קצת
לשעת לילה מאוחרת .

itay180

New member
אז ככה... ../images/Emo42.gif

1. התמכרתי לאופניים החל משבוע שעבר. 2. התברברתי באמצע לאוס (זאת מדינה בין תאילנד לוויאטנם) בחיפוש אחר "לגונה כחולה" במשך 5 שעות בלי מים ב- 40 מעלות ו100 אחוז לחות... ואז הגיע המונסון... 3. חולה על סנובורד, ג'יפים ואנטריקוט 450 גרם מדיום. (וגם אופניים) 4. נהג מונית נוכל רדף אחרי 150 ק"מ בתאילנד לאחר שסירבתי לשלם לו, בסוף הוא קרא למשטרה באמצע הקאווסן בבנקוק, ודפקתי את הספרינט של החיים שלי... כשחושבים על זה, הייתי יכול לבלות בכלא תאילנדי בשביל התעקשות על100 שקל מסריחים... אני דפוק. 5. יצאתי בשנה האחרונה עם בערך 50 בנות (ואני לא מגזים) ועדיין לא מצאתי אחת שתיהיה גם חכמה גם יפה וגם שפויה... אולי אני הדפוק. 6. אני לומד מדעי המחשב ואני שונא כל שניה... אבל זה עדיף על לכתוב חרטוטים בפסיכולוגיה ושאר התארים הללו (לא מזלזל, רק זה לא בשבילי), אני מעדיף לשבת 5 שעות על תרגיל מסכן באלגברה מאשר לשבת ולכתוב על השלכות ההשקפה הפוסטמודרניסטית על התזה של צ'כוב לגבי חיטוט באף בזמן תקיעת נאד בצהרי היום. 7. מאז שהתחלתי לקרוא\לכתוב בפורום, אני לא מספיק לעשות כלום ב"חיים האמיתיים" , אולי כדאי שמישהו יעשה תקציר לכל יום, במקום שנצטרך לקרוא את כל השרשורים... סוף שבוע מוצלח לכולם!

Rossi46 ®

New member
../images/Emo6.gif חזק !

יש כאן המון כאלה שלומדים/בעלי תואר ראשון במדעי המחשב .
כבוד ! התתכן קורולציה בין מדעי המחשב לשרירים ?

itay180

New member
צריך לבדוק את זה....

מה שעוד יותר מפתיע, זה שאין כאן בכלל סטודנטים למשפטים למרות האחוז הגבוה שלהם יחסית לשאר הסטודנטים. חוץ מזה, אנשי חדר כושר מעדיפים תאכלס, משקל, מידות, דברים מוחשיים על פני כל מיני תיאוריות והזיות... (ולכן מתקרבים יותר למתמטיקה, פיזיקה וכו') אנשים שנהנים מלימודים הומניים למיניהם, יעדיפו ל"אמן" את הצד הרגשי שבהם, הם יגידו שהפנימיות שלנו מנוונת ורקובה ולכן אנחנו מתכסים בשרירים להגן על הפנימיות השברירית והחולנית שלנו...

snufkin

New member
גם אני

* למדתי תואר ראשון במדעי המחשב (וספרות צרפתית) * עושה תואר שני בחוג לפיזיותרפיה בתחום הבקרה המוטורית (רמאית. זה היה יכול להיות בסעיף הראשון) * בת 26.5, ועד לפני שבוע יצאתי עם מישהו בן 23* שגר בבניין שלי בקומת קרקע
* לא מלמדת מדרגה כבר חודשיים מאז שנקעתי את הקרסול בסנובורד בצרפת (חרא נעליים בהשכרה) * גרה בבוגרשוב בדירת גג מעל כל הרעש והבלאגן בעולם - ואני מתה על זה * הייתי 3 חודשים בקורס טיס

Rossi46 ®

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif ענק ../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

זו הייתה הרמה להנחתה , איתי ..

isra busters

New member
שבע עובדות

1. אני חצי טורקי חצי פולני 2. פעם היה לי ליפה היום אני קצוץ 3.יש לי כלבה בשם קופר ויש לה בעיות השמנה והיא מכורה לאוכל 4.kalay מתאמן איתי ביחד 5.יש לי חבר תימני (וזה אומר הרבה) 6. אני אוהב לשחק טניס ולשחות 7.אני ממהר לחדר כושר ביי

klausner

New member
אז ככה......

1. אני בן 25 ורבין הרס לי את היום הולדת (4 nov), למה הוא היה חייב להרצח דווקא ביום הולדת 16 שלי.....
2. כולם קוראים לי פקס. כי פקס זה קיצור של קלאוזנר. 3. אני נמצא בסמסטר האחרון שלי באוניברסיטה. תואר ראשון בפיסיקה כבר יש לי (סיימתי לפני כמה חודשים) ועוד מעט יהיה גם תואר ראשון במדעי המחשב (עד הקיץ). 4. אני לא אוהב להיות רציני (אבל יכול). 5. אני אוהב לשגע אנשים, בעיקר את אמא שלי (אבל היא הייתה משוגעת כבר קודם) ואת השותפים שלי לדירה. 6. בחודשיים האחרונים כמעט ולא התאמנתי בגלל דלקת בשיניי בינה. ירדתי עקב כך 4 ק"ג 7. אני הכלב של המשפחה. עד כאן 7 עובדות עלי FAX

רן88

New member
יש לי חבר שנולד ב-11/9/88..

כמה שאנחנו צוחקים עליו על זה...

ספיידי1

New member
עלי...

1. יש לי פחד ממחטים, ביום הגיוס שלי התעקבתי כשעה וחצי בחדר וכמעט הלכתי מכות עם הרופאים בגלל זה (תשאלו את רונן) 2. אני חולה על מהירות(במכונית), הכי הרבה שהגעתי היה 188 קמ"ש עם הפג'ו 406 מנוע 1800, ו117 כ"ס אם אני לא טועה, היום אני נוהג בהונדה אקורד 2005, מנוע 2000, 155 כ"ס, 5 הילוכים, אני פוחד להכנס לאוטו כרגע מחשש לניסיון שלי לשחק אותה FAST AND THE FURIOUS 2.ב) בדרך למכון אני תמיד טס! מגביר את המוזיקה(בדרך כלל מוזיקת מסיבות) עד הסוף פותח חלונות ושר בקולי קולות, אני מוצא שזה מעלה את רמות האנדרנלין שלי לקראת האימון (בפעם הראשונה שעשיתי את זה העליתי כ40 קילו יותר בסקוואט חופשי שעשיתי) אבל זה רק בדרך למכון :) בחזרה אני נוסע רגוע(משתדל), חלונות סגורים(אלה אם כן חם) ומוזיקה בינונית. 3. כמו עידו, אני אחד הקומבינאטורים הגדולים... 4. הסיבה לשגיאות כתיב שלי הם בגלל שההורים שלי לא לימדו אותי קרוא וכתוב ולמדתי בעיקר לבד(בערך) ובכתה א' שכולם ידעו קרוא וכתוב (בערך) אני לא ידעתי כל כך והיו לי בגלל זה מלא שגיאות כתיב, והמורה אמרה לאמא שלי שזה טבעי ולא לתקן אותי וזה יעבור לבד, מסתבר שהיא טעתה... \: 5. לפני חצי שנה התפוצץ לי עור הטוף(נו, הזה באוזן), והייתה לי הצטברות נוזלים באוזן, זה אחד הדברים הכואבים ביותר שאפשר לחוות! מאז החלמתי וכן אני שומע בסדר גמור באוזן שמאל. 6. אני חולה על הפורום הזה, עד כדי כך שבזמן שמירה על בסיס נטוש שבוע שעבר, כל השמירה(שעתיים) הייתי באינטרנט בפלאפון וגלשתי בפורום... חצי שעה אחרי שירדתי משמירה חבר שלי פתח נועל מעצר חשוד על דמות חשודה שרצה לכיוון הבסיס. (כנראה שהוא חשב שאין שומר אחרי ששעתיים ישבתי בבותקה וגלשתי באינטרנט). 7. אם כבר מדברים על סקס, בגיל 18 הייתי עם אחת בת 29(לא לא מדובר בזונה) וזהו...

למעלה