קצת
לשעת לילה מאוחרת .

קטריס

New member
גם אני בחרתי להתנזר מגברים

נו אז אנחנו די דומים לא? בא לך לעלות לדירה שלי ו... לראות פופוליטיקה?

itay180

New member
תכונות 2 ו - 7

מונעות ממך רשמית כניסה לחלק נכבד מהמוסדות האדמיים בארץ, מקווה שבסקר הבא יהיה שיפור (לפחות ב- 7 למען שפיותך הנפשית...) לילה טוב

high k

New member
אוקיי

לא כל מי שנאמר עליו שהוא סנוב, בהכרח סנוב. ובקשר ל7, עוד כמה ק"ג בודדים...

high k

New member
אני יודעת בדיוק כמה.

כל חודש אני מורידה בדיוק 2 קילוגרם, לא יאמן כמה זה מדויק. נשארו לי עד משקל היעד מעט מאד, ואני יודעת מה הזמן שנשאר לי. לא מתייאשת באחרונים.

misterG

New member
me too!

1. אני עתודאי למדמ"ח באת"א. אולי גם אהיה מצטיין דיקן. 2. עד שהתחלתי להתאמן, לפני כשנתיים, הייתי שחיף עצבני. 3. בכיתה י' עשיתי אימוני ריצה כדי להשתפר בספורט - הייתי רץ 10 ק"מ כל ערב. 4. יש לי כאלה ימים בהם החברים היחידים שאני פוגש הם אלה מהחד"כ. 5. אני אוכל כדי לגדול (יותר נכון לא לקטון) ולא כי אני אוהב את זה כ"כ. 6. אני בעל גישה פרקטית לחיים. 7. אני מעדיף יין אדום או וודקה רד בול.

iqqqqq

New member
אוקיי:

1.אני בן אדם דיי גדול(1.90 על 90 קילו בערך),ואני מפחד מכלבים וחתולים , ובזמן האחרון יש לי כל מיני חלומות שחתולים וכלבים חוטפים אותי, (אני לא משוגע אני נשבע) 2. אני מפחד מבדיקות דם. 3. אני חולה על האבקות , מכון כושר והכל אבל אני לא מסוגל לתת אגרוף לבן אדם , פשוט לא מסוגל:) 4.חולה על כדורסל ואממ לא יודע מה עוד:]

בן100

New member
7 עובדות

1. בתקופה הקודמת שהתאמנתי בחדר כושר, בלי לדעת שומדבר על תזונה ואימון נכון, התאמנתי אנאירובי בלבד ובזכות תזונה לא נכונה - הצלחתי להוריד 10 קילו (כשהמטרה היתה כמובן - להעלות ולא להוריד!) 2. אני סטודנט לתואר שני במדעי המחשב. 3. יחד איתי מתאמנים בחדר כושר, כמעט כל מי שעושה תואר II במדעי המחשב. 4. יש לי אוסף תעודות מכובד: תעודת מדריך מצה"ל, תעודות מקצועיות ממיקרוסופט, תואר ראשון במדעי המחשב,רשיון על אופנוע 500 סמ"ק (בנוסף לרשיון על אוטו) ורשיון צלילה
ובכל זאת אני עדיין סטודנט. 5. הפעילות האירובית המהנה ביותר שאני מכיר, זה ריקוד סלסה, אני מאסטר בקובני. 6. אחרי חצי שנה של אימונים, 4 פעמים בשבוע, אני על 19% שומן (מחר מתחילים דיאטה\אירובי!) 7. אני מחליף פלאפונים כל חודשיים-שלושה.

בן100

New member
ועוד אחת חשובה

השרירים הכי חזקים אצלי גנטית הם התאומים, ביום טוב, אני לוחץ (לחיצה בעמידה) 120 קילו עם התאומים בלבד.

OceaND

New member
אממ עובדות

1) אני דודי בן 17 וחצי מסיים י"ב 2) היום אני יורד לכינרת 3) כבר חודשיים לא התאמנתי וביום שני נאי חוזר לאימונים 4) בפורומים של תפוז יש הרבה אנשים מקרית ביאליק, עיר מולדתי 5) שבע דבירם לכתוב זה ממש הרבה! 6) אני מחכה ליום שאני אקפוץ באנג'י למרות שיש לי פחד גבהים 7) יש לי כלב שאומרים שהוא עכבר והוא מפחד מחתולים :/

Infin1ty

New member
שלי, מנסה לפחות ../images/Emo13.gif

1) אני קם כל יום ב 5 בבוקר להתאמן, מ 6 עד 8-9 בדר"כ, אחר"כ ממשיך אימון בבית אם צריך, תלוי באיזה יום. 2) יש לי טונה של זוגות נעליים, יש לי גם איזה זוג נראה לי שלא לבשתי אפילו
(לכל ענף יש לי 2 זוגות וליציאה בכלל...), אה כן, בקרוב אני כנראה גם קונה זוג נעליים ב 1000 ש"ח
(אבל זאת נעל שמחזיקה להרבה זמן.., סוליית קרבון לבן
) 3) אני אוהב לבזבז כסף על שטויות שאני לא משתמש בהם בכלל.. 4) אני גר לבד כל השבוע, ורק בימי שישי שבת אמא שלי מגיעה הביתה. 5) משום מה רק בנות מבוגרות (20-27) נמשכות אליי והשאר זה רק פרחות בגיל שלי.., אולי כי אני ביישן קצת
6) ומה שמקשר ל 5, אני ביישן בטירוף.. 7) לפני שנתיים וחצי שקלתי 110 ק"ג
ואיך התמונה בצד
?

Snirki

New member
ארז, כולך חזיר של VEET.

אבל אני עדיין חושב שאתה תותח.

p e n t a

New member
אני אני אני!!!

1. גרתי כמעט 10 שנים בחו"ל
2.כשחזרתי לארץ במשך שישה חודשים לא הסכמתי לדבר עברית כי הייתי בטוחה שכבר שכחתי הכול
3.הייתי מנויה ליותר מ10 חדרי כושר במהלך חיי עד שסוף סוף מצאתי את הנוכחי וכבר יותר משנתיים אני מתאמנת בו (ולא מתכוונת להחליף בזמן הקרוב) 4.פעם אחת בחיי הצלחתי לעשות 5 מתח רצוף וזאת רק בזכות הפורום הזה 5.הצלחתי לעלות 5 ק"ג בחודש וקצת(ולא,לא שריר...) אחרי חופשה ארוכה-ואל תגידו שלא צריך כשרון בשביל זה...עכשיו אני חוזרת לעצמי.
6.אין לי רשיון 7.מממממ יש לי נמשים (זו גם עובדה לא???)

למעלה