קצת
לשעת לילה מאוחרת .

מה יש תפרגן

מה קשה להאמין? התברכתי בשיניים עם גנטיקה טובה מאוד מעולם לא היו לי כאבי שיניים לא חורים ולא נעליים אני רציני לחלוטין

itay180

New member
עצה

אח שלי, זה שלא כואב לך, זה לא אומר שאין לך חורים, זה פשוט אומר שאין לך עדיין דלקת בשורש, תעשה לעצמך טובה, תשקיע כמה שקלים ולך לסיבוב אצל רופא שיניים, מקסימום, תופתע לטובה (למרות שאני בספק) בהצלחה ורפואה שלמה

אתה עקשן

אני מנסה להסביר לך שאין לי חורים בשיניים לא דלקות לא כתרים לא ברזלים. יש לנו חבר רופא במשפחה שהוא אומר שאין הרבה מקרים כאלה תפרגן

itay180

New member
טוב נכנעתי....

אם הוא בדק אותך וזה מה שהוא אמר, אז אתה תופעה, מזל טוב

יודיX3

New member
5 עובדות נורא חשובות על יודיX3

1. הניק שלי נבחר בגלל שכשהצטרפתי לתפוז זה היה לפורום פסיכומטרי, וזה היה הפסיכומטרי השלישי (והאחרון!) שאני עושה. 2. אני עובד במעבדת גנטיקה שחוקרת חרקים 3. מסיים תואר ראשון (ואם אתקבל) שנה הבאה אעשה גם תואר בתזונה. 4. אני עובד בחד"כ עבור אוכלוסיה מבוגרת כי שם לדעתי נמצא האתגר האמיתי. 5. חולה על מונטי פייטון על כל סרטיו ומערוכניו

יודיX3

New member
מעבדה במחלקה לאנטמולוגיה

המעבדה מתעסקת במערכת הרבייה של נקבת הדרוזופילה (זבובי תסיסה).

ofec bar

New member
אני אני אני!

1. בת 17, לומדת רחוק מהבית (ו"גרה" ברכבת ישראל). 2. אוהבת ללמוד לבד, ולכן מחפפת קצת בנוכחות בבית הספר. חוסכת כך מאות שקלים. 3. כבר כמה שנים שאני מתאמנת, עכשיו נכנסת לתריאטלון. 4. יש לי חורים בעור התוף ולכן אני חייבת לשחות עם אטמים (ולבקר במיון מידי פעם). 5. באחת הפעמים שהייתי במיון נכנס אסור בליווי שוטרים לאחר שהיה מעורב בקטטה והשפה שלו הייתה פתוחה (זה היה בחדר בזמן שהמתמחה טיפל לי באוזן). אכן לילה הזוי. 6. אני רוצה להיות פסיכיאטרית כשאהיה גדולה. 7. יש לי כלבה שקוראים לה קוצ'ה ואני אוהבת אותה מאוד (על אף שבאופן כללי אני לא מאלה שאוהבים כל בעל חיים).

7 עובדות

1. אני חזק במטאל מגיל 13 עכשיו קצת פחות. 2. התאמנתי בג'ודו במשך שנים ולקחתי רק פעם אחת מקום באליפות ישראל. 3. שברו לי את האף ע"י ישיבה עליו. 4. הייתי מכור לשוקו יוטבתה עד גיל 15. 5. האקסית שלי והחברה הנוכחית גבוהות ממני בראש. 6. אני מפחד פחד מוות ממזרקים. 7. אני מת על מכוניות. אלכס

אלי ו.

New member
חיי כספר הפתוח

1. אני זקן בן 38 נשוי + 3 ילדים 2. עד לפני כ 5 שנים הייתי שמן מאוד 3. אני אדם דתי 4. תחומי הענין שלי הם מאוד אקלקטיים מהסטוריה דרך תאולוגיה תזונה לחדרי כושר. אני סקרן ואוהב להבין דברים. 5. אני הגולש הותיק ביותר בפורום חדרי כושר יחד עם רמי ירון, רונן וגיל גרנות ועוד כמה חבר'ה טובים העברנו את הפורום מוואללה לכאן. 6. אני נוטה לנוח יותר מדי בין סטים, לקשקש עם חברים בחדר כושר, ולרמות קצת בתרגילים. מצד שני, אני אוהב לעבוד חזק ובעצימות גבוהה כך שזה מתקזז. 7. במקצועי אני בכלל איש מחשבים.

DrLecter

New member
מתחבר עם מס' 4 יש לי אותה "בעיה"

בדיוק, אוהב לחקור ולהתעמק בכל נושא שטיפה מעניין אותי, בעיני זה נהדר!

רן אחד

New member
עובדות

אחרי כיתה י"א העיפו אותי מבית הספר,הציונים שלי היו בגובה ים המלח.למזלי זה היה לאחר צו ראשון כך שהקב"א לא ירדה כי הם לא ידעו.שיפרתי בגרויות בצבא. אני סולד מדם. התקבלתי לתוכנית MD מקוצרת שלוקחת 4 שנים שתתחיל בשנה אקדמית הבאה ואני שוקל בחיוביות אם להתחיל במסלול(בחו"ל). הנישואים שלי החזיקו מעמד 5 חודשים. נשברה לי הבוהן ושתי עצמות לידה מנפילת פלטה.אל תשכחו לשים את המעצור! היתי בעברי הרחוק מדריך בצופי ים. כלבי ז"ל מסוג בולדוג איבד עין בקרב עם כלב פינצ'ר

רן88

New member
ה-7 שלי

1. אני בן 17 עוד מעט, לומד בכיתה יא'. 2. טסתי לפולין לפני כחודשיים עם משלחת של בית הספר ומאז לא התאמנתי (לא כתוצאה מהמסע, אלא מרצף האירועים שבאו אחריו: גדנ"ע, פסח וכו'). 3. הרבה כאן דיברו על ג'וקים... אני לא ממש מפחד מהם ובד"כ (כל עוד זה עם הנעל או עם נייר טואלט ביד) אני גם נהנה להרוג אותם. 4. אני מכור לכריות של תלמה, קשה לי מאוד להוריד אותם מהתפריט היומי שלי (הדבר היחיד שבאמת לא טוב לי בתפריט הוא זה). 5. עד ההפסקה הגדולה הראשונה שלי מאימונים (לפני חודשיים) התאמנתי (עם הפסקות קצרות של עד שלושה שבועות מדי פעם עקב חופשות וכו') במשך שלוש שנים וארבעה חודשים אבל עדיין לא ראיתי התקדמות משמעותית (מקווה שבגלל גילי הצעיר). 6. כשהייתי ביסודי למדתי קמ"י (קרב מגן ישראלי) וכדורסל. 7. העברתי את הכיתות ד'-ו' כילד די שמן, במשך רוב כיתה ז' השלתי 13 ק"ג, עד היום מרוצה מהתוצאות של אותה דיאטה.

kalay

New member
ננסה...

1) חברים שלי קוראים לי קלעי כי הם החליטו איכשהו שאני קולע ניירות לפח של הכיתה למרות שאני בקושי עושה את זה. 2) בחיים שלי לא היה לי גבס. 3) אני אשף בלשרשר. 4) אני 100% פולני. 5) גם אני מכור להאטריק. 6) אני ג'ינג'י טבעי. 7) גם אח שלי ג'ינג'י אבל שני ההורים שלי לא.

The2Floor

New member
גם אני גם אני!!!

1. שם המשפחה שלי הוא תלמיד (כמו תלמיד בבית ספר),וכן שמעתי כבר כל בדיחה אפשרית בנושא כולל וריצאות להפוך את השם משפחה בהתאם לנקודה בחיים,חייל,סטודנט וכאלה 2. בגיל 16 המנהלת בתיכון העיפה אותי מהבית ספר והמליצה לי ללמוד נגרות,בגיל 21 שלחתי לה את הדיפלומה של התואר ראשון בדואר עם מכתב תודה 3.אני מכור לאלכוהול וזה הבעיה הכי גדולה שלי בתזונה,אני שותה יום כן יום לא ובאירועים מיוחדים משתדל גם לוותר על היום לא (כמובן שאני עושה את זה בפאבים או במסיבות ולא סתם יושב בבית ודופק תראש מול המחשב) 4. את חברה שלי הכרתי באתר הכירויות,מסתבר שהיא גרה שני בתים לידי ולעולם לא ידעתי (מה שאומר שאהבה באמת מחכה מעבר לפינה) 5.בגיל 16 אחרי מריבות קשות קניתי אופנוע אבל מה בכל ערב היה טרוריסט מפנצר לי את הגלגלים,מסתבר שהטרוריסט הזה הוא אמא 6.אני לא מאמין בידידות בין בנים לבנות ומסרב בכל תוקף שתהיה לי אחת כזו,זה תמיד הופך למשהו קצת יותר גדול מסתם ידידות אפלטונית 7. אני שונא אירובי ,ממש סיוט ומחפש כל פעם דרכים אחרות לעשות אותו בלי להתאמץ יותר מדי (שאני ימצא איזה נוסחת פלא אתם הראשונים לדעת עליה)

high k

New member
טוב נו.

אם בחדשים עסקינן... 1.עד לפני חצי שנה הייתי שמנה. ירדתי עד עכשיו מעל שני שליש מהקילוגרמים שתכננתי להוריד לאט ובזהירות ובניגוד ל"דיאטות" הקודמות, הפעם אני עושה את זה נכון. 2.סנוביזם זו אחת התכונות המאוסות עליי, למרות שאמרו את זה עליי לא פעם ולא פעמיים. 3.אני מכורה למוסיקה, רוק, אלטרנטיבית, ישראלי, רגאיי... 4.הייתי עוזרת גננת, מדריכה בצופים ומורה פרטית בעברי. 5.אני מתרגלת יוגה ברמה גבוהה מאד, ומתעניינת בתורה כולה. 6.בגיל 7 שברתי את הזרת על טרמפולינה. 7.בתחילת הדיאטה החלטתי על התנזרות טוטאלית (!) מגברים עד ההגעה למשקל היעד, עמדתי בזה ואני עומדת בזה גם היום.

למעלה