האצת מחלה על ידי אימון אינטנסיבי?

יודיX3

New member
נצל"ש נפילת סוכר עצבנית שהיתה לי

לפני שעתיים בערך היתה לי נפילת סוכר- אנשים בחד"כ אמרו לי שהחלפתי צבעים מוורוד (מתוודה אני אשכנזי צהוב) ללבן- לירוק. לפני האימון אכלתי 2 צלחות של דגנים (כנראה עם אינדקס גליקמי גבוה)+שילוב של עבודה אינטנסיבית על הרגליים עם שותף לאימון שדרבן אותי חבל על הזמן (אחרי שלא עבדתי הרבה זמן בצורה כזו). בסוף האימון התחלתי להרגיש סחרחורת, אח"כ תחושה שבא לי להקיא, אח"כ הראייה מתשתשת. מייד מדריכה שעובדת איתי ניגשה אלי והרימה את הרגליים שלי ומדריך אחר הוציא ממכונת הסוכריות חופן של סוכריות. ההשפעהרגשת השיפור היתה מיידית ושתי הדברים (הרמת הרגליים ומתן הסוכר) עזרו חבל על הזמן. מלבד העובדה שקצת פאדיחות כי זה קרה במקום שאני עובד אני שמח שזה קרה לי מכמה סיבות: 1. אין כמו לחוות דברים על עצמך כדי לדעת מה מתאמן עובר כשזה קורה לו. 2. אתה מבין עד כמה חשוב לאכול כמו שצריך לפני אימון 3. ואולי זה ישמע מטורף- זה נתן לי המון מוטיבציה להמשיך באימונים עם שותף לאימונים כי להגיע לרמת אינטנסיביות כזו- לא הייתי מגיע לבד.

../images/Emo45.gif

לדעתי דגנים ממשפחות קורנ-בראן-מה-שלא-יהיה-פלייקס הם אחת הדרכים היותר יקרות לקנות ולצרוך סוכר פשוט.

וכמו שאבא שלי תמיד היה אומר לי...."

" אין לך חום לך לבית ספר".... הקיצר תפסיק להתבכיין, זה גוף מה שיש לך מתחת למוח, קר לו חם לו, מתאמץ, נח... תתמודד... ותפסיק לקחת חרטות של ויטמינים... הכל זבל... תאכל פירות, זה אלוהים הכין. :) כמובן שהכל נכתב בחיוך... תראה לפי דעתי , ( אני לא רוצה להיות איזה גורו) חשוב להתאמן ולהזיז את הגוף, ולחיות , אבל הגוף זקוק לאיזון, תרגיש אותו הקיצר, כמו שקר לך אתה יודע ללבוש חולצה ארוכה, אם אתה מרגיש שהוא חלש תחזק אותו. הכל בראש.....

למעלה