לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2230422,304 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'האצת מחלה על ידי אימון אינטנסיבי?'
האצת מחלה על ידי אימון אינטנסיבי?
07/12/2005 | 11:24
24
1
זה כבר פעם שניה שזה קורה לי,אני חוזר מאימון ותוך שעתיים בערך נופלת עלי איזה שפעת מהשמיים.
עכשיו כולכם מכירים בטח את ההרגשה של יום לפני שפעת,הקטע שאצלי אני הולך לאימון בהרגשה בריאה כמעט לחלוטין,אולי קצת עייפות,לא משהו טרום שפעתי,וחוזר מהאימון ואחרי שעתיים בערך החום נותן בראש.
עכשיו,מה שאני שואל אותכם,האם זה קרה גם לכם?האם אימון אינטנסיבי מאיץ פעילות של חיידקים?
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אולי באת לאימון כבר חולה?'
אולי באת לאימון כבר חולה?
07/12/2005 | 11:32
2
1
לצפיה ב-'תראה'
תראה
07/12/2005 | 12:44
1
הכי ברור שהמחלה "דוגרת" בגוף שלך מספר ימים עד שהיא פורצת.
מה שאני אומר פה,שמאז תחילת האימונים נעלמה לי הרגשת ה"יום לפני" והמחלה מפתיעה אותי ישר אחרי האימון,כאילו הוא זירז.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה'
אני אגיד לך מה
07/12/2005 | 13:04
שלשום באימון הרגשתי עם חצי כוח ולא סיימתי את האימון כמו שצריך.
באותו הלילה התחלתי להרגיש לא טוב ומאז אני חולה

אני לא רופא אבל אני לא חושב שיש קשר בין אימון לבין האצת מחלה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'בגדול התשובה היא כן'
בגדול התשובה היא כן
07/12/2005 | 13:07
16
1
אימונים אינטנסיביים פוגעים במערכת החיסון.

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה אולי בגלל ש'
זה אולי בגלל ש
07/12/2005 | 13:32
15
2
הגוף נמצא בתקופת אימונים אינטנסיבית הוא יותר עייף וכידוע איכות המערכת החיסונית יורדת כאשר אנו עייפים או בסטרס.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'קצת יותר פירוט בנושא, עידו '
קצת יותר פירוט בנושא, עידו
<< ההודעה הנוכחית
07/12/2005 | 14:52
14
19
עידו, אני לא בטוח שזה במאמרים, שווה להוסיף.

פרי מקלדתו של רמי ירון (מנהל הפורום לשעבר)

מערכת החיסון בספורט:

קיימים מחקרים שספורטאים חולים יותר מאנשים רגילים
המחלה הזיהומית הנפוצה ביותר אצל ספורטאי היא דלקת בדרכי הנשימה העליוניות – שיעול, נזלת, גרון כואב התופעה נקראת Upper Respiratory Infection  או Upper Respiratory Tract Infection או בקיצור URTI/URI.

ספורטאי הישגי:
• לחצים נפשיים ופיזיים
• מערכת חיסון ירודה
• חשוף לתחלואה גבוהה יותר

גם במהלך פעילות גופנית מאומצת וגם אחריה יש יצור מוגבר של תאי דם לבנים, כנראה שהורמוני הלחץ שקשורים לפעילות גופנית גורמים לעירור של מערכת החיסון. שני הורמונים קשורים למערכת החיסון, בשעה הראשונה מזמן תחילת הפעילות מופרש הורמון אפינפרין (מופרש מהר ומתפרק מהר), ההורמון מופרש לאורך כל הפעילות ולאו דווקא בשעה הראשונה, אחרי השעה הראשונה של הפעילות מופרש הורמון נוסף בשם קורטיזול (מתפרק זמן רב יותר), השפעתו על מערכת החיסון היא בין 8-6 שעות. שתי ההורמונים הללו כנראה משפיעים על מח העצם ליצור עוד תאים לבנים.

בטווח זמן כולל לאורך זמן בתקופת האימונים מערכת החיסון נכנסת לתשישות ומייצרת פחות נוגדנים ולכן בתקופות הקשות של האימונים הספורטאי חשוף יותר למחלות וככל שהוא יהיה יותר הישגי כך הוא יהיה חשוף יותר למחלות.

שתי השפעות עיקריות על מערכת החיסון לאימון ההישגי:
1. אקוטית (מיידית) – חלק ממרכיבי מערכת החיסון (כדוריות הדם הלבנות) יורדים ושבים לרמתם הנורמאלית רק (עד) 24 שעות ממועד האימון ולכן נוצר "חלון הזדמנויות" למחלות ובזמן זה הגוף חשוף יותר למחלות עד להתאוששות של מערכת החיסון.
2. כרוני (מתמשך) – ירידה במרכיבי מערכת החיסון בתקופת אימונים קשות, עקב חוסר התאוששות.

לכן ספורטאים:
• יקבלו כל הזמן חיסונים (להקדים תרופה למכה)
• עור רגיש יותר לחום ולקור
• נזהרים מדלקות, שפשפות, זיהומים וכו'
• הגנה על העור, זיעה ממוססת את ההגנה של העור (חומציות ומליחות)
• הגינה – מקלחות משותפות, מגבות, כפכפים.
• חימום והרפיה לפני ואחרי אימון + לבוש מלא
• אחרי מקלחת יבוש ולבוש מלא

פתרון למערכת החיסון בספורט ההישגי הוא מנוחה !

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אפשר גם ויטמין C'
אפשר גם ויטמין C
07/12/2005 | 14:59
11
1
אני לוקח גם וויטמין C אחרי האוכל כל יום.
זה צריך לעזור למערכת החיסון להישאר בריאה.
בנוסף אני מקווה שזה יעזור קצת עם הדלקת במרפקים ויעכב אותה אבל לגבי זה אני לא בטוח.

אולי זה יעזור.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' ממליץ גם לקחת מולטי ויטמין'
ממליץ גם לקחת מולטי ויטמין
07/12/2005 | 15:31
2
במיוחד אנשים שמתאמנים.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'לישראלי הממוצעי ויטמין C זה בזבוז'
לישראלי הממוצעי ויטמין C זה בזבוז
07/12/2005 | 18:31
9
1
אין לי מושג למה ויטמין C כ"כ פופולרי בישראל כשהתזונה בארץ עשירה בויטמין C.

מה שיותר מוזר זה שלעתים זה התוסף הראשון והיחיד שאנשים לוקחים.
תיסוף צריך לפצות על חסרים תזונתיים, בישראל כמעט ואין בעיה עם ויטמין C

ראה סקר מב"ת (בעיקר חלק 2 בדף על צריכת ויטמין C)

חלק 1
http://www.health.gov.il/download/pages/meyuhad.pdf

חלק 2 - מה אוכלים הישראלים
http://www.health.gov.il/download/pages/mabat2.pdf
חדרי כושר >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נכון מאוד...'
נכון מאוד...
07/12/2005 | 23:00
8
1
אגב, זה לא ממש מוכח שויטמין C באמת עוזר במשהו למניעת שפעת או כל מיני מחלות.

אולי זה עוזר במינון נורמלי דרך התזונה, אבל תוספת ויטמין C זה בספק...
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'הפוך זה מוכח שויטמין C לא עוזר'
הפוך זה מוכח שויטמין C לא עוזר
08/12/2005 | 00:28
7
1
במניעת מחלות, הוא כן יכול לעזור בזמן מחלה.
הייתה על זה תוכנית שלמה בערוץ 8 לפני מספר שבועות.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'רוב הזמן חולים'
רוב הזמן חולים
08/12/2005 | 04:21
6
1
יש לי הרגשה שאנשים שמתאמנים קבע בחדר כושר חולים בדרך כלל בדלקות ברמה זו או אחרת וחשופים דרך קבע למחלות שנובעות מקירבה לזיעה של אחרים ולמאמץ שמחליש את המערכת החיסונית.

לא נראה לי שהתוכנית חקרה את ההשפעה של ויטמין C על אנשים שמתאמנים בחדר כושר.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'מה הקשר למתאמנים אתה מדבר שטויות'
מה הקשר למתאמנים אתה מדבר שטויות
08/12/2005 | 15:12
5
1
אנשים שמתאמנים בצורה אינטנסיבית ובמיוחד ספורטאים תחורותיים נוטים לחלות ביתר קלות וכבר פירטו פה את הסיבות לכך. מעבר לסיבות הנ"ל ברוב מכוני הכושר לא קיים איוורור נאות ולכן הסביבה נוטה להיות סביבה רווית חיידקים (מה הקשר לזיעה?!).

חדרי כושר >>
לצפיה ב-'דבר ראשון'
דבר ראשון
09/12/2005 | 02:38
2
1
דבר ראשון, לא הייתי אומר שטויות למישהו שאתה מסכים עם רוב הדברים שלו חוץ מדבר אחד.
חוץ מזה את דברי התחלתי ב"הרגשה" מכיוון שאיני רופא ומומחה למחלות עור.

באותה נימה שפירטת את דעתך: האם אפשר להניח שבמכון כושר שלך לא משתמשים במגבת בשביל שאנשים לא ישחו בזיעה של אחרים בגלל הגיינה וחשש להעברה של מחלות עור וכו'. בדיוק כמו שלא תלך יחף במקלחות משותפות (אני מקווה).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אתה שוב מדבר שטויות'
אתה שוב מדבר שטויות
09/12/2005 | 12:12
1
אתה מדבר שטויות בקשר לויטמין C ובקשר לזיעה.
במכון שלי אישית יש מגבות כמה שרוצים ובחינם לכולם הוא גם קטן ואין הרבה אנשים להידבק מהם.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'אגב בקשר למגבות'
אגב בקשר למגבות
09/12/2005 | 12:18
1
המגבות נועדו לשמור על המכשירי מפני נזק הלכות, כדי שלא יהיה מגעיל לשכב\לשבת על מכשיר שכולו רטוב בגלל מי שהשתמש בו לפני כן וכעניין לנוחות.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה נכון במיוחד לגבי תקופות חיטוב'
זה נכון במיוחד לגבי תקופות חיטוב
09/12/2005 | 08:21
1
1
עקב הירידה בת'ירואיד (ואולי גם עקב הירידה בלפטין? לא זוכר) וההשפעה שיש לכך על יכולת הגוף לגייס תגובה ממערכת החיסון. אבל למען האמת אני אישית לא שם לב להבדלים בתדירות המחלות שלי (במקרים המאוד נדירים בהן הן מופיעות) בין תקופות של אימונים אינטנסיביים לתקופות מנוחה ארוכות (חודש נגיד).
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'זה בדיוק ההסבר שחיפשתי!!!'
זה בדיוק ההסבר שחיפשתי!!!
09/12/2005 | 12:17
1
בזמנו לפני הגיוס הייתי שחיין תחרותי ולא היה חורף שהייתי חולה בו פחות מפעמיים. הייתי מאוד פגיע למחלות. כעת משחזרתי להתאמן בחד"כ לפני 10 חודשים לא הייתי חולה חוץ מפעמיים ושתי הפעמים הללו היו בזמן החודשיים האומללים של תקופת החיטוב המעצבנים שעשיתי. לא סתם אני חיטוב זו תקופה מתישה ומעצבנת וכל הכיף הוא בהעמסה.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
07/12/2005 | 15:03
2
סחטיין!

זה בדיוק מה שיש לי עכשיו: שיעול, כאב בגרון.

להכניס למאמרים ומייד!
חדרי כושר >>
לצפיה ב-' נוסף לטאגליינס'
נוסף לטאגליינס
07/12/2005 | 17:42
1
לצפיה ב-'נצל"ש נפילת סוכר עצבנית שהיתה לי'
נצל"ש נפילת סוכר עצבנית שהיתה לי
07/12/2005 | 15:07
2
2
לפני שעתיים בערך היתה לי נפילת סוכר- אנשים בחד"כ אמרו לי שהחלפתי צבעים מוורוד (מתוודה אני אשכנזי צהוב) ללבן- לירוק. לפני האימון אכלתי 2 צלחות של דגנים (כנראה עם אינדקס גליקמי גבוה)+שילוב של עבודה אינטנסיבית על הרגליים עם שותף לאימון שדרבן אותי חבל על הזמן (אחרי שלא עבדתי הרבה זמן בצורה כזו). בסוף האימון התחלתי להרגיש סחרחורת, אח"כ תחושה שבא לי להקיא, אח"כ הראייה מתשתשת.
מייד מדריכה שעובדת איתי ניגשה אלי והרימה את הרגליים שלי ומדריך אחר הוציא ממכונת הסוכריות חופן של סוכריות. ההשפעהרגשת השיפור היתה מיידית ושתי הדברים (הרמת הרגליים ומתן הסוכר) עזרו  חבל על הזמן.
מלבד העובדה שקצת פאדיחות כי זה קרה במקום שאני עובד אני שמח שזה קרה לי מכמה סיבות:
1. אין כמו לחוות דברים על עצמך כדי לדעת מה מתאמן עובר כשזה קורה לו.
2. אתה מבין עד כמה חשוב לאכול כמו שצריך לפני אימון
3. ואולי זה ישמע מטורף- זה נתן לי המון מוטיבציה להמשיך באימונים עם שותף לאימונים כי להגיע לרמת אינטנסיביות כזו- לא הייתי מגיע לבד.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-''
07/12/2005 | 16:03
1
1
לדעתי דגנים ממשפחות קורנ-בראן-מה-שלא-יהיה-פלייקס הם אחת הדרכים היותר יקרות לקנות ולצרוך סוכר פשוט.
חדרי כושר >>
לצפיה ב-'תודה לעונים'
תודה לעונים
08/12/2005 | 00:58
לצפיה ב-'וכמו שאבא שלי תמיד היה אומר לי...."'
וכמו שאבא שלי תמיד היה אומר לי...."
08/12/2005 | 14:30
2
" אין לך חום לך לבית ספר"....
הקיצר תפסיק להתבכיין, זה גוף מה שיש לך מתחת למוח, קר לו חם לו, מתאמץ, נח... תתמודד...

ותפסיק לקחת חרטות של ויטמינים... הכל זבל... תאכל פירות, זה אלוהים הכין.

:)  כמובן שהכל נכתב בחיוך...
תראה לפי דעתי , ( אני לא רוצה להיות איזה גורו) חשוב להתאמן ולהזיז את הגוף, ולחיות , אבל הגוף זקוק לאיזון, תרגיש אותו הקיצר, כמו שקר לך אתה יודע ללבוש חולצה ארוכה, אם אתה מרגיש שהוא חלש תחזק אותו.
הכל בראש.....

חדרי כושר >>

הודעות אחרונות

00:38 | 26.05.19 אורחים בפורום
05:10 | 05.05.19 אורחים בפורום
11:15 | 04.05.19 אורחים בפורום
17:26 | 30.04.19 karen52

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ