
27/02/2006 | 15:00
5
1
אלה הזמנים של האוניברסיטה:
http://www.sports-center.co.il/hishtalmut/corses/g...

כנראה שהמועד שאתה מדבר עליו נמצא בוינגייט, אם קל לך יותר להגיע לנתניה, אז עדיף לך להרשם לאפריל.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'התקשרתי אליהם... אמרו שיש סיכוי'
התקשרתי אליהם... אמרו שיש סיכוי
27/02/2006 | 15:51
4
1
שהם יפתחו קורס ...

תודה

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'כזה דחוף לך על אפריל דווקא?'
כזה דחוף לך על אפריל דווקא?
27/02/2006 | 15:58
3
1
או על וינגייט?... It's the same shit, different asshols
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'על תל אביב וכמה שיותר מוקדם '
על תל אביב וכמה שיותר מוקדם
27/02/2006 | 17:10
2
1
לצפיה ב-'תצתרף אליי למאי '
תצתרף אליי למאי
27/02/2006 | 17:28
1
1
יהיו שיעורים משעשים, אני מבטיח לך
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'יש מצב. ניראה מה צופן לי החשבון בנק'
יש מצב. ניראה מה צופן לי החשבון בנק
27/02/2006 | 22:53
1
לצפיה ב-'נצל"ש Gal וקטריס'
נצל"ש Gal וקטריס
27/02/2006 | 15:02
18
8
לאור השרשור הקודם שלכם בקשר למספר הארוחות. נושא שחוק אבל פתאום הוא עלה לי לראש: האם "חלון ההזדמנויות" שתמיד דברו עליו- הוא עד כדי כך משמעותי או שהוא overrated  כמו מהירות ספיגת חלבון מאבקה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
<< ההודעה הנוכחית
27/02/2006 | 15:46
17
119
המונח הזה "חלון הזדמנות" הוא בעייתי קצת.

בוא נסתכל על זה ככה,
אימון אנאירובי הוא תהליך של שעה שאתה לא שורף בו יותר מ300-400 קלוריות (אפילו פחות). *רוב* האנרגיה הזאת באה מהמקורות הכי זמינים בגוף, על ידי "גליקוליזה אנאירובית" של גלוקוז.
זה בנוסף ל'נזק' בגשרי הכיווץ של השריר (בסרקומר - אקטין ומיוזין) אלה הם הדברים היחידים שמבדילים אותנו משארית היום. עוד שוני עיקרי, שבעקבותיו בא "הצורך" ב"חלון הזדמנות", הם השינויים ההורמונליים.

בזמן האימון אנו נכנסים למצב של "דחק", רצון של הגוף לאנרגיה זמינה ביותר ולכוח. הורמוני הדחק כמו: גלוקוקורטיקואידים (קורטיזול), קטכולאמינים (אדרנאלין, נוראדרנלין), וגלוקגון עולים בדם (כל אחד בהתאמה, קורטיזול יהיה דומיננטי לקראת הסוף) למטרות אספקת אנרגיה, זרימת דם וכמובן, מבצעים פעולה אנטגוניסטית שמורידה את ריכוז האינסולין בדם.
זה בקצרה, הכנסתי פחות או יותר את מה שרלוונטי.

אז איך זה מתקשר.., חלון ההזדמנות בעצם אומר לנו להכניס כמה שיותר מהר שילוב של חלבון\פחמימה, שיגיעו במהירות האפשרית למחזור הדם.
נתחיל מחלבון,
בעצם קצת כיסינו את העניין בשרשור ההוא, הסברנו שכל עוד צריכת החלבונים במהלך היום מתאימה (נגיד ארוחה שעתיים לפני האימון), זרימה של חומצות אמינו במהלך האימון ואחריו תתרחש עוד מאותן ארוחות. לכן, ה"פאניקה" של חלבון שיגיע לשריר הכי מהר (כל החברה של האיזולט אוכלים ת'ציפורניים כרגע) הופכת לחסרת טעם. בכל אופן, יש צורך בחומצות אמינו בדם בזמן האימון\ואחריו, אך זה לא אומר שאכילה מהירה של חלבון נחוצה לנו. העוף אחרי חצי שעה יעשה את העבודה.
לגבי הפחמימות,
כאן בעצם באה החשיבות. הרי מאגרי גליקוגן יש לנו, כלומר, שאפילו אם גלוקוז לא יפורק מהארוחה שקדמה לאימון, לא תהיה לנו בעיה של אנרגיה. הבעיה שלנו לאחר האימון, שיקח לה זמן להפתר מעצמה, היא המאזן ההורמונלי. הסוויץ' היחיד שיגרום לגוף להפוך את מצב הפירוק למצב של בנייה, הוא שינוי הורמונלי מתאים, אותו שינוי יעשה על ידי האינסולין. החשיבות היחידה שאני רואה לאחר האימון, היא לפחמימות עם אינדקס גליקמי גבוהים שיחזירו את האינסולין לנורמה ואפילו קצת מעל (לאחר האימון הרגישות של השרירים גבוהה מאוד, רמות גבוהות של אינסולין יהיו נחוצות). זה בעצם הזמן היחידי ביום, שאינסולין בא לטובתנו, ויש לו תגובה אנאבולית מאוד לשרירים (כאשר במהלך היום, דרושות רמות בסיסיות של אינסולין בדם כדי לבצע סינטזת חלבונים).
כל מה שהסברתי הרגע לא קריטי במיוחד, בדיוק מהסיבה שאותו מאזן חנקתי חיובי ימשך ל48 שעות לאחר האימון. אבל, זה פשוט הזמן היחידי ביום שניתן להרוויח קצת מהפחמימות המהירות הללו, ועדיף לשלבם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
27/02/2006 | 16:49
3
1
לצפיה ב-'פחות עבודה שחורה להוד-אדממותו'
פחות עבודה שחורה להוד-אדממותו
27/02/2006 | 17:08
2
3
לצפיה ב-'איזה הוד אדמומיותו בראש שלך'
איזה הוד אדמומיותו בראש שלך
27/02/2006 | 17:15
1
13
לחצי מהפורום הזה מגיע להיות אדומים
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אוי הצניעות...'
אוי הצניעות...
27/02/2006 | 17:20
2
לצפיה ב-'אז בעצם אין טעם לקנות ולהשתמש'
אז בעצם אין טעם לקנות ולהשתמש
27/02/2006 | 17:17
1
13
בכדורים של חומצות אמינו ?

אני לוקח 3 כדורים (של 2222) בתחילת אימון, ובחיטוב עוד 3 כדורים
במעבר ממשקולות לאירובי.

תודה

רועי
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'פלציבו אפקט זה גם משהו...'
פלציבו אפקט זה גם משהו...
27/02/2006 | 17:39
11
למרות שבין אנאירובי לאירובי זה הגיוני. אתה יכול לחסוך את המכיר המטורף הזה ופשוט לשטות WHEY בין לבין...

אם אתה שואל אותי, עדיף להשקיע באבקה של BCAA, ב'היי דוסינג' אנשים רואים תוצאות טובות אפילו במסה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'עידו אני היית שוקל האדמה למרות'
עידו אני היית שוקל האדמה למרות
27/02/2006 | 17:26
9
13
שהוא לא ממש ותיק, אבל ידע עצום יש לו.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' '
27/02/2006 | 17:32
8
2
לצפיה ב-'בחור כארז'
בחור כארז
27/02/2006 | 20:00
7
4
לצפיה ב-''
27/02/2006 | 20:37
6
9
הגזמתם... למרות שהתאדמתי כרגע טבעית.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה, אז בעצם "חלון'
תודה על התשובה, אז בעצם "חלון
27/02/2006 | 23:00
5
12
ההזדמנויות" נוגע לאספקת פחמימות פשוטות בלבד לאחר האימון כדי לשנות את הסטטוס ההורמונאלי מקטבולי לאנבולי. ומדבריך אני מבין שאין כאן קשר לאספקת חלבון מיידי לאחר האימון, ופה קיים הבלבול.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Overrated'
Overrated
28/02/2006 | 00:14
4
9
רומא לא תיפול על החצי שעה שאני לא אוכל כלום, אגיע הביתה, ושם אוכל נגיד - עוף ותפו"א.

הרגישות לאינסולין למעשה נמשכת לזמן ארוך לאחר האימון, אפשר לאכול פחמימות עם GI בינוני גם 2-3 שעות לאחר השייק דקסטרוז למשל.

לא הייתי מגדיר את הנושא כ'בילבול' דווקא, אלא כנושא מוערך יתר על המידה. בוא נגיד את זה ככה, כל פרק הזמן שאני אחכה ללא מתן פחמימות לגוף, הוא פרק זמן שבו הרגישות לאינסולין תהייה הכי בשמיים, והסביבה ההורמנלית והגופנית בעלת הפוטנציאל הגבוה ביותר לאנאבוליזם (כשלמעשה היא קטבולית). אך חצי שעה לא תזיק. הרי ביום יום, אנו רואים מספיק אנשים ש"מפספסים את חלון ההזדמנות שלהם" וגדלים יופי.

לדעתי הדבר החמור ביותר, יהיה לא לנצל בכלל את הרגישות הגבוהה לאינסולין ולהמשיך לאחר האימון לאכול פחמימות מורכבות (אינדקס גליקמי נמוך). האפקט שאנו מקבלים משליטה באינסולין, על ידי מיתון במהלך היום וקפיצה לאחר האימון, הוא אפקט של הגברת הרגישות בשרירים (ראה: ימי דילול בUD2 שאנו ממשיכים ללא פחימימות בכדי לקבל תגובה הפוכה).

עוד דבר, בעצם בגלל היכולת העצומה לבצע גלוקונאוגנסיס (סינטוז גליקוגן) לאחר האימון, 'פיספוס' של אותו שלב יכול לגרוע קצת את יחסי ה-שריר\שומן. למעשה חידוש מאגרי הגליקוגן יכול להתעכב קצת ולקחת יותר מאוחר עדיפות על פני סינטזת חלבונים (חוץ מאצל אנשים בעלי גנטיקה מצויינת, שגם יכולים לבצע הרבה סטים\חזרות שמדללים גליקוגן, במסה).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לגבי הנקודה האחרונה אני לא מאמין'
לגבי הנקודה האחרונה אני לא מאמין
28/02/2006 | 00:23
3
9
שזה כ"כ משמעותי... תודה על התשובות המושקעות!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
28/02/2006 | 00:35
2
6
קצת הקצנתי...
הכוונה היא להמשך לנקודה מעל, למישהוא שיוותר על פחמימות עם GI גבוה, סינטזת הגלוקוז תדפק קצת וזה בהחלט יכול להשפיע. זה סתם להמחשה..
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'שאלה לי אליך'
שאלה לי אליך
28/02/2006 | 13:57
1
7
אני מתאמן בערב, בשעות 6-7 בערך. צורך כ-140 ג' חלבון ביום.
עומדות בפני שתי אפשרויות:
א. לצרוך כ-70 ג' לאחר האימון ועד לשינה, לאורך 5 שעות לאחר האימון.
ב. לצרוך חלבון באופן שווה לאורך כל היום ולאו דווקא אחרי האימון.
מה עדיף (למטרות היפרטרופיה)?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'Dont overthink this'
Dont overthink this
28/02/2006 | 15:42
8
אתה מסבך את עצמך יותר מדי, מה זה "למטרות היפרטרופיה"... 140 חלבון (בהנחה שזו הכמות המתאימה לך) יתאימו להיפרטרופיה. תאכל איך שנוח לך.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הוסף לטאגליינס '
הוסף לטאגליינס
28/02/2006 | 11:46
11
תודה רבה גל , אתה נכס לפורום הזה , המשך כך !
חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ