איך לכתוב הודעה בפורום ולשרוד

Rossi46 ®

New member
איך לכתוב הודעה בפורום ולשרוד ../images/Emo35.gif

לאחר התלבטויות קשות , הנה המדריך השלם כיצד לכתוב ,ולא לכתוב בפורום . או בקיצור : כיצד לכתוב הודעה בפורום חדרי כושר ולצאת מזה חיים בלי שיצחקו עליכם . איך כדאי לכתוב בפורום [נכתב בזכר אך מתייחס לכל המינים] : א . השתמש בסימני פיסוק - גולשים לא צריכים לנסות לפענח את ההודעה שלך רק בגלל שאתה ברוגז עם הפסיק והנקודה . אם אתה כבר שואל שאלה , לא יזיק לקרוא את ההודעה לפני לחיצה על "שלח" . ב . שגיאות כתיב - קצת עברית לא הרגה אף אחד . השתדל לכתוב בשפה רהוטה , זה הרבה יותר יפה לעין ועושה חשק לקרוא הודעות . תתפלא , יש אנשים [כמוני למשל] שמפריע להם לראות הודעה עם שגיאות כתיב בסיסיות בעברית . ג . בכותרת , במקום לכתוב "היי זה דחווווף תענווו!!11" , נסה לתת כותרת לתוכן ההודעה שלך , מין נושא כללי [דוג' : "אימון משקולות לילדים קטנים" - במידה ואתה שואל בנושא ילדים וכו'] . ד . הפורום מלא במאמרים ובמקורות מידע [הארכיון לדוג'] , לפני שאתה מעלה שאלה לפורום , התסכל במאמרים , בשאלות הנפוצות ובטאגליינס . בנוסף , אתה יכול להשתמש בחיפוש המתקדם בצד שמאל למעלה . אלה הכללים שלדעתי הכי הרבה חשובים לקריאה מהנה של הודעות . ועכשיו , איך ל-א לכתוב הודעות בפורום : א . במידה ומשהו מצחיק אותך , השתדל להביע את רגשותיך ע"י אייקונים שבטח שמת לב אליהם בהודעות אחרות . כתיבה של "חחחחחחחחחח" בתור תגובה למשהו מצחיק - אינה הולמת ותגרור אחריה שלל תגובות עסיסיות פרי מקלדתן של גולשינו המתסכלים . ב . "דחוףףףףף" , "חיייב עזרה מהרררררר" - שום דבר לא בוער , הפורום זה לא צ'אט , לוקח זמן עד שעונים . אלא אם כן אתה נמצא בכפר בדרום עם רכב מושבת ו30 בדואים רודפים אחריך עם נרגילות , אל תשתמש במילה "דחוף" בהודעות שלך . ג . המנע מלהקפיץ את ההודעות שלך כל כמה שעות/דקות . הקפץ אותה רק אחרי 24 שעות שלא קיבלת מענה . ד . אם מפנים אותך למאמרים , אל תתעצבן , תבין שכל החומר שאתה מחפש נמצא שם . ה . כשמבקשים ממך ומפנים אותך למאמר , קרא אותו ואח"כ שאל שאלות . אל תעמיד פנים שקראת , התשובות נמצאות שם שחור על גבי לבן . ו . אם יש שרשור
קיים באותו דף , אל תפתח חדש . סתם תאלץ אותי להכנס לאדמין ולשרשר את ההודעה שלך ואני הרי ידוע בתור עצלן
. אלו הכללים שמצאתי לנכון להזכיר בההודעה שלי , אתם מוזמנים להוסיף משלכם ואני אוסיף את ההודעות לבאנר מיוחד בראש הפורום . עידו

בן100

New member
איך לא לכתוב הודעה - דוגמא

פחחחחחחחח אני ממש לא מבין איך עוסים אימון יד קידמיט ועחורית ביחד מישהו יכול לבנות לי תוכניט הימונים זה רק בגלל שאני ילך מחר לחדר קושר והמאמן שם בהוצעא של הארץ שם לא מבין שום דבר מהחיים שלי נו זה וגם אבקות חלבון שמנפכות מישהו יכול להגיד לי למה אני לא יכול לאכול הרבה ולהנפח במקום בשביל מה אני צריך חדר קושר אם יש מקדונדלס דחוףףףףףףףףף אני צריך עזרה מהררררררר רודפים אחרי שניים עם גרזן ואחד עם אלונקה ומאחוריהם אחד עם קרחת ואחד עם עגיל בתחת שלי מתרוממים כולם יאדה יאדה יאדה ויודי יודי יודי

kalay

New member
מה הבעיה ב- "חחחחחחח"?

זה שיש כמה שלא אוהבים את ה"מילה" הזאת לא אומר שאחרים צריכים להימנע ממנה. היא לא פוגעת/מעליבה/גסה ומותר להשתמש בה כמו במילה רגל. יש אנשים שמתעצלים, בדיוק כמו שאתה מתעצל לשרשר הודעות, לחפש את האייקון המתאים אז יותר קל לתת כמה לחיצות על הח'.

kalay

New member
הבנתי את ההשתדל

אני לא מבין רק למה אני צריך להשתדל בגלל שכמה פה לא אוהבים "חחחח"?

Rossi46 ®

New member
כתיבה עם "חחחחחח" היא זולה

מציקה בעין ומתאימה לצ'אטים טיפשיים ולא לפורום כזה .

kalay

New member
אהה ויש לי משהו להוסיף....

המנעו מלכתוב הודעות שלמות במודגש.

Snirki

New member
שאלות רק למנהל

אני רוצה להוריד את הבטן ועוד לא התאמתי בחדר כושר רק בבית הירמתי מישקולות שיש לי שלוש קילו ואני רוצה לדעת כמה מישקולות צריך להרים בשביל להתנפח אבל גם להוריד את הבטן יענו שיהיה לי קוביות ושרירים אבל בלי הבטן תודה אה ועוד שאלה אני אוהב שאורמה אבל אמרו לי שלא טוב להזמין עם השומן כי אומרים שלאכול שומן זה משמין אז רציתי לדעת אם אני אוכל שאורמה פרגיות ורק פעם פעמים בחודש מזמין עם שומן (זה מלמעלה של העמוד) עם אני עדיין ישמין תודה

שלום לך

שווארמה=בטןבטןבטן... תנסה להימנע מאכילת שומנים למרות שהם חלק בלתי ניסבל... בקשר ל"קוביות" לך לים ותרוץ לך בכללי זה נקרא פעילות אירובית עכשיו בבית תעשה לך כפיפות בטן בהפרש של יום הכוונה יום כן יום לא תתחיל עם 3 סטים 20 חזרות

Snirki

New member
אין פה ים אני ירושלמי

שמעתי באמת שזה טוב לרוץ לים אבל אני לא מבין אם חייב לרוץ לים בשביל שאני ירזה לא הבנתי מה זתומרת עם 3 סטים 20 חזרות אתה מתכוון שסטים זה סוג של מישקולות או שחזרות זה מישקולות ואיך בכלל אני יעשה כפיפות בטן עם מישקולות זה לא כמו להרים משקולות בידיים בבקשה עם מישהו יכול להגיד לי כמה מישקולות צריך להרים בשביל להיתנפח כי אני רוצה להוריד את הבטן תודה

eyalfein

New member
לא ים, בת-ים

אתה מגיע לבת ים ומעצבן כמה ערסים ואז אתה נאלץ לברוח בריצה חזרה לירושלים,אחלה תרגיל. ככל שאתה משתפר אתה גם יכול לעלות ברמה של הערסים. בהתחלה זה השמנים בשווארמה שירדפו אחריך רק עד הצומת, רמה מעל זה האתלטים (הרזים הציפלונים) שירוצו תוך כדי עשיית טלפונים לחברים בשכונה שיבואו להצטרף, והם יפסיקו כשתיגמר להם הבטרייה וילכו לחפש טלפון ציבורי. בסוף יש לך את אלה עם ה BMW והאורות סגולים למטה שיוסיפו לתרגיל שלך גם אלמנט של החמקות מכדורים.

d_style

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

בלעתי גרעין של תמר עכשיו !!!

t o c o

New member
מה טוב בים כלכך

האמתי שיש חסרונות--לא בריא בגלל השיפוע,גלים גדולים יכולים להפריע פתאום,הרבה רוח. המשטח לא כזה טוב אפשר לרוץ בשדות בשבילי עפר הכי טוב!

Infin1ty

New member
שלום לך מנהל יקר

קניתי אבקת חלבון אבל שמתי לב שאני שותה אותה אני ביום למחרת נראה כמו רוני קולמן, מה עושים בנידון? אני לא רוצה להתנפח, אתה יודע קצת חיטובים פה ושם.. האבקת חלבון באמת מנפחת אותי!!! מה עושים?!?!?!?!??????????????????????????????????????? זה דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

למעלה