קצת
לשעת לילה מאוחרת .

asich1

New member
שלום...

1. אני קורא בפורום הזה כחצי שנה, אך לא כותב בו לצערי. 2. עברתי ניתוח לפני כ-4 שנים+, שבו כרתו לי את יותרת הכלייה הימנית. האבסורד הוא, שהכאבים הופיעו בצד שמאל. 3. הרופא המטפל בי, אמר לי שיהיו לי בעיות עם כושר חזק. הראיתי לו מה זה. 4. מתכנן להתנדב פעמיים בשבוע לאחר הבגרויות. הצעות יתקבלו בברכה. 5. הייתה לי חברה צרפתייה, שתקשרתי איתה באמצעות טלפון, וגם בחופשים כשהיא הייתה באה. 6. לא סובל צביעות וחוסר כנות, בנוסף לשנאתי לסלנג שנוצר בקרב אנשים (חולה עלייך, מת עלייך, מתפקד עלייך) 7. מכור למתמטיקה.

IsraeliDude1

New member
איזה שרשור אדיר xD

1. אני מפחד רצח מממחטים וגם קצת מג'וקים 2. אני מכור למחשב שלי ומשחק מלא 3. יום שני בגרות במדעי המחשב, כנראה הולך להיכשל :S 4. היתה לי פינה על משחקי מחשב בערוץ הילדים! (כן, אני יודע, מאוד עצוב. עשיתי את זה למה זה היה כסף טוב ותנאים. הביאו לי 50 שקל על 3 דקות שדיברתי בשבוע בשידור חיי, הסיעו אותי לשם, קיבלתי מלא אוכל בקפיטריה והביאו לי במשך שנה בערך כל משחק מחשב שביקשתי. כשמשחקים עולים 200 ש"ח זה בהחלט משתלם. וגם מיקי גבע אחלה גבר). 5. אני גם חובב רציני של תרבות יפנית ואנימה ויש לי בבית קטאנה (חרב יפנית מסורתית) לתצוגה ונוצ'קו מספוג לאימונים ואחד מעץ שאני מתאמן איתם. 6. על הקירות בחדר שלי ניתן למצוא אוסף של יתושים מעוכים אשר גודל כל קיץ בעזרת הנונצ'קו מספוג :) 7. יש לי חברה מתוקה שאני מאוד אוהב כבר שנה ושמונה חודשים.

KamikazA

New member
בחיים אני לא עונה על כאלה שאלונים

טוב אני רועי בן 20 עוד חודש 1. אני בת ימי וגאה בזה (תמונה מצורפת :) 2. כמו רוב הפורום ג'וקים זה החיה הכי מפחידה שיש (ואני אוהב חיות) 3. עד לפני שהתחלתי חדר כושר הייתי הבטלן הכי גמור (סדר יום היה לישון, לאכול ולעשן גאנג'ה-שאת זה לקח לי הרבה זמן עד שהחלטתי להפסיק), וגידלתי כרס כדי לקעקע אותה 4. חצי שנה לפני סיום י"ב רצו להעיף אותי מהבצפר בגלל המורה לספורט 5. לתוכית שלי יש את השם הכי מקורי בעולם, פולי 6. יש לי פוסטר של רוני סופרסטאר תלוי בחדר בגאווה ליד שאר הלהקות הארדקור :)

high k

New member
לכל מסירי השערות../images/Emo13.gif

הנה לכם דוגמא לגבר גבר שיודע לעשות את זה כמו שצריך.

Dark Muse

New member
חחח רועי רצו להעיף אותך בגלל איזיק?

בכל מקרה כל הכבוד על השינוי הבריאותי שעשית, הפסקת לעשן גם נכון?

אם כבר רגליים....

1. לפני שנה וחצי שקלתי 35 ק"ג יותר (מעל 110, אין מספר מדוייק כי לא נשקלתי שהייתי שמן...) 2. לפני 8 חודשים שקלתי 15-17 ק"ג פחות ממה שאני עכשיו (82 עכשיו, 65 באוגוסט...) 3.דנה ברגר קראה לי השבוע מותק... 4.פעם הייתי מידה 52-54 היום אני 41-43, תלוי בגיזרה ובחברה... 5.כמו רוב הפורום אני מפחד פחד מוות מג'וקים... 6. שנתיים ו 7 שירתתי בבה"ד 1 ומשם השנאה לפלצנות... 7. אני לא עובד בכלל על רגליים ועדין טפו טפו טפו יש תוצאות...

Yehonatan2

New member
../images/Emo6.gifאני....

אוקיי, אז ככה: אני יוני בן 15 וחצי. 1)פרפקציוניסט ואובססיבי לגבי כל מה שקשור לחדר כושר ותזונה ונהנה מכל רגע! 2)לפני שנתיים הייתי מקום ראשון בת"א בקפיצה לגובה.. 3)בכלל משוגע על ספורט, שחקתי כדורסל במכבי ת"א (רכז), כדורגל במכבי ת"א (שוער),ג'ודו ומשוגע על אופניים... 4)בכיתה ט' ודוחק 170 ק"ג בלג פרס
5)רוכב על אופניים (בלי גלגלי עזר) מגיל שלוש... 6)לומד בבית ספר לטבע (מי שמכיר) ושנה הבאה מסיים ועובר לעירוני ד'..איזה כיף לא לומד כלום עד סוף השנה חוץ ממתמטיקה ואנגלית (בגלל המסיבת סיום וכל מה שמסביב) ודרך אגב אני רוצה לשים סוף למיתוס: ילדים בבית ספר לטבע (לרוב) לא סובלים טבע! וגם אני שונא ג'וקים! 7)יש לי אוסף של 27 דגמי מכוניות בחדר!

HelloweeN

New member
ננסה להביא אותה ב-7 עובדות:

1- אני מת על טיולים רגליים (טראקים). בגיל שנתיים ההורים שלי לקחות אותי (בברה"מ) לטיול קאייקים של שבועיים. באותו טיול התיישבתי בתוך צלחת מרק רותח. 2- מפחד פחד מוות ממזרקים. לפני חודש עברתי ניתוח ברגל, כ"כ פחדתי מהזריקה (לצורך ההגינות, עברתי ניתוח זהה לפני כמה שנים עם אותה זריקה והכל), שהתחננתי בדמעות (אני בן 21 אוטוטו) שאמא שלי תיכנס לחדר ותחזיק לי את היד. 3- אני פנאט בכל תחום שאני ניכנס אליו ברצינות: אם זה תופים, טיולים ומחנאות וחד"כ. וויתרתי על סקס בשביל להגיע לאימון, והייתי מאוד מרוצה מזה. גם כיום אם יהיה על המשקל סקס או אימון חשוב, אני לא אסתכל עליה בכלל. 4- לא הסתפרתי כבר 6 שנים, למעט קצוות. 5- אני מת על בירה, וחבר וותיק באירגון brothers of beer (www.brothers-of-beer.com) 6- אני מת על ספורט אתגרי, עשיתי בחו"ל בנג'י, וכשאני בחו"ל זה אחד הדברים הראשונים שאני תמיד מחפש. 7- אני חי את המשפט keep on rockin' in the free world

קטריס

New member
אתה צריך להצטרף לאירגון שלי ושל ביג

לובובסקי - www.white-russian.com

HelloweeN

New member
מה העקרונות שלכם?

ובנתיים אתה מוזמן להצטרף לאירגון הבירה הנ"ל! אם בירה אתה אוהב - מקומך איתנו!

kalay

New member
WTF!!!!!!

וויתרת על סקס בשביל אימון?!?!?!?!?!?!!?
פעם הבאה שיש לך התלבטות כזאת על המשקל, אני מוכן לבוא להחליף אותך.

כל כך הרבה בתולים בפורום

והוא מוותר על סקס בשביל אימון. אלוהים נותן אגוזים למי שאין להם שיניים.

למעלה