קצת
לשעת לילה מאוחרת .

אני

אני לא חדש פה אבל בקושי כותב ועכשיו קצת עלי: 1.מתאמן שנה בחדר כושר מתוכה 4 חודשים רצופים בלבד 2.ירדתי 23 קילו 3. את ה5 הראשונים בדיאטה שהכילה רק ג'אנק פוד 4. כמו הרבה מחברי הפורום, גם אני גיטריסט 5.ואני גם מזל בתולה

Snirki

New member
מיהו סנירקי? ../images/Emo152.gif

בלי חשיבות גדולה מדי לסדר בו העובדות מופיעות... אספר רק מה שעוד לא סיפרתי. 1.
אוהב אוכל ועיסוק בו על כל סוגיו (אולי זכר מימיי השמנים). אני מבשל, אופה, משקיע זמן וצובר ידע בגסטרונומיה. תחומי ההתמקדות שלי הם: בשר
, שוקולד וקפה (אני לא כ"כ אוכל אותם, אבל נהנה מהתענוג שאני מסב דרכם לאחרים), לחם
, ומטבח איטלקי
. 2. למרות שאני משקיע הרבה בחדר כושר ובפורום, אהבתי הראשונה בספורט היא אופניים, לרבות רכיבת כביש. אבל עדיין מחזיק את אופני השטח שלי לטיולים בארץ. 3. למדתי לקשור שרוכים בנעליים רק בכיתה ג', ולרכוב בלי גלגלי עזר רק בכיתה ד'...
4. אני מהנדס אוירונוטי
שעוסק בהנדסת ביצועים וסימולציות כלי טיס (וטילים). את התואר השני שלי, שאני עושה בימים אלה, אני לומד בתחום שונה לגמרי - הנדסה ביו-רפואית. 5. בגיל 19 ניסיתי להרכיב בבית דלק טילים. והצלחתי, בצורה של כדור אש שהשחיר את כל החדר שלי. אני התפניתי לתל השומר עם כוויות בדרגה 2-3...
השתחררתי אחרי 10 ימים, והפנים שלי היו אדומות כמו עגבניה במשך חצי שנה לפני שזה התחיל לדהות. 6. אני אוהב לשבת על הצוק מעל חוף סידנא-עלי בהרצליה פיתוח ולבהות בים במשך הרבה מאוד זמן. 7. יש לי דוד שהוא בערך בגילי.

Snirki

New member
עזוב אותי באמא ש'ך.

יש פה כמה חבר'ה עם רגליים ממש סקסיות, לך תגהר עליהם או משהו....

מרחבא.

אני קורא המון בפורום, אך בקושי כותב (אם בכלל). *אני אשכנזי לגמרי, לא להתייחס לנושא. *אני שוקל 78 ק"ג, 1.76 על 9 אחוזי שומן. *בן 22, השתחררתי לפני חודש מגדוד 890 צנחנים כבוד ועוצמה בכלל. *התחלתי להתאמן סדיר לפני חודש :\ *אני בדיאטה של 4000 קלוריות. *מתאמן לקראת עבודתי הקרובה במשרד הבטחון. *בעד שתעשו שרשור תמונות בנוסף. (בעיקר הבנות :)).

Snirki

New member
לראות אותי באוניברסיטה זה שכיח...

כי אני לומד שם...

kalay

New member
אף פעם לא ראיתי שרשור כזה גדול

אתם חושבים שהוא יעבור את ה- 200?

gil levi

New member
כרגע הוא עומד על 200

זו התגובה ה201. אם אני זוכר נכון שרשור "התקבלתי" האחרון בפורום עתודה היה של 450 תגובות בערך, ואמרו לי שבפורום מתגייסים היה פעם שרשור של 900 תגובות.

אתם כולכם שרוטים לחלוטין../images/Emo24.gif

כבר כתבתי פעם משהו כזה, אבל אלה היו 10 דברים, עכשיו נגרד עוד 7 ראויים לפורום הזה.. 1. בגיל 16 זכיתי במקום ראשון באליפות אירופה הפתוחה באיזה ספורט.(מזהה מידי אז אני לא מספרת איזה) 2. תמונה שלי הופיעה על שער אחד המוספים של מעריב בשנות השמונים. 3. בועז דוידסון הזמין אותי לאודישן לאחד מסירטי ההמשך של אסקימו לימון (מי בכלל ספר אותו?) 4. בגיל 3 החלטתי שאני אהיה וטרינרית. זה עבר לי רק בגיל 17. בסוף הסתפקתי בלהתחתן עם ווטרינר (בעצם ממש שלחתי אותו ללמוד ווטרינריה) 5. בגיל 17 טיילתי לבד באירופה, חוץ מאיזו מאדאם שניסתה לפתות אותי ללכת "לישון" אצלה ואיזה ישראלי קרציה שנדבק אלי כדי "לשמור עלי" היה מ-ד-ה-י-ם!! 6. עד גיל 20 הייתי נגד עישון ולא נגעתי בסיגריה. לפני שנתיים וחצי הפסקתי לעשן אחרי שעישנתי שתי קופסאות ביום. 7. מתה לעשות קורס מדריכי חדרי כושר, אבל זה נראה לי קצת מוגזם, כי אני לא מתכוונת ממש לעבוד בזה.. (אני מרוויחה קצת יתר טוב...) יאללה, שולחת. ויש לי עוד מלא דברים לסקר הבא..

למעלה