קצת
לשעת לילה מאוחרת .

1Unicorn1

New member
יאללה נריץ כמה עובדות

1. כל הזמן בחורים קוראים לי "גבר" ומלא פעמים אמרו לי שיכלתי להיות ה"חבר הכי טוב" כי אני אוהבת דברים לכאורה גבריים (ספורט, מכוניות ..) 2. בוכה מלא משטויות - אפילו התחלתי לבכות כשראיתי בטלויזיה אריה טורף במבי קטן (אוף זה היה עצוב) 3. אין מצב שמישהו יראה אותי בלי עיפרון שחור בעיניים. שריטה קשה. 4. אמנם אני פולניה משני הצדדים, אבל יש לי פיוזים של מרוקאים
5. אני מכורה לקוטג' 0.5%. מסוגלת לחסל קופסאות שלמות של זה ! 6. אחד התחביבים שלי הוא ייבוש ערסים ! 7. אני צינית בטירוף .. אבל זה מתקמבן יפה עם היציאות שלי

tommythecat

New member
שאלה

מה זה אומר עלייך שאת אוהבת לאכול דברים עם מרקם של זרע? יוסי

tommythecat

New member
אם זה מה שיעשה לכם את היום

1. בעבר הייתי רוכב אופני כביש תחרותי ושקלתי 78 ק"ג (6% שומן) 2. עברתי קורס נהיגת מרוצים בפורמולה רנו בצרפת 3. שהיתי מעט (מאד) במנזר זן ביפן 4. אני מאד מתעניין בתרבות, הסטוריה והמנטליות היפנית וכרגע לומד את השפה היפנית. 5. מרצה על לאונרד כהן לעת מצוא. עזרתי בהכנת תוכנית עליו בגל"צ וכתבתי מאמר עליו 6. אני קצת יותר נחמד בחיים האמיתיים מאשר בפורום (לא, אלי?) 7. האלפקה פעם עשתה איתי שופינג יוסי

אח, השופינג!!!

המוכרת הקונפה בקסטרו כל הזמן פתחה לו את התא באמצע "בטעות", ונגעה בו ממש הרבה כשהיא ניסתה לדבר על החולצות והמכנסיים שהוא לבש. לי מהצד זה היה נראה היסטרי

alexkagn

New member
LOL!!! אצלי אותו הדבר...רק ש

שאת הוילון פתחו גברים. פעם אחת כשמדדתי ג'ינס ברנואר המוכר החליט לפתוח את הוילון כשאני עומד רק עם תחתונים, ומאחוריו עמדו הרבה אנשים (באופן מקרי, אבל עדיין עמדו). טוב נו, מתרגלים... עכשיו התחביב שלי זה לקרוע חולצות בזמן שאני מודד אותן. הכל נראה נורמלי בזמן הלבישה, אבל כשאני מזיז את הידיים או את הגב, הן נקרעות
, ואז אני צריך להתחמק מהר מהחנות.

tommythecat

New member
זה כי אתה הומו

אבל אני מזדהה עם התיסכול - לפני שנה או שנתיים רמי וחבר נוסף קנו לי ליום ההולדת תלושי מתנה לקסטרו (זוכרת, אלפקה?!) ורציתי להשתמש בהם כדי לקנות כמה חולצות עם שרוול קצר. המוכרת אמרה לי שבגלל שזו סוף עונה יש מחיר מיוחד על 3 חולצות אבל מכל החולצות שהיו, רק אחת הצליחה לעלות ולהיסגר עלי. ליתר היו שרוולים צרים מדי לידיים שלי או שהן היו כל כך צרות בכתפיים שאי אפשר היה לכפתר אותן. עם הסחורה בקסטרו זה לא אבידה גדולה, אבל כשידידה שלי עשתה איתי סבב בחנויות מעצבים דווקא היו כמה חולצות שהצטערתי שהן לא במידה שלי. יוסי

alexkagn

New member
תודה יוסי. זה היה מחמיא, ../images/Emo10.gif

הבעיה הכי רציני זה הכתפיים. כמעט כל בגד מתקפל באיזור הכתפיים. בידיים רוב החולצות נמחצות למעלה ברגע שאני מקפל את היד (שערה מ-44 ס"מ
). אגב, הבגדים ברנואר למשל, יושבים יותר טוב מאשר בקסטרו. נסה לבדוק שם.

ספיידי1

New member
חחח גם לי קורה את זה!!!

עכשיו בצבא כבר לא ): אבל בתקופה הטובה אם אפשר לקרוא לזה ככה, הייתי מודד חולצות מכופתרות ובשרוולים הם היו ניתקעות לי על הידיים ובשביל להוריד אותם הם היו פשוט ניקרעות ): ובאמת בורחים מהר, וגם לי זה קורה תמיד בקאסטרו!!!!(קאסטרו מאן יוסי, לבי הערות ציניות למינהם)

klausner

New member
איך היה הקורס נהיגת מרוצים?

אני שוקל לשלוח את אבא שלי (ואולי גם להצתרף) כמתנה ליום הולדת 55 שלו...... זה היה רציני?? נהנת?? דיברו שם אנגלית?? FAX

tommythecat

New member
תשובות

כן, זה בהחלט רציני. מבית הספר הזה יצאו גם אלופי עולם כמו דיימון היל ואלן פרוסט. מדברים שם אנגלית וצרפתית כך שאם אתה דובר אחת השפות לא תהיה לך בעיה. אם אבא שלך שמן, יכול להיות שהוא לא יוכל להיכנס לתוך הרכב כי הוא מאד צפוף. כשאני הייתי בקורס היה בריטי אחד שלא התחיל את הקורס בדיוק בגלל הסיבה הזו. אם הייתי עושה קורס היום (ואני מתכנן את זה מתישהו) רוב הסיכויים שזה היה קורס נהיגת ראלי שנראה לי מאד מהנה. יוסי

klausner

New member
תודה

אני חושב שזו הדבר היחיד שיגרום לו להתחיל דיאטה...

אלי ו.

New member
מה? אתה חושב שאתה לא נחמד בפורום?

בחיים האמיתיים יוסי קרע לי את התחת באימון של 30 סטים, אז לא, הוא לא יותר נחמד.

1Unicorn1

New member
חח הבנתי מה רצית

אני עם הראש הכחול שלי בחיים שלי לא הייתי מקשרת קוטג' לזרע, שתהיה לי בריא

גמני גמני

*אין לי סתימה או חור בשן ומעולם לא הייתי אצל רופא שיניים *אני מכור לירקות ופירות ואוכל לימון כאילו היה תפוז *גילחתי פעם את השערות ברגליים - זה פשוט אדיר הייתי מת לעשות זאת שוב *את כל השירות הצבאי שלי עשיתי במגורי בנות *אני מסוגל לרצוח אדם שאוכל או שותה לידי ברעש *בגיל 19 שכבתי עם מישהיא 12 פעמים בלילה+בוקר *אני נושם רק מנחיר אחד

itay180

New member
וסעיף 1 מסביר את עצמו

פשוט תחליף את המילים "אין לי" ב-"אני חי בסרט שאין לי" ממליץ לך ללכת לביקור אצל הרופא....

למעלה