קצת
לשעת לילה מאוחרת .

Infin1ty

New member
בקשר ל 7 ../images/Emo12.gif

שברת תשיא שלי, אני חשבתי שזה מוזר מה שאני עומד לעשות.. (בת 27 אבל) אבל בעצם אני בן 17.5

קטריס

New member
אני לא בליגה שלכם

השיא שלי היה בת 24 כשהייתי בן 19 (הסטוץ הכי טוב שהיה לי)

*gemini*

New member
תורי

1. חוץ מישראל, גרתי תקופות ארוכות בעוד 3 מדינות. 2. למדתי לשחות לפני גיל שנה. 3. פעם רדפה אחרי זונה בתל אביב. 4. בכיתה י"א התפלחתי לרכבת (באירופה) עם חברה 3 פעמים ביום אחד, נתפסתי בכל שלושת הפעמים ובכל זאת לא עשו לי כלום. 5. אני שונאת מחטים ולפני בדיקות דם או זריקות נלחצת ברמות שכבר נוזפים בי ("את לא ילדה קטנה"). 6. אני מסתובבת עם תמונות של אחד הכלבים שלי בארנק. 7. הזמן הארוך ביותר שלא אכלתי היה שלושה ימים.

NoamSuk

New member
והנה הגיע תורי...

1. קוראים לי נועם בן 17 וחצי י"א לומד בבצפר ברנר בקיבוץ גבעת ברנר (כן כן, איפה שבית חלומותי..מי שמכיר) 2. אני חצי מרוקאי חצי ברזילאי, אבל מי שישמע את אמא שלי מדברת יחשוב שהיא צרפתיה.... 3.אני מדבר בנוסף לעברית ואנגלית גם צרפתית ופורטוגזית 4. בגיל 12, הייתי קרוב בערך סנטימטר להיעקץ על ידי עקרב צהוב 5. בגיל 10 כמעט טבעתי בבוץ טובעני באמצע טיול שלא שמתי לב איפה אני דורך, עד היום אחת הנעליים שלי תקועות בבוץ (מי שמוצא נא למסור אליי כתובת במסרים פרטיים). 6. יש לי כלבה בשם שושה ורועה גרמני נקבה בשם בקי. לשושה יש מוגלה בעין והיא בגיל של אח שלי (10) 7. חדר כושר- זה בערך כל החיים שלי היום בנוסף להדרכה בתנועת נוער והתנדבות במד"א וטריאתלון. ולא...אני לא מעשן, לא עוסק בזנות, לא שותה, לא מאמין באמונות תפלות, לא עובר מעבר חציה באדום והכי חשוב- אוהב את החיים. יום טוב לכולם ואימון מהנה ומוצלח... נועם סוקניק

p e n t a

New member
חחחחחחחחח גם אמא שלי ברזילאית

ואף אחד אבל אף אחד לא מזהה מאיפה המבטא. אני יודעת שכשאני מדברת ספרדית או פורטוגזית אני נשמעת כמו צרפתיה,וזה מזעזע!!!

NoamSuk

New member
אההההההההההה זה גדול!!!!!!

אני חייייייבבב לשמוע את זה פעם!!!! זה כמו שיש לנו איזה חבר שמעורבב ממלא מדינות הוא חצי גרמני הורים הונגרים חצי אחד איטלקי רבע טורקי זה משו מצחיק אבל מדברת פורטוגזית ונשמעת כמו צרפתיה...משו נדיר

p e n t a

New member
כן,זה בגלל שכשגרתי בדרום אמריקה אף

פעם לא טרחתי לעבוד על המבטא שלי והאות ר של הישראלים מאוד דומה לצרפתיים ולא מתגלגלת כמו בשפות לטיניות.אנשים שלא מכירים מבטא ישראלי היו בטוחים שאני צרפתיה

p e n t a

New member
????../images/Emo2.gif זה היה מכוון אלי? אין לי

מושג אל מה את מדברת.חשבת שציפיתי שאנשים יזהו את המבטא שלי דרך האינטרנט???????????? ואם זה היה בציניות אז סליחה מראש...

Dark Muse

New member
אם זה מעניין מישהו...

1) קוראים לי גיא מבת ים אני בן 18 וחצי 2) אני אדם מנומס מאד אם תפגשו אותי בחיים (אולי לא באינטרנט
) 3) למרות שהייתי כותב הרבה שטויות, בד"כ אני אדם שקט מאד 4) פעם אחרונה שבכיתי היתה לפני יומיים (ובאופן כללי החודש הזה היה רע מאוד) 5) אני אתאיסט גמור 6) אני אדם שמחפש כבוד ואוהב לתת כבוד לאלו שנותנים כבוד 7) אף פעם לא היתה לי חברה (אם מישהי רוצה
)

חחח עידו קודם כל השרשור הזה לטאגליי

איזה רעיון יפה וגדול קראתי חלק ונהניתי.... על עצמי... 1. דומני שאני מקשישי הפורום, בן 47, נשוי + 3, בת שמתגייסת בקרוב... 2. פנסיונר של צה"ל מזה שנה וקצת (וזה פחות או יותר הזמן שאני עובד על משקולות) לאחר 27 שנות שירות.... 3. עד בה"ד 1 הייתי בעיקר רץ למרחקים, ריצות סיבולת, וטרקים של הליכות על גבעות, בבה"ד לאחר מאגיסטיות משביזה החלטתי שאני ופעילות גופנית ספרטה.... ורק בפו"מ חזרתי לזה והתאהבתי מחדש... 4. אוהב לאכול על אף שלא רואים עלי ובעיקר בשרים על האש.... 5. מתכוון בקרוב לרכוש אופניים ולהתחיל רכיבות שטח וכביש.... 6. אוהב מוזיקה של השבעים והשמונים .... 7. ממה פוחד.... עד היום ממים עמוקים... ניתקף חוסר ביטחון מוחלט... עד לפני כמה שנים פחדתי גם מכל מה שמוגדר כספורט אתגרי מאז הספקתי לא מעט..... 8. מה שונא... צביעות ושקר, אוהב לחייך ושמחייכים אלי... אוהב לעזור ואוהב שעוזרים לי.... מה עוד? פתוח לכל שאלה ואענה....

° זואי °

New member
זה קל, כי לא מכירים אותי כאן בכלל

1. מהירויות זה קל, 230 קמ"ש על ZX9. 2. בהמשך של 1, יש לי רשיון לרכב מגיל 17, רשיון לאופנוע 500 מגיל 22, טסט ראשון על שניהם. רכבתי על המון אופנועים (גם מעל 500 סמ"ק), ומאז שגנבו לי את הגלגל ב GPZ, מיציתי את הקטע. 3. בהמשך של 2, לפני שש וחצי שנים, רכבתי על האופנוע ואיזו גברת הפריע לה בעין שאני על הכביש, אז היא נכנסה בי עם הרכב שלה. זה עלה לי ב 6 חודשים פיזיוטרפיה ובצלקת מגניבה בברך. 4. בכלל אני מועדת לתאונות, 3 פעמים שברתי את היד, פעם אחת את עצם הזנב (משכו לי כיסא), פעם אחת את ארובת העין. בגיל 9 רצתי בכביש ונכנס בי חזיתית רכב. עוד פעם נהגת (מי נותן לנשים רשיון נהיגה בכלל
). 5. עשיתי, בנג'י ממנוף על גשר צ'לסי בלונדון, בחושך עם 39.7 מעלות חום, שעתיים לפני טיסה וכמעט פיספסתי את הטיסה. התכנון הוא בעוד כמה חודשים לעשות קורס צניחה. 6. בגיל 21 הכפלתי את המשקל שלי. מ 49 ל 100 בתשעה חודשים (לא כבוד כזה גדול). לפני שנתיים הורדתי את הרוב בחזרה (הרוב, לא הכל). 7. את העבודה הנוכחית שלי, בחמש שנים האחרונות, בחברת סטארטאפ, קיבלתי בצורה הכי מצחיקה בעולם. כתבתי בפורום תכנות ב IOL ופתאום קבלתי הצעת עבודה. בגלל שחשבתי שעובדים עלי, שלחתי מייל עם דרישות עצומות (משכורת גבוהה, רכב, עבודה חלקית מהבית) וקיבלתי כל מה שביקשתי.

למעלה